Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Radi li koja od vas na Tisku...?

Idem na jedan kiosk koji je puno dalje samo zbog toga , tamo su tete uvijek ljubazne i porazgovaramo , ostavim za kavu i zbilja sve 5 . Svi ostali kiosku uglavnom ista priča , ne ljute se samo tete iz kioska , par puta sam dobila i ljudi koji čekaju iza mene posprdne komentare i vrijeđanje . Kad moram na taj kiosk pomalo me i strah . U sto smo se pretvorili , tragično .
2022 12 06
Veliki naklon tetama u Tisku u Erlichovoj u Sopotu!!!!!! Žene drage - najbolje ste !!!! Hvala što stoički podnosite kada vam dođem sa 5 smotuljaka koje treba upakirati u 5 kutija različitih veličina, iza mene red od barem 6-7 nestrpljivih kupaca. Nikada niste pokazale da vam je muka od toga, dapače, uvijek brze, spretne, ekspresne uz hrpu strpljenja!!!!! Svaka vam čast!!!! <3 <3 <3
2022 12 06
ja sam obišla sve tiskiće u Požegi i nikada nisam imala takvih problema, čak štoviše, ljubaznost na visokom nivou :)
2022 12 06
I ja sam imala slicna iskustva s tetama na tisku i s njihovom nervozom. I moje misljenje je: koga vraga radis onda ako ti je sve tesko😾 nikome na poslu nije sjajno.. To nije razlog da se tako ponaša, znas da rad s ljudima zahtjeva da budes ljubazan i pristupačan bez obzira kakav ti dan bio... Jednostavno nemojte radit ako vam je to tako tesko
2022 12 06
Kod nas je jedna teta dobra, a druga gunđa... ali često se desi da nema koverte ili nema S kutije ili nema M kutije..To me najviše živcira.
2022 12 06
Paketomat u zadnje vrijeme Zbog svega navedenog Ili se nema kutija koja treba Ili nema mjesta da zaprimi paket Ili zatvorene rolete za vr rad vr Ili ne radi blagajna Ili imaju inventuru danima a nigdje obavjest Mozda sam jos neki razlog izostavila ali stvarno nekad imam osjecaj da je njima takvo ponasanje dopusteno Ili su preko veze zaposlene pa mogu raditi sto god Davno su tete ljubazne Dns je to doslo do te mjere da mi je paketomat prva opcija
2022 12 06
Koliko puta sam se pitala sto te zene rade tamo,a nisu sposobne za rad s ljudima Valjda je prvo i osnovno,dobar dan ,izvolite A ne okrene ocima kad dođem Od 3 kioska u Slatini ,1 bude zatvoren ,onaj na zeljeznici Odem na centar,nekakva zivcana radi,sto ste bas tu dosli,mi imamo najvecu guzvu,odite na drugi Odem na drugi,tamo primopredaja smjene,10 min ona broji novac,pa si pricaju one,sacekam ja Iza mene jos 4 ljudi se skupilo Gunđa neki decko,sta je takva guzva,kao da je u Zagrebu I dok sam u Zg zivjela,lutrija je bila pogoditi da netko normalan radi Znam da imaju more stvari na kiosku,kao da su robna kuca Jos ocekujem da pocnu odjecu i obucu prodavati Svaka cast normalnim ljudima koji rade na takvim mjestima,ali na zalost nema ih puno
2022 12 06
Hoce mi neka dobra dusa objasnit kako se placa ova cijena ambalaže na tisku? :) Kaže da će mi smanjit cijenu ambalaže ako saljem paket? Trebam poslati L paket. Je li placam 31 kn skupa s ambalažom ili 31 kn +7 kn za ambalažu? Da budem u temi, ja rijetko koristim tisak. Odustala sam jer mi je daleko i najčešće ne bi bilo kutije koju trebam. Pa bih morala proći 2-3 kioska i izgubit ohoho vremena. A vidim da je i dosta poskupio otkad sam ga zadnji posjetila :O
2022 12 07
> lorrky: > Hoce mi neka dobra dusa objasnit kako se placa ova cijena ambalaže na tisku? :) > Kaže da će mi smanjit cijenu ambalaže ako saljem paket? > Trebam poslati L paket. > Je li placam 31 kn skupa s ambalažom ili 31 kn +7 kn za ambalažu? > Da budem u temi, ja rijetko koristim tisak. Odustala sam jer mi je daleko i najčešće ne bi bilo kutije koju trebam. Pa bih morala proći 2-3 kioska i izgubit ohoho vremena. A vidim da je i dosta poskupio otkad sam ga zadnji posjetila :O Ne placate ambalazu,ona je besplatna L paket je 31 kn
2022 12 07
Sere mi se već od hodanja po jajima oko jadnih prodavačica. Još malo pa će očekivati i da im se napitnina daje. Ako smatra da može bolje, nek nađe bolji posao. Ne toleriram nikakvu neuslužnost, neljubaznost, "imamo puno posla" i slično. A tko nema? Svi imaju puno posla, pa nisu svi nadrkani....nek da otkaz.
2022 12 07
> kozmetika88: > > lorrky: > > Hoce mi neka dobra dusa objasnit kako se placa ova cijena ambalaže na tisku? :) > > Kaže da će mi smanjit cijenu ambalaže ako saljem paket? > > Trebam poslati L paket. > > Je li placam 31 kn skupa s ambalažom ili 31 kn +7 kn za ambalažu? > > Da budem u temi, ja rijetko koristim tisak. Odustala sam jer mi je daleko i najčešće ne bi bilo kutije koju trebam. Pa bih morala proći 2-3 kioska i izgubit ohoho vremena. A vidim da je i dosta poskupio otkad sam ga zadnji posjetila :O > Ne placate ambalazu,ona je besplatna > L paket je 31 kn Hvala :)
2022 12 07
Paketomat! S njega na drugi paketomat, s njega u poštanski ured. S poštanskog ureda na paketomat. Sve 20 kn, jedino plaćanje karticom. Išla sam u svaka doba dana, jedino sad kod nas ljudi šalju mandarine pa popune M i L i XL pretince. Jeftinije nego na šalteru pasci tako šalju. I predizanje kad mi padne na pamet. Tisak samo ako kupac izinstira, uvijek tražim paketomat ako može
2022 12 07
> kozmetika88: > Koliko puta sam se pitala sto te zene rade tamo,a nisu sposobne za rad s ljudima > Valjda je prvo i osnovno,dobar dan ,izvolite > A ne okrene ocima kad dođem > Od 3 kioska u Slatini ,1 bude zatvoren ,onaj na zeljeznici > Odem na centar,nekakva zivcana radi,sto ste bas tu dosli,mi imamo najvecu guzvu,odite na drugi > Odem na drugi,tamo primopredaja smjene,10 min ona broji novac,pa si pricaju one,sacekam ja > Iza mene jos 4 ljudi se skupilo > Gunđa neki decko,sta je takva guzva,kao da je u Zagrebu > I dok sam u Zg zivjela,lutrija je bila pogoditi da netko normalan radi > Znam da imaju more stvari na kiosku,kao da su robna kuca > Jos ocekujem da pocnu odjecu i obucu prodavati > Svaka cast normalnim ljudima koji rade na takvim mjestima,ali na zalost nema ih puno Ja većinom idem na kiosk kod Ine i nikad nisam doživjela ništa loše ,čak mi same zapakiraju ili naprave kutiju ,i baš sam zadovoljna.
2022 12 07
> EMINNAD: I sama tamo vecinom idem Kad normalne rade,sve obavim u roku 2 min Kad je netko drugi,sve usporeno Onaj na centru izbjegavam kad mogu,tamo su mi koma Jos nedavno nekakva pijana baba uplacivala loto,pa joj je isplacivala novac,pa baba ne zna jel to sve njeno Pa prodavacica nervozna,ne dozvoli da sama stavim u kutiju Mislim si,eto ti pakiraj kad hoces Daj da platim i odoh svojim putem
2022 12 07
Nw odobravam neljubaznost ,svi mi imamo i probleme i bolove i pms,ali to ne pokazujemo na poslu ,znam i sama kako je raditi sa ljudima i to me ljuti kad doživim i sama u nekim trgovinama .Danas je sreća velika ako imaš posao na kojem nema stresa ,pritiska i puno rada ,mislim da većin a ljudi danas crnči i radi i bore se,nitkome nije lako,ali su sretni da rade pogotovo male sredine,gdje nemaš baš izbora puno😔
2022 12 07