Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Kako prolistati nečije omiljene?

Drage ženice... kaže korisnica- volim stvari kakve sam stavila u omiljene. Kako prolistati sve omiljene neke korisnice? Jel vama tu nešto čudno? Kako znaš da si došao do kraja? Artikli se čudno listaju, malo iskaču novi pa se opet malo miješaju sa starima koje si već vidio. Treba odabirati više puta "korisniku se sviđa"... do besvijesti, jer nikad ne znaš kad si gotov? Dajte me uputite....danas sam posvađana s mozgom i sve mi je nelogično..
2023 01 04
Ne mozes normalno prelistati kao sto bi svoje. Moras klikati na 'korisniku se svida' u nedogled i onda vidis jedno te isto 15 puta. I kako ste napisali, nemas pojma ako si sve vidio. Ima jako puno toga na ovoj stranici sto bi se dalo popraviti... :)
2023 01 04
Ajde admini u novoj godini nešto poboljšate. I tako su sve cijene vaših usluga jako otišle gore, pa dajte se malo potrudite da svima bude bolje. Svima sretna nova.
2023 01 05
U pregovorima smo za potpuno novu stranicu, sve novo i drugačije.
2023 01 05
> Admin2nd: > U pregovorima smo za potpuno novu stranicu, sve novo i drugačije. Opa! Miriše na dobro!
2023 01 05
> Admin2nd: > U pregovorima smo za potpuno novu stranicu, sve novo i drugačije. Uuuu, držimo fige,nadamo se i čekamo! :")
2023 01 06