Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Što se na krpicama smatra kao "novo" ?

Najsigurnije bi vam bilo da tražite "novo s etiketom" jer jedino tako možete biti sigurni da nije nošeno niti oprano
2022 11 17
> AntonijaP90: > Najsigurnije bi vam bilo da tražite "novo s etiketom" jer jedino tako možete biti sigurni da nije nošeno niti oprano Vjerujte mi da sam probala i tako pa se opis često ne podudara sa opisanim stanjem. Jednostavno, kad se otvori oglas onda ispadne da je od 3 stvari u lotu jedna nova ostale nošene i sl. Ili ispadne da je oprano..ili nešto treće. Izgleda da nema previše izbora-ili listati i klikati oglase satima ili jednostavno odustati.
2022 11 17
> Nitospitos: > Ela i anamaria, ali o tome i je tema, nemožete stvari koje ste oprale oglasiti kao novo bez erikete, nemožete, o tome se ovdje i raspravlja Naravno da ne može oprano biti novo. Možda je nošeno pa oprano, možda nije, čemu se zamarati da ili ne. Novo nije i točka!
2022 11 17
Tu oznaku bi najbolje bilo ukinuti jer se koristi za muljanje, a oznaka ODLIČNO bi trebala biti vidljivija jer se ne vidi kada birate stanje, a i nju se koristi za muljanje. Nije sramota prodati nesto nošeno za koju god cijenu, netko će kupiti. Velim, preveć sam novih stvari kupila a došle su nošene, jednom sam dobila trapke s nadoštukanom etiketom. Al neda mi se više raspravljat s prodavačicama. Kupim ja i super stvari ljepše od ocekivanog tako da se to sve izjednači. Taj kaput s rupom pod pazuhom na podstavi mi je toliko krasan(icijena-sitnica😂😂😂) da sam presutila i sašila rupu.
2022 11 18
Iskreno, meni nekad bude pun kufer i tuđeg nepovjerenja i muljanja istovremeno... Ono, ne vjeruju mi da sam uplatila novce a zmuljaju me s lažnim oglašavanjem
2022 11 18
Meni su super ove oznake koje su stavili pa po njima i označim, novo s etiketom ako je stvarno tako, znači artikl ko da ga uzmes na polici u ducanu. Novo bez etikete ako artikl zaista nisam nijednom nosila i isto je ko iz dućana, samo bez etikete. A čim je bar jednom nosen stavljam vrlo dobro, iako bi se mogao opisati "kao kov", jer više to nije.
2022 11 18
Sama definicija opisa "odlično" vrlo je nelogična. Pa kaže da je odlično=predmeti koji su novi i rabljeni! To mi je čisti oksimoron za lupit se mokrom krpom pa preživit. Tko će znati koliko je nešto nošeno i koliko puta smije biti nošeno ili rabljeno, a da bi ostalo (pazi) novo? Također, prvi put čujem za kategoriju odlično. No ta oznaka "odličan" valjda bi trebala stajati ispred ocjene vrlo dobar?! Kao u školi, ide 5 pa 4. Znači tehničari ili tko već radi u pozadini trebaju napraviti tu izmjenu već danas. Hvala! A to kako pojedine krpičarke cijene, doživljavaju, procjenjuju, određuju i opisuju svoje predmete je za jednu dublju analizu.. danas gledam jednu haljinu, gledam, a ne uspijevam ju vidjet jer postoji samo jedna fotka u totalu u sjeni. I to je haljina, piše nova. Pa odmah odustajem u startu. Ne da mi se dopisivat s osobom koja nije u stanju pokazati mi svoj artikl u 3 različita kadra.
2022 11 19
Ovo se sigurno ne smatra novo sa etiketom a u opisu piše korišten 3x.Neznam da li su nepismene ili samo grbave🤔 ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/8fafd98fb23e81bcbe6ccafca1c12da2.jpg)
2022 11 21
Smtram da bi na krpicama trebala postojati opcija blok kako bi se blokirali svi fejk profili koji nas smaraju porukama
2022 11 22
Tako sam i ja naišla na "nove" puma tenisice kojima je uložak vidno izlizan. Znam da nisu "nove" jer sam kupila takav model preko facebook-a samo u drugoj boji koje su zaista nove, ne taknute. Naravno, svatko svoj proizvod hvali kako bi ga prodao ali nema svrhe lagati jer će proizvod do kupca doći i vidjet će se u kakvom je zapravo stanju.
2022 11 25
Stanje Odlično bi trebalo biti, jednom oprano i eventualno jednom nošeno, znači kao novo, ako si nesto više puta prao i nosio, onda je to vrlo dobro, ali nekima je to Novo bez etikete, kaj da covjek više misli, kad kupuješ pitaj 100 pitanja i trazi dodatne slike rubova i šavova, obavezno odjece i jakni okrenutih naopačke... Ovisno o profilu, neke cure nemoraš apsolutno niš pitati jer se po profilu vidi kakvu robu prodaju.
2022 11 25
Treba zaista sve pitati. Neke stvari i sa etiketom možda imaju oštećenje. Često mi se dogodilo da sam i u trgovini kupila odjeću s etiketom pa tek doma uočila neki nedostatak. Opet, svatko na svoj način pazi na odjeću, neke nošene stvari mogu biti bez ikakvog traga nošenja. Ipak nisu nove i ja ih u tom slučaju smatram da se mogu jedino opisati: nošeno, ali izgleda novo, bez oštećenja.
2022 11 28
Novo je niti jednom noseno... sve sta je noseno ne smatram novim... eventualno kao novi - dakle u top stanju... > Ninica: > Budući da se bliže blagdani, a trgovine odjecom mi nisu toliko blizu, odlučila sam ovdje potražiti dio poklona za klince. Naravno da za poklon trazim nove stvari, to sam i upisala u tražilicu, ali iskreno čisti gubitak vremena. Prelistala sam ohoho stranica i izgubila hrpu vremena da bi vecina oglasa koju sam otvorila ipak u opisu imala stvaku da su stvari nošene cak i jednu, dvije sezone, ali ono..one su nove? Da li je ono što je nošeno samo jednom zaista "novo" ? :/
2022 12 11
1 2 3