Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Uzaludno kukanje

Drage žene i dame što se to događa u zadnje vrijeme? Gledajući po forumima svako malo se žalimo da prodaje nema i ne ide, a već treći upit šaljem bez odgovora (a vidim da su korisnici aktivni)...? Eventualno ako ga i dobijem naiđem na drskost ili totalni nemar... Shvaćam da je tu i blagdansko ludilo, pa djeca, posao bla, bla; ali imaš vremena biti aktivna po 10 min, pročitati poruku i ni a ni b ostaviti na odgovor... Jesam li jedina?
2022 12 10
Evo ja odgovaram odmah čim dobijem upit 😉 Nego, ima ima bezobrazluka i nekulture na izvoz. Ja npr, ne dobijem ni hvala,odgovara/ne odgovara pozdrav... Sve ostane tako visiti u zraku pa se onda pitam pa Čekaj malo, kome ti mjeris i gubis svoje vrime, da nebi dobila ni bok na kraju. Ništa, uzas. A što možemo..
2022 12 10
A to kad primim upit je obavezno da ne dobijem nikakva pozdrava ni hvala... Nestanu kao da ih nije ni bilo. Dok ja s ove strane odgovaram čak i onoj popovoj spamu da me ne pegla
2022 12 10
Ne patim od blagdanskog ludila Imam posao,obaveze,privatan zivot I opet stignem odgovoriti na poruku,ne oduzme mi pola dana Pa imam upite:Jel dostupno? zamjena? vidim da niste za zamjenu,ali ipak pogledajte Moze rezervacija? Kolika je postarina? A di se nalazite? To su pitanja koja dobivam u zadnjih par dana,naravno nema kasnije nikakvog odgovora od "kupca" Salju upite tek toliko da posalju,nebitno dali su novi korisnici ili stariji,bar 97 %posto njih ne zna zavrsit razgovor Sreca pa ostaju razgovori pa znam kome se uopce ne treba javiti
2022 12 10
Bilo bi super kad bi postojala opcija blokiranja clanova za takve slucajeve
2022 12 11
> kozmetika88: > Ne patim od blagdanskog ludila > Imam posao,obaveze,privatan zivot > I opet stignem odgovoriti na poruku,ne oduzme mi pola dana > Pa imam upite:Jel dostupno? > zamjena? > vidim da niste za zamjenu,ali ipak pogledajte > Moze rezervacija? > Kolika je postarina? > A di se nalazite? > To su pitanja koja dobivam u zadnjih par dana,naravno nema kasnije nikakvog odgovora od "kupca" > Salju upite tek toliko da posalju,nebitno dali su novi korisnici ili stariji,bar 97 %posto njih ne zna zavrsit razgovor > Sreca pa ostaju razgovori pa znam kome se uopce ne treba javiti Najčešće sam konkretna jer i sama volim takve kupilice, pa se nadam da će mi se nekad tako i vratiti... Prestala sam s rezervacijama jer neda mi se to - ako stignem kupit stignem, ako ne, ne. Drugo ne peglam sa zamjenama, nekako više volim kad se meni jave s tim upitom, ali da mi se ne znaju povratno javiti na upit o mjerama iako ih nisu navele u oglas to je totalna glupost i nemar
2022 12 11
> Desinićka: > Bilo bi super kad bi postojala opcija blokiranja clanova za takve slucajeve Vrlo vjerojatno da bi se to zlouporabilo... Bilo bi super ukloniti i neaktivne članove, pa su još tu zauzimaju mjesto na serveru 😅
2022 12 11
Ti koji se zale na manjak prodaje i oni koji ne odgovaraju na upite nisu iste osobe. Ali da, slazem se da je bezveze sto neki ne znaju odgovoriti na upite. Ako im se ne prodaje, nek obrisu profile. Ili ako ne zele prodati osobi koja je poslala upit, nek to i napisu. Ja odgovorim na sve upite, cak i one sulude kao ''A bi ga prodali za 300 kn?'' u vezi novog kaputa kojem je cijena 690kn a placen je duplo vise.
2022 12 11
meni su najjače one koje pošalju poruku da žele to i pitaju je li slobodno ...i onda nestanu u zemlju a prijavljuju se...pa ako već pošalješ upit daj onda i odgovori na moj odgovor barem- ne zanima me više
2022 12 11
Ne ocekujem da onaj tko se javi da i kupi nesto,ne mora Ali bar budi covjek i zavrsi razgovor Pa nece te nitko ugrist ako napises,ok necu kupit,ne odgovara mi Nekulture je uvijek bilo i biti ce Pojedinci bi mogli umjesto neke krpice mogli kupiti knjigu o bontonu
2022 12 11
Odavno sam i sama rekla da bi bilo idealno kada bi mogli blokirati korisnike. Ima ih brdo koje mi nisu drage i obrnuto i tako je vjerojatno svima, ali eto nažalost nema te opcije. Nekultura iz dana u dan i to oko najbanalnijih stvari. A upiti koja je cijena? Pa mislim dobro kaj Vam je dosadno ili kaj? Nije da možeš dati oglas bez cijene. O mjerama i kasnijem ne javljanju, to je već pod normalno. Uglavnom kulture nema.
2022 12 11
Naravno da nisi 😅 Poslala sam nekoliko upita kad sam nesto trazila i od tipa 5 upita odgovorila mi je 1.... tako da, ima nas jos.... > plantonximus: > Drage žene i dame što se to događa u zadnje vrijeme? Gledajući po forumima svako malo se žalimo da prodaje nema i ne ide, a već treći upit šaljem bez odgovora (a vidim da su korisnici aktivni)...? Eventualno ako ga i dobijem naiđem na drskost ili totalni nemar... Shvaćam da je tu i blagdansko ludilo, pa djeca, posao bla, bla; ali imaš vremena biti aktivna po 10 min, pročitati poruku i ni a ni b ostaviti na odgovor... Jesam li jedina?
2022 12 11
> plantonximus: > > Desinićka: > > Bilo bi super kad bi postojala opcija blokiranja clanova za takve slucajeve > Vrlo vjerojatno da bi se to zlouporabilo... Bilo bi super ukloniti i neaktivne članove, pa su još tu zauzimaju mjesto na serveru 😅 Nisam mislila trajno ih blokirati vec da ih pojedini korisnik blokira da mu ne mogu vise slati poruke
2022 12 11
> Desinićka: > > plantonximus: > > > Desinićka: > > > Bilo bi super kad bi postojala opcija blokiranja clanova za takve slucajeve > > Vrlo vjerojatno da bi se to zlouporabilo... Bilo bi super ukloniti i neaktivne članove, pa su još tu zauzimaju mjesto na serveru 😅 > Nisam mislila trajno ih blokirati vec da ih pojedini korisnik blokira da mu ne mogu vise slati poruke To bi bilo apsolutno idealno! Onda po blokadi ne moraš više i nailaziti na taj profil 😊
2022 12 11
> Aaandreaaa: > Naravno da nisi 😅 > Poslala sam nekoliko upita kad sam nesto trazila i od tipa 5 upita odgovorila mi je 1.... tako da, ima nas jos.... A uvijek to mora biti neki artikal koji ti se ultra sviđa ili ti je isto toliko i potreban 🤣
2022 12 11
1 2