Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Značenje gumba ŽELIM

> NadaMihaljevic: > Mislim da je značenje pojma ŽELIM vrlo jasno. Ne može biti preimenovano u KUPUJEM, a osobito ne može postati podrazumijevajuća obaveza na kupnju. To bi funkcioniralo samo u idealnom svijetu u kojem su prodavači pošteni, precizni i temeljiti. Ovako, ponegdje u oglasu ne piše ni veličina, a kamoli precizne mjere. Tko bi bio toliko lud da se odmah obaveže na kupnju a da ne dobije priliku ni saznati neke podrobnije informacije o artiklu? > Problem je samo u vrlo raširenom nedostatku elementarne pristojnosti, a to se na ovoj stranici samo reflektira ali se ne može ovdje ispraviti. Za upite postoji gumb "Kontaktiraj" na profilu prodavača.
2023 01 05
Ali taj gumb posalje poruku bez linka na oglas
2023 01 08
Što nas opet vraća na činjenicu da bi netko trebao poraditi na funkcionalnosti stranice, a da za to očito nema volje... baš šteta, jer stranica sama po sebi ima puno potencijala.
2023 01 08
Što mislite onda o tome kada vam se osoba javi i lijepo joj odgovorite (još se ispričate što odgovarate dan kasnije) pa vas izignorira...? pa ju pitate želi li još taj proizvod, kaže vam da želi naravno i pristanete još na primopredaju pa ju počnete kao i dogovarati i onda opet teški ignor... :| Napisala sam u profilu da ostavljam neutralne za bilo kakvo zavlačenje i ne završavanje započetog razgovora, no evo...još je osoba pitala za podatke za uplatu, no nisam ih slala dok nije sve dogovoreno.
2023 01 09
1 2