Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Upiti - je li slobodno pa muk?!

Cure drage, već danima dobivam upite je li slobodno, imaju li traperice elastina, jesu li tajice više struk itd? Nakon toga bez odgovaranja, muk. Čemu? Nemojte slati upite iz dosade. Jako je iritantno. Vjerujem da i ostalim korisnicima to užasno smeta. 🤪
2022 12 23
Tu nema lijeka, takvih uvijek ima. Nažalost. Mislim da nije dosada nego nekultura.
2022 12 23
> kristinanu1996: > Cure drage, > već danima dobivam upite je li slobodno, imaju li traperice elastina, jesu li tajice više struk itd? Nakon toga bez odgovaranja, muk. > Čemu? Nemojte slati upite iz dosade. Jako je iritantno. Vjerujem da i ostalim korisnicima to užasno smeta. 🤪 Mene jučer žena pita za jednu stvar dal je fiksna cijena, ja joj spustim za 50kn i ona se vise ne javi🤣 Izgleda sam trebala reći da je fiksna možda bi to bilo ok.
2022 12 23
> VesnaKc: > > kristinanu1996: > > Cure drage, > > već danima dobivam upite je li slobodno, imaju li traperice elastina, jesu li tajice više struk itd? Nakon toga bez odgovaranja, muk. > > Čemu? Nemojte slati upite iz dosade. Jako je iritantno. Vjerujem da i ostalim korisnicima to užasno smeta. 🤪 > Mene jučer žena pita za jednu stvar dal je fiksna cijena, ja joj spustim za 50kn i ona se vise ne javi🤣 > Izgleda sam trebala reći da je fiksna možda bi to bilo ok. Mene je neki dan žena pitala za majicu koju sam prodavala za 25kn je li može s uključenom pt. Gubim živce za ovaj sajt.
2022 12 23
😀😀😀I mene, al im nedam mira, jučer sam jednu iznervirala, jer sam joj se slikala u jakni pa je zanjemila, pa joj pišem tipa jeste dobili poruku, pa sutradan: sigurno nesto ne stima pa ne dobivate poruke, pa treci dan: nema na čemu, hvala i vama! Onda mi živčano odgovori da nisu svi od 0-24 na forumu, da nema potrebe za takvim porukama 😂😂😂. Ja velim: sigurno nisu, ali kako stignete pretraživati i slati upite a ne stignete reći Hvala? A, druga mi salje upit: zadnja cijena, ja joj velim može 150 i muk, onda ju pitam za zamjenu za jednu kapu, muk, za par dana salje upit za drugu majicu: zamjena? Nisam joj mogla ništa odgovoriti...
2022 12 23
Redovito stizu takvi upiti Ne daj Bože da netko i zavrsi zapoceti razgovor Ne kuzim cemu se javljas,ako ne znas odgovoriti vise
2022 12 23
Nemaju vremenaaa😂😂😂
2022 12 23
Ja često dobijem upit "jel dostupno?" i nakon toga muk. ne kužim, u čemu je fora, jel iz dosade? 😂
2022 12 23
Ja sam takvima, nakon sto ne dobijem par dana odgovor, a vidim da se uredno prijavljuje, pocela odgovarati sa "Molim da se zapoceti razgovor zavrsi, lp". Odjednom svi nadju vremena napisati nafrljenu poruku haha
2022 12 23
Ma redovito se to događa, to već postaje standardno na ovoj stranici...
2022 12 24
Ni meni se više ne da ljude vući za rukav i pitati jesu li odustali da dobijem bar neki odgovor. To je u zadnje vrijeme već postala pošast. :o
2022 12 24
Ali kad me pita da joj izmjerim odjevni komad uzduz i poprijeko sa svih strana i onda ne odgovori povratno, pa makar sa “hvala ipak mi ne odgovara”. Gubim svoje dragocijeno vrijeme, a nista manje i zivce sa takvim “ženama”. 🧘🏽‍♀️
2022 12 28