Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Najeftiniji način slanja pouzećem

Pozdrav, ako tko zna - kojom kurirskom službom je najjeftinije poslati pošiljku pouzećem, kupujem nešto preko oglasa, cijena otkupnine je 900kn, koliko znam pošta uzima proviziju za platni promet, ne znam koliko će to doći, ako itko ima info i savjet bila bih jako zahvalna.
2022 11 10
ovisi i o težini/veličini paketa. zasto vam to prodavac ne provjeri?
2022 11 10
> jelena693: > ovisi i o težini/veličini paketa. zasto vam to prodavac ne provjeri? Težina je otprilike 250-300 g, a ne zna ni prodavač točno koliko će to biti, dok sutra ne otvori pošta, a ja sam se sjetila da bi na Krpicama mogla pitati..😊 Da, jednom sam isto tako nešto naručila pouzećem, mislila sam da će biti koliko je prodavač platio poštarinu ali je pošta još dodala 21 kn, to je bilo prije nego su digli cijene, zanima me koliko bi to sve skupa došlo sada i ima li neka jeftinija varijanta..
2022 11 10
A možda da probate pogledati GLS uz onaj kod MOJEKRPICE
2022 11 11
Ja pouzece saljem postom. Isto ne velike tezine(moja kutija)- postarinu placa kupac i do 500kn vrijednosti navedem jer preko 500kn ide vec pt. Otkup navedem koliko i je Ne trazim nista ubrzano- ali vecniom uvijek dode u bilo koji dio Hr sutra ili prekosutra do 20h Cijena bude nekih 42kn+\- za gramazu od 200-300g
2022 11 11
Upisete posta cjenik i izbaci Vam stranicu gdje odaberete preporucenu posiljku, i tu stavite sve informacije koje Vas zanimaju i dobijete iznos
2022 11 12
S obzirom da je otkupnina 900 kn, ja nebi slala preporuceno jer je nema osigurane vrijednosti posiljke u slucaju gubitka. Paketom 24 ili obicnom paketnom posiljkom se osigurava neka vrijednost. Obicnom posiljkom je min 100 kn, a paket 24 je min 500 kn.
2022 11 12
Puno hvala svima na odgovorima.👍🙂 Prodavač mi je ipak poslao Poštom, kao paket i naznačio da je vrijednost 900kn koliko i jest, što dođe puno skuplje, poslao mi je potvrdu popunjenog obrasca na kojoj je cijena poštarine - 47.60 kn, kaže da je 20kn jeftinije ako izaberete opciju da vam novci sjednu na račun, umjesto da vam ih poštar donese na kućnu adresu.
2022 11 12
Nikako nije mogao poslati sa osiguranom vrijednosti na 900 kn za 47,60 kn. Vrijednost otkupnine 900 kn da, ali ako je i osigurana vrijednost 900 kn, onda je postarina morala doci oko 70 kn.
2022 11 12
> IvonaKarasov: > Nikako nije mogao poslati sa osiguranom vrijednosti na 900 kn za 47,60 kn. Vrijednost otkupnine 900 kn da, ali ako je i osigurana vrijednost 900 kn, onda je postarina morala doci oko 70 kn. A tako mi je napisao, po tome što on kaže, 20 kn je jeftinije jer je tražio da mu se novac uplati na tekući račun umjesto dolaska poštara na adresu..treba naravno provjeriti ove info..
2022 11 12