Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Radi li koja od vas na Tisku...?

...da mi objasni zbog čega je usluga slanja paketa toliko komplicirana ili u čemu je točno problem s tom uslugom da ju nevoljko radite? Promijenila sam dosad tri Tiska s kojih šaljem (sva sreća pa su mi sva tri u blizini, ali sad više nemam izbora) i svuda ista priča. Dakle, ne šaljem enormne količine paketa, 1-2 mjesečno, uvijek imam spreman nalog da ne moram tamo ispunjavati i da je brže gotovo, pripremim točan iznos ili karticu za plaćanje, sve dobro spakiram u vrećicu koju onda samo stavim u kutiju dakle nema ni tu nekih problema. I unatoč svemu, svaki put čim kažem da trebam slanje paketa, kreće preokretanje očima i bezobrazan ton. Prešla sam preko toga da su mi rekli da ne mogu slati paket zadnjih sat vremena radnog vremena, da prigovaraju da šta po toj kiši dolazim, da mi kažu da mogu slati samo ako imam ispunjeno (uvijek imam pa se onda još više naljute jer su me se valjda tak htjele riješiti), da ne može sad i da idem na drugi kiosk jer je sad u tijeku slaganje robe i tako dalje i tako bliže... Vrhunac mi je bio danas kad smo nakon ženinog prevrtanja očima, spakirale paket uz njeno mrmljanje sebi u bradu da ju ništa ne čujem, stigle do plaćanja i ona je promrmljala koliko je to. Kažem da ću platiti karticom, ali ona nakon nekog kemijanja po blagajni vadi već račun i tu me prvi put normalnim tonom pita jel imam gotovinu. Pošto već iza mene neka žena čeka i ne želim stajati još pol sata pred kioskom, kažem da imam, pogledam - na blagajni piše 27 kn i bez razmišljanja vadim 27 kn i dajem joj, ona mi daje račun i ja odlazim. Nakon 10-ak minuta sine mi kak 27 kn, zar nije 21 kn mali paket. Tražim račun i na njemu 21, očito je blagajna krivo pokazivala odnosno prije nego su oduzeli ambalažu ili što već, nemam pojma. Poanta je da se ona nije ni potrudila reć mi da sam dala previše. Ne mislim da je trebala trčat za mnom niti išta, ali mogla je kad je uzimala novce reć nešto i nije... Eto, ne znam...
2022 12 05
Da napomenem, radila sam s ljudima, u uslužnoj djelatnosti i uz to znam kakvi su im uvjeti rada u tim kioscima i pogotovo prema tim djelatnicima imam razumijevanja i uvijek sam njima posebno naklonjena jer znam koliko znači malo ljubaznosti i strpljenja od stranke pa se uvijek tako odnosim prema njima, ali svaki put naiđem na bezobrazno ponašanje, ničim izazvano. Nemam nikakve specijalne zahtjeve niti ih gnjavim nepotrebnom pričom, samo lijepo zamolim ono što mi treba i to je to.
2022 12 05
Po meni je tisak najbolji način slanja i primanja paketa i vrijedi svake kune i kolutanja očiju, znam da su nekada žene na tisku bile najljubaznije trgovkinje, danas je drukčije jer imaju brdo posla, moja je jako nervozna i jadna,i zna se posvadit sa kupcima, al ja se uvjek trudim da se na mene ne ljuti i nesto lijepo joj kažem i pokažem suosjećanje(gdje smo to došli? 🙄), ali ne viđam ju neko vrijeme, možda je dobila otkaz(🙄), tak da pregrmimo to, zatrepćimo okicama da nam se paketi ne počnu masovno gubiti😂😂😂
2022 12 05
Meni to zvuči gotovo nevjerojatno, da ne kažem bezobrazno. Žena tamo mora biti 8 sati, a radi s ljudima. Ljubaznost je osobina koja joj treba. Kad bi se meni tako ponašala sigurna sam da bih ju upozorila na ponašanje bez pardona. Ima bit ljubazna ili pustiti nekog drugog da radi. Meni su sestre po bolnicama znale biti neljubazne, ono, doktori odlični, strpljivi, a sestre živčane. Sad mi je žao što nekad nisam reagirala. Sva sreća nisam puno po bolnicama. Izgovori da imaju puno posla i da se na njih sručilo plaćanje računa- ne priznajem. I kontrolor leta ima puno posla pa ne treba vrištat na pilote. Živčanost nas ne vodi nikamo.
2022 12 05
Ja također imam izbor jer imam 4 Tiska relativno blizu pa mogu birati. Isto tako kreiram obrazac doma, sve pripremim. Puštam ljude koji će samo sitnicu kupiti - preko reda. Desi se da imam slati npr. 4 paketa u jednom danu. 2 pošaljem s jednog, a ostala 2 s drugog Tiska. Gledam stvarno da im ne otežavam, ali uvijek se nađe netko komu se ne da. Razumijem. S ljudima je u današnja vremena, kad 95% ljudi nije ni čulo za bonton, a kamoli se ponašati pristojno i dolično, užasno teško raditi. Često se mijenjaju te tete, ali većina me već poznaje. Za ljubaznost im često ostavim koju kunicu. Ne vidim razlog zašto ne ako npr. konobaru ostavim. Na kraju krajeva, ipak sam za taj paket dobila neke novce. A takvima koje mi jasno pokažu da im "smetam" - samo platim.
2022 12 06
Pa i meni je super, pogotovo za veće pakete, isplativije je puno, ali svaki put cirkus sa slanjem. Kako da kupcu objasnim da nisam poslala jer na jednom kiosku ne radi aplikacija, na drugom ne uzimaju više pakete jer zatvaraju za sat vremena, na trećem nemaju odgovarajuće kutije? I tako provedem vrijeme obilazeći kioske da nađem neki gdje ću uspjeti poslati i onda još tamo slušam gruntanje. Zato me zanima ako netko tamo radi ili možda ovako zna da mi objasni kako da još to pojednostavim, osim popunjavanja online obrasca? Jer se ni meni tamo ne stoji pola sata i ne zadržava red ako ima nekog još poslije mene...
2022 12 06
Posao im je zaista težak i vjerujem da većina njih nema drugog izbora pa su na neki način prisiljene. Stoga mi nije teško nagraditi one koje usprkos svemu, ostaju ljudske i ljubazne.
2022 12 06
> Nasura: > Pa i meni je super, pogotovo za veće pakete, isplativije je puno, ali svaki put cirkus sa slanjem. Kako da kupcu objasnim da nisam poslala jer na jednom kiosku ne radi aplikacija, na drugom ne uzimaju više pakete jer zatvaraju za sat vremena, na trećem nemaju odgovarajuće kutije? I tako provedem vrijeme obilazeći kioske da nađem neki gdje ću uspjeti poslati i onda još tamo slušam gruntanje. > Zato me zanima ako netko tamo radi ili možda ovako zna da mi objasni kako da još to pojednostavim, osim popunjavanja online obrasca? Jer se ni meni tamo ne stoji pola sata i ne zadržava red ako ima nekog još poslije mene... Samo strpljenje.
2022 12 06
Znam da baš nema nekog opravdanja za takvu nervozu, al da mi paketi stizu poštom a poštari uredno nikada ne donesu paket, nego ja moram ići po njega i čekat u pošti, nekad paket zavrsi u drugoj pošti, uzasss, a GLS, oni su priča za sebe, ta odiseja od dva tjedna.
2022 12 06
Ja imam dva tiska blizu i uvijek u jednom doživim mrmljanje na paket,pogotovo ak ih šaljem 2 ili 3. Nedavno kad sam ušla i rekla da imam paket odgovor prodavačice je bio joj Isuse baš sad imaš paket kad ja tražim neki važan dokument. Dok je drugi put prodavačica brbljala s nekom svojom prijom, i prilazim ja s većom vrečicom a ona njoj šapće evo paket sto posto i okrene očima. Ima i jedna ljubazna teta kojoj nikad nije bio problem paket i uvijek je nasmijana i sretna sam kad vidim da ona radi.
2022 12 06
Ja imam tri Tisak kioska u blizini. Jedan najrade biram.Dvi smjene a neznas ko je ljubazniji.muskarac ili zena.Uvjek ih rado pohvalim
2022 12 06
Meni je tisak trenutno najbolji, ali slazem se... Ima jedan tisak na koji sam slala barem 10x zalbe, ne samo ja, znam da svi salju jer su odvratno bezobrazne neke babe tamo.. Vrijedaju te na bilo koji nacin i level koji mogu, bacaju ti one kutije u kojima saljes na novine da si slazes uz ''eto ti slazi''. Bez bok, molim, nego te doceka ''sta os'', opet slanje itd.... Prestala sam ici ali sam nedavno opet morala na taj jer nisam stigla na nijedan drugi... Zena mi neda da saljem kovertu u koverti, dogodilo se da sam slala 5 crteza, i ja to sve slozila vec u kovertu sa baloncicima onim da se ne osteti ako se njihova koverta zguzva i zenska meni mrtvo hladno kao ne mozes to slat, sta oces, mozes samo u kutiji. I ja sva zbunjena kako ne mogu papir u koverti slat sta pricas, i zena uzela to i doslovno zguzvala i kao salji drugdje i baci mi na one novine.. Ja sam tu izgubila novaca i novaca jer je su bili custom made crtezi i izgubila sam jos tjedan ipo da ih rekreiram. Nazalost, zena/obje jos uvijek rade na tisku bez ikakvih posljedica.... Meni jos nije jasno koliko jadne i ocajne ''osobe'' mogu biti da se tako (ne)ponasaju
2022 12 06
Ako imate paketomat u blizini, toplo preporucam da saljete preko njega. Cijena za sve pakete je 20kn trenutno, a mozete slati i pakete koji su cak veci od najveceg paketa u Tisku i poslat doslovno u ponoc ako vas je volja. Nemate kontakt ni s kim, jedino sta mozete iskljucivo karticom placat preko njega, sta meni osobno ne smeta jer mi je i najdraze karticu provlacit. Ja s tiskom isto nemam najbolja iskustva, tog kolutanja je oduvik bilo, iako priznajem da su se popravile u zadnje vrime, ali svejedno ga zaobilazim u sirokom luku. Na mom tisku je specificno sta zene zatvaraju kad ih je volja, pise da rade do 2, ja dodem u 1, on vec zatvoren, pa sam imala par situacija di sam kupcima morala slikavat zatvoren tisak i objasnjavat zasto im paket nije poslan. Al mi je zato posta oduvik bila super, zene ljubazne i (da kucnem u drvo) nijedan paket mi se nije zagubio, ni koji sam slala, ni koji sam cekala. Al ocito sam medu rijetkima jer vidim da vecina ljudi postu prezire 😅 > Nasura: > Pa i meni je super, pogotovo za veće pakete, isplativije je puno, ali svaki put cirkus sa slanjem. Kako da kupcu objasnim da nisam poslala jer na jednom kiosku ne radi aplikacija, na drugom ne uzimaju više pakete jer zatvaraju za sat vremena, na trećem nemaju odgovarajuće kutije? I tako provedem vrijeme obilazeći kioske da nađem neki gdje ću uspjeti poslati i onda još tamo slušam gruntanje. > Zato me zanima ako netko tamo radi ili možda ovako zna da mi objasni kako da još to pojednostavim, osim popunjavanja online obrasca? Jer se ni meni tamo ne stoji pola sata i ne zadržava red ako ima nekog još poslije mene...
2022 12 06
> anamaria1710: > Ako imate paketomat u blizini, toplo preporucam da saljete preko njega. Cijena za sve pakete je 20kn trenutno, a mozete slati i pakete koji su cak veci od najveceg paketa u Tisku i poslat doslovno u ponoc ako vas je volja. Nemate kontakt ni s kim, jedino sta mozete iskljucivo karticom placat preko njega, sta meni osobno ne smeta jer mi je i najdraze karticu provlacit. Ja s tiskom isto nemam najbolja iskustva, tog kolutanja je oduvik bilo, iako priznajem da su se popravile u zadnje vrime, ali svejedno ga zaobilazim u sirokom luku. Na mom tisku je specificno sta zene zatvaraju kad ih je volja, pise da rade do 2, ja dodem u 1, on vec zatvoren, pa sam imala par situacija di sam kupcima morala slikavat zatvoren tisak i objasnjavat zasto im paket nije poslan. Al mi je zato posta oduvik bila super, zene ljubazne i (da kucnem u drvo) nijedan paket mi se nije zagubio, ni koji sam slala, ni koji sam cekala. Al ocito sam medu rijetkima jer vidim da vecina ljudi postu prezire 😅 šam gruntanje. To mi je i žena u pošti rekla da je povoljno preko paketomata, ali nisam se još odvažila. Samo sam primala pakete na paketomatu, a ovo me strah kako i što da nešto ne zeznem ,:) budem pokušala, meni je plaćanje karticom isto puno bolje! Joj, to sa zatvaranjem sam već oguglala, sva sreća da taj u kojem to rade vidim s prozora pa onda provjerim da li radi prije nego se spremim ići, čak u zadnje vrijeme ni ne idem na njega jer, iako radi do 19, često je u sred dana već zatvoreno pa nema smisla...
2022 12 06
Meni je tisak savršen za slanje a i primanje paketa, sve pripremim kod kuće a žene u obje smjene su više nego PREKRASNE. Zbilja sam preeezadovoljna
2022 12 06
1 2 3