Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Prijava profila - klevece i prijavljuje nove korisnice

Oprez cure, molim sa zaobidete, prijavila sam adminu. Sumnja na ovootvoren profil koji ima ciste suradnje, i pise gluposti po forumu. Molim da se ne opecete kao i ja. Jako ruzno ponasanje. Sabotira moj profil jer su sve orginal stvari povoljne. https://mojekrpice.hr/fraagaria-333738
2022 12 23
Imate 7 suradnji, kako kažete, jedina povratna od tih sedam suradnji je od profila koji nema ništa, nema niti jednu drugu suradnju i povratna nije uzvraćena. Plus oba profila koriste emotikon ruže i poruke su čudne. Tako da da, Fraagaria je u pravu, pripaziti se ovog profila. A ovu temu okačiti mačku o rep 🎄
2022 12 23
Malo je smjesna vaša optužba budući da korisnica ima skoro 300 povratnih a vi jednu od gle slučajnosti profila koji je odmah iza vas ostavio komentar na temu i sa istim pravopisnim greškama ..malo cudno zar ne?i pravila krpica na kojima ako mislite biti a po svemu sudeći nećete,kažu da se negativne povratne nemogu ostavljati ako do suradnje nije došlo a do vaše nije koliko vidim.Malo smirite doživljaje.
2022 12 23
Otvorila sam i ja temu čisto da netko ne nasjedne...btw. stalno mi piše sada da želi da me Bog kazni teško povodom blagdana i slične stvari u inbox.
2022 12 23
> Fraagaria: > Otvorila sam i ja temu čisto da netko ne nasjedne...btw. stalno mi piše sada da želi da me Bog kazni teško povodom blagdana i slične stvari u inbox. Budući da je blagdanskoj vrijeme bilo bi lijepo da mi kao korisnici ove stranice prikupimo novce i platimo da uz admine stoji na raspolaganju i jedan psihijatar.Pomoc je potrebna svakodnevno ovdje koliko možemo vidjeti 🤷‍♂️
2022 12 23
> Fraagaria: > Otvorila sam i ja temu čisto da netko ne nasjedne...btw. stalno mi piše sada da želi da me Bog kazni teško povodom blagdana i slične stvari u inbox. A do sada vas je bog blagoslivljao 😂
2022 12 23
Na ovoj stranici sve više ovakvih čudesa stvarno..
2022 12 23
> PigmyPuff: > > Fraagaria: > > Otvorila sam i ja temu čisto da netko ne nasjedne...btw. stalno mi piše sada da želi da me Bog kazni teško povodom blagdana i slične stvari u inbox. > A do sada vas je bog blagoslivljao 😂 ahhahahaha da, prvo je pisala poruke blagoslovio me, sad me proklinje, de se odluči :D
2022 12 23
Sve vidljivo na linku, na slikama koje sam objavila. https://mojekrpice.hr/forum/t/279977/oprez-lazni-profil
2022 12 23
> depikolozvane: > Malo je smjesna vaša optužba budući da korisnica ima skoro 300 povratnih a vi jednu od gle slučajnosti profila koji je odmah iza vas ostavio komentar na temu i sa istim pravopisnim greškama ..malo cudno zar ne?i pravila krpica na kojima ako mislite biti a po svemu sudeći nećete,kažu da se negativne povratne nemogu ostavljati ako do suradnje nije došlo a do vaše nije koliko vidim.Malo smirite doživljaje. Vi o pravopisnim greskama, a ne znate da nakon zavrsene recenice ide veliko pocetno slovo.
2022 12 23
> PigmyPuff: > Imate 7 suradnji, kako kažete, jedina povratna od tih sedam suradnji je od profila koji nema ništa, nema niti jednu drugu suradnju i povratna nije uzvraćena. > Plus oba profila koriste emotikon ruže i poruke su čudne. Tako da da, Fraagaria je u pravu, pripaziti se ovog profila. > A ovu temu okačiti mačku o rep 🎄 Ne poznajem osobu koja je od mene kupila tenisice, nit se razumijem tko koliko ima negativnih. Trazila me podatke, dala sam joj uplatila mi je dobila TP i paket. Ostavila jednu povratnu. Ne razumijem u cemu je problem? I Vi ste svi nekad imali jednu pozitivnu
2022 12 23
> depikolozvane: > > Fraagaria: > > Otvorila sam i ja temu čisto da netko ne nasjedne...btw. stalno mi piše sada da želi da me Bog kazni teško povodom blagdana i slične stvari u inbox. > Budući da je blagdanskoj vrijeme bilo bi lijepo da mi kao korisnici ove stranice prikupimo novce i platimo da uz admine stoji na raspolaganju i jedan psihijatar.Pomoc je potrebna svakodnevno ovdje koliko možemo vidjeti 🤷‍♂️ Bilo bi pametnije, da Vi korisnici ove stranice negdje radite za svoju placu, a ne da ovdje prodajete i zaradujete i dopisujete se sa zenama koje nemaju sta radit u zivotu. Idite po svoj kruh, a ne ko obicne babe. Preko neceg virtualnog pokazivat kakvi ste.
2022 12 23
> Fraagaria: > > PigmyPuff: > > > Fraagaria: > > > Otvorila sam i ja temu čisto da netko ne nasjedne...btw. stalno mi piše sada da želi da me Bog kazni teško povodom blagdana i slične stvari u inbox. > > A do sada vas je bog blagoslivljao 😂 > ahhahahaha da, prvo je pisala poruke blagoslovio me, sad me proklinje, de se odluči : Samo sam mislila da ste iskreni, no razorala sam se jer ste oduzimali vrijeme nekome tko Vam je bio na usluzi cijelo vrijeme. Jos ste pozurivali da Vam odgovorim. Odluci se ti radis li u bolnici ili ne pa vidim koliko lazes. Zivis od tih 200 tinjak pozitivnih a nitko te ne poznaje nit te ikad vidio u zivotu. Za rabljeno si uzela puno novaca a niti jednog covjeka nahranila od toga nisi. Jos si meni uzela vrijeme, ajde molim te. Odluci se ti, da nebi slucajno jos koju negativnu dobila pa napravila problem oko toga.
2022 12 23
Dobro da ste prijavili adminiju, tako ćete brže biti blokirani i prestat ćete maltretirat ljude po forumu
2022 12 23
> Ormaric_iz_Pule: > > depikolozvane: > > > Fraagaria: > > > Otvorila sam i ja temu čisto da netko ne nasjedne...btw. stalno mi piše sada da želi da me Bog kazni teško povodom blagdana i slične stvari u inbox. > > Budući da je blagdanskoj vrijeme bilo bi lijepo da mi kao korisnici ove stranice prikupimo novce i platimo da uz admine stoji na raspolaganju i jedan psihijatar.Pomoc je potrebna svakodnevno ovdje koliko možemo vidjeti 🤷‍♂️ > Bilo bi pametnije, da Vi korisnici ove stranice negdje radite za svoju placu, a ne da ovdje prodajete i zaradujete i dopisujete se sa zenama koje nemaju sta radit u zivotu. Idite po svoj kruh, a ne ko obicne babe. Preko neceg virtualnog pokazivat kakvi ste. Wtf? Tom logikom Vi također nigdje ne radite jer prodajete i pokušavate zaraditi ovdje. Upravo ste sami sebe nazvali običnom babom. Svaka čast!
2022 12 23
1 2 3