Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Što se na krpicama smatra kao "novo" ?

Budući da se bliže blagdani, a trgovine odjecom mi nisu toliko blizu, odlučila sam ovdje potražiti dio poklona za klince. Naravno da za poklon trazim nove stvari, to sam i upisala u tražilicu, ali iskreno čisti gubitak vremena. Prelistala sam ohoho stranica i izgubila hrpu vremena da bi vecina oglasa koju sam otvorila ipak u opisu imala stvaku da su stvari nošene cak i jednu, dvije sezone, ali ono..one su nove? Da li je ono što je nošeno samo jednom zaista "novo" ? :/
2022 11 16
Novo svakako nije, ako je nošeno .Ako tražite za poklon, najbolje bi bilo kupovati sa etiketom. Ako je nošeno samo jednom, ja bih rekla da je novo, ali možda nije za poklon. Ljudi su različiti i svi imamo svoja mišljenja.
2022 11 16
Ja pod novo stavljam stvari koje imaju etiketu i one kojima sam ju odrezala jer sam nadobudno mislila da ću ih nositi pa ipak nisu nikad stigle na red. Mislim da nošeno jednom,tri,pet puta nikako ne može bit novo i ne razumijem zašto napišu novo. Za mene čim je nošeno pa i jednom više nije novo 🤯 kod mene su par puta nošene stvari kao nove jer su nošene na par sati a u odličnom su stanju. Sretno vam u potrazi!
2022 11 16
Novo je sa etiketom..ili novo bez etikete..ako je jednom nošeno nije novo..može se napisati kao novo...
2022 11 16
Da ja tražim nešto novo, očekivala bih da ima etiketu ili je originalno zapakirano (ako nije u pitanju odjeća). Čim je jednom nošeno, više nije novo.
2022 11 16
Iskreno, ako nema etikete ne bi uzela. Iako i sama nekad skinem etiketu, pa na kraju nikad ne nosim, ne bi to prodavala po istoj cijeni kao nešto sa etiketom. A još manje kupila. A tek ono "kao novo" :facepalm:.
2022 11 16
Novo je ne nošeno. Obuća ako je isprobana u stanu i odmah skinuto. Roba nova s etiketom je jedno. Novo bez etikete ne nošeno. Ako je i oprano a ne nošeno nije novo. Nešto mu se napravilo, oprali se. Meni se u pranju obojalo nešto malome. Nije sivo nego mint zeleno. On nije stigao obuć jer je prerastao. To nije novo, oprano je. Čak i možemo reć oštećeno jer nije kao original. Iako se ne vidi na robici. Kozmetika se zna što je novo, ne otvarano. Čak i isprobani nije novo. Igračke s etiketom ili u original kutiji ne otvarano.
2022 11 16
Pa lijepo je kod stavljanja oglasa objašnjeno što je što. Ima novo s etiketom i novo bez etikete. Ono što je nošeno svakako ne spada niti u jednu od tih kategorija. To što ljudi lažno oglašavaju jer misle tako brže prodati je druga stvar...
2022 11 16
Joj vidjela sam ih hrpu.. noseno max 2 puta i u oglasu stavljeno kao "NOVO" .. i uvijek su ta velika slova, bas se treba citati oglas, a ponekad to da su nosili i ne spomenu..
2022 11 16
A najdraze mi je kad vidim kupaći I korisnicu kako se fotka u istom I onda stavi "novo".. nekad I etiketu ima, ali zaaaašto se onda isprobava dodatno, nije mi jasno
2022 11 16
Hvala na mišljenjima cure. Tek danas vidim koliko je toga označeno kao "novo s etiketom", a onda u opisu piše da je oprano. Nije mi čak toliko bitno ako nema etiketu, ako je skinuta odmah, vidi se što je novo a što ne, ali nije mi cilj kupiti nešto oprano pa dati nekome. Ne peremo svi odjeću jednako, kao što je gore i napisano-ako se ne opere kako treba može totalno promijeniti prvobitno stanje. Tražilica zaista gubi svaki smisao ako ćemo u njoj pisati netočne informacije, a zbilja je previše takvih oglasa :/
2022 11 16
E to je jedna od stvari koja me strašno nervira, kako može bit novo ako je nošeno ili oprano!! Ako je oprano - nije novo, nošeno makar po ure - nije novo, a kamoli nekoliko puta. Kod jedne cure sam čak pročitala "nošeno prošlu sezonu", a stavila je novo bez etikete ,:(
2022 11 16
Često mi se desi da neznam pod što da svrstam neku stvar. Dakle, nikad nošeno, samo oprano. Nije novo sa etiketom, nije novo bez etikete, ali bome nije ni vrlodobro sa nedostacima. Kad god nešto kupim, odmah perem. Jel se i vama to desi?
2022 11 16
> vedranapv: > E to je jedna od stvari koja me strašno nervira, kako može bit novo ako je nošeno ili oprano!! > Ako je oprano - nije novo, nošeno makar po ure - nije novo, a kamoli nekoliko puta. Kod jedne cure > sam čak pročitala "nošeno prošlu sezonu", a stavila je novo bez etikete ,:( I ja sam naletjela na nekoliko oglasa u kojima piše noseno samo jednu sezonu, a svrstano ni manje ni više nego pod novo. ,:(
2022 11 16
Novo je novo s etiketom ili još upakirano , samo oprano ili skinuta etiketa je drugo , ako je za poklon sve od toga mi otpada osim onoga original zapakiranog i onog s etiketom. Mada sam bas tu na krpicama kupola sebi novi hsljinu s etketom( etiketa je bila zaklamana na etiketu i očigledno sigurno nošena bar jednom ) bilo mi je to među prvim iskustvima na krpicama pa nisam reagirala 🤷🏻‍♀️
2022 11 16
1 2 3