Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Kako se snaci u Zagrebu

Evo savjeta od sada bivše Zagrepčanke. Sljeme Vam je sjever i vidljiv je skoro od svuda. Kvartovi su veličine manjih gradova. Evo mi smo se preselili u Pulu koja je veličine sjeverne Trešnjevke. Kvartovi su gradovi u malom tako da skoro svaki ima svoj centar. Upoznajte svoj kvart, a za izlazak Centar. I to je to. Ja sam rođena Zagrepčanka ali poznajem dobro samo kvartove u kojima sam živjela. Cijeli grad znaju samo taksisti :)
2022 11 23
> sanjaurban: > Meni su praktični, odem na 2 sata, kupim sve na jednom mjestu, ne moram obilaziti nikud, voziti se od lokacije do lokacije....jednom smo bili na moru i muž je ponio jedne šlape i jedne sandale....sandale je odmah uništio u vrtu svoje punice, a šlape su mu pukle, nisu bile popravljive...i sad, trebalo je nać nešto broj 47.....ne znam da sam se ikad tako preznojila, 3 dućana s obućom u gradu ili barake s kroksicama......da Mustang nije imao jedne jedine šlape 47 (koje smo platili 500 kn) morali bismo ić za Split....ili da hoda bos po svijetu.... A, dobro, valda su te trajale malo duže, iako prave kroksice jako dugo traju. Odosmo mi iz zagreba u Split 😂😂😂
2022 11 23
Najbolje mi je kad otvaračica teme nestane, a ni se raspišemo😂😂😂 Možda se izgubila opet 🙄🙄🙄
2022 11 23
> Nitospitos: > Najbolje mi je kad otvaračica teme nestane, a ni se raspišemo😂😂😂 > Možda se izgubila opet 🙄🙄🙄 😂😂😂nisam se izgubila,jurim u potrazi za poslom 😁 Tek sam par dana ovdje ali moram priznati da mi jako fali moje more i moj Krk.Trebat će mi koji tjedan,mjesec da se snadem ali bit će nekako 😀
2022 11 23
Jeee, ja se već prepala. Neću vas pitati razloge selidbe u zagreb i dali solirate ili ne, ali je meni sama pomisao da netko ode sa krka u zagreb zastrasujuća, ogromna promjena, krajolik, mirisi, mir.ja obožavam krk. Nadam se da cete naći neki normalan posao, neznam kaj trazite, ali na njuškalu se dosta tog nudi
2022 11 23
> Nitospitos: > Jeee, ja se već prepala. Neću vas pitati razloge selidbe u zagreb i dali solirate ili ne, ali je meni sama pomisao da netko ode sa krka u zagreb zastrasujuća, ogromna promjena, krajolik, mirisi, mir.ja obožavam krk. Nadam se da cete naći neki normalan posao, neznam kaj trazite, ali na njuškalu se dosta tog nudi Ma razlog je samo promjena,i zima na Krku koja me ubija,pustos gdje god da se okrenes.Odlucila sam se osamostaliti,sa 31 god.mislim da mi je i vrijeme i jednostavno odlučila sam probati Zg.Vratiti se mogu uvjek,hvala Bogu imam di 😊 E vidite njuskalo mi nije palo na pamet,hvala 😀
2022 11 24
Ma, vi ste na krku za mjesec dana😂😂😂 Svi smo se tak osamostaljivali i skuzili da je doma najbolje. Neznam kaj vam se dobro u zagrebu može desiti da ostanete. Probat ćete, pomirišati i zbogom zagrebe!
2022 11 24
> Nitospitos: > Ma, vi ste na krku za mjesec dana😂😂😂 > Svi smo se tak osamostaljivali i skuzili da je doma najbolje. Neznam kaj vam se dobro u zagrebu može desiti da ostanete. Probat ćete, pomirišati i zbogom zagrebe! Jooj ne mogu zbog mame i tate koji me zafrkavaju da sam do Bozica doma 😅moram bar do proljeća izdržati 😁
2022 11 24
😂😂😂Do božića! I prije! Vratite se doma, tamo je najljepše, ne mučite se "odrastanjem" na silu, mama i tata su najbolji!
2022 11 24
1 2