Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Značenje gumba ŽELIM

Pozdrav, već mi se nekoliko korisnica javilo s porukom preko gumba ŽELIM, na što sam im odgovorila i poslala info za kupnju, ali nakon toga muk, nema odgovora ni "Da, može" ni "Hvala, ipak ne bih". Ne razumijem. Što odgovoriti kad ti netko pošaljem "Želim ...", što to znači? Znači li išta, ili je samo osoba krivo kliknula, pa ignorira?
2023 01 02
Ignor je ovdje jako česta pojava :D Bolje se naviknite.
2023 01 02
> D.iiva: > Pozdrav, > već mi se nekoliko korisnica javilo s porukom preko gumba ŽELIM, > na što sam im odgovorila i poslala info za kupnju, ali nakon toga muk, > nema odgovora ni "Da, može" ni "Hvala, ipak ne bih". Ne razumijem. > Što odgovoriti kad ti netko pošaljem "Želim ...", što to znači? Znači > li išta, ili je samo osoba krivo kliknula, pa ignorira? Razlog je nekultura,nema drugog objasnjenja Sto saljes "zelim" ili jel dostupno,ako neces vise odgovarati Takve poruke obrisem i idemo dalje Ne moze se nekoga nauciti kulturi ako je nema I da slucajno posalje,pa valjda moze zavrsit razgovor Ne tjera nitko nikoga na kupnju i suradnju
2023 01 03
> Desinićka: > Ignor je ovdje jako česta pojava :D > Bolje se naviknite. Znate imam dosta problema u životu. Vidim da ste TAKOOOOOOO pametna cura mogu kontaktirati Vas .
2023 01 03
> Desinićka: > Ignor je ovdje jako česta pojava :D > Bolje se naviknite. Oprostite ali najbolje šutjeti da bi pokazati svoju glupost :( Niti jedan Vaš komentar nije ništa vrijedi. Pretpostavljam da .............. i ajiiimooo
2023 01 03
Hvala na odgovorima ... Samo bih napomenula da te korisnice sve imaju dobre ocjene i recenzije, dakle očito se takvo ponašanje ovdje ne penalizira..
2023 01 03
Pa kako bi se to penaliziralo 😁
2023 01 03
I zašto bi se to penaliziralo? 🤔
2023 01 03
Mislim da neki novi članovi ne razumiju značenje toga pa misle da je to kao nekakav način da pokažu da im se to sviđa i da bi to kupile jednom, ali ne sad... kao stavljanje u omiljene recimo :)
2023 01 03
Ma ljudi ignoriraju i kad im prodavačice odgovore na tu njihovu poruku. Taj bi se gumb trebao preimenovati u NE ŽELIM :D
2023 01 03
Kada sam se tek registrirala na Krpice, ni meni nije bilo jasno što to ustvari znači. Ovaj bi se problem vrlo jednostavno riješio kada bi portal to jednostavno preimenovao u KUPUJEM. Uz to, u pravila staviti da vas klik na taj gumb obvezuje na kupnju te da za predomišljanje i odustajanje nakon toga slijedi negativna ocjena, ali ne od prodavača, već od ADMINA. Ali to bi zahtijevalo neka ulaganja u stranicu, a za to očito nema dobre volje, barem zasad...
2023 01 04
Mislim da je značenje pojma ŽELIM vrlo jasno. Ne može biti preimenovano u KUPUJEM, a osobito ne može postati podrazumijevajuća obaveza na kupnju. To bi funkcioniralo samo u idealnom svijetu u kojem su prodavači pošteni, precizni i temeljiti. Ovako, ponegdje u oglasu ne piše ni veličina, a kamoli precizne mjere. Tko bi bio toliko lud da se odmah obaveže na kupnju a da ne dobije priliku ni saznati neke podrobnije informacije o artiklu? Problem je samo u vrlo raširenom nedostatku elementarne pristojnosti, a to se na ovoj stranici samo reflektira ali se ne može ovdje ispraviti.
2023 01 04
Ili jednostavnije "Pošaljite upit", mislim da je to svima jasno. No i dalje ima ljudi koji i sami pošalju upit (Je li dostupno i sl.) pa ignoriraju odgovor.
2023 01 04
Pa, dobro, nemožemo sve penalizirati, i "savršenima" se događaju greške, znam da ide uzasno na živce muk s druge strane, bilo da prodaješ ili kupuješ. Ja se trudim izvući odgovor od potencijalne kupilice, tipa:jel vam štekaju poruke? Pa, sutra:sigurno je problem s porukama, obavezno smajlić, pa ako ni nakon toga ništa, onda:nema na cemu, hvala i vama, pa dobijem iziritirani odgovor da ne živi na krpicama, ali sam sretna da dobijem bar nesto😂😂😂 Meni se nedavno desilo da tri dana nisam uspjela poslati paket jer tisak uopće nije radio, nisam uspjela uloviti tu jednu koja nije bila bolesna, ili jednom dva dana nisam uplatila novce zbog moje greške, kaj zaslužujem kaznu?
2023 01 04
> Desinićka: > Ili jednostavnije "Pošaljite upit", mislim da je to svima jasno. No i dalje ima ljudi koji i sami pošalju upit (Je li dostupno i sl.) pa ignoriraju odgovor. Ovo je baš dobra ideja, s pošalji upit. Ili jednostavno maknuti taj gumb. Čim ljudi trebaju napisati poruku, odmah se smanji mogućnost klikanja greškom. Ali svejedno, super mi je ova stranica, i baš zato bi rado da se ulaže u nju još.
2023 01 05
1 2