Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Radi li koja od vas na Tisku...?

Apsolutno ista situacija. Ja iskreno nekad imam više paketa, ali ih rasporedim po nekoliko tisaka i otprilike dođem sa 3 paketa na svaki (s tim da su svi već uredno spakirani u prethodno kupljene kutije i kreirano je preko weba).. Uvijek negodovanje i usudila bi se reći da ih 70% ne zna unijeti kod za oduzeti kauciju za kutiju. Lagano odustajem :)
2022 12 07
Mene zanima salje li koja od vas preko iNovina? Naime, nemam tisak bas u blizini nego iNovine koje takoder nude slanje tisak paketa. Ali kod njih se placa slanje plus ambalaza. Gospođe koje rade tamo su stvarno ljubazne i nije im problem ni da 100 paketa posaljem. Jedno vrijeme su mi cak govorile da saljem u kutijama u kojima ja primam pakete (jer je preskupo da placam i slanje i ambalazu) ali su ih vozaci najurili zbog toga pa vise ne daju.. ali kako u zadnje vrijeme stalno nesto saljem, sad mi je ovo vec previse pa ako netko ima informaciju jel tako svugdi ili su gospođe na mom kiosku krivo upucene? 🙈
2022 12 14
1 2 3