Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Ima li ovdje neko iz Beograda da mi pošalje paket u Zagreb?

Pozdrav ekipa, trebam kupiti neko štivo i majicu kojih ima u Srbiji a ne šalju u Hrvatsku. Ima li netko ovdje (ili zna nekoga iz Srbije) ko bi mi mogao poslati paket u Hrvatsku? Uz naknadu naravno :)
2023 01 04
> Ivan93: > Pozdrav ekipa, > trebam kupiti neko štivo i majicu kojih ima u Srbiji a ne šalju u Hrvatsku. > Ima li netko ovdje (ili zna nekoga iz Srbije) ko bi mi mogao poslati paket u Hrvatsku? > Uz naknadu naravno :) I ja se javljam, voljela bi dvije knjige kupiti iz Srbije. Uz naknadu domacim proizvodima ili eurima 😁
2023 01 04
Možda preko srpskih MK? Tamo sigurno ima neka korisnica koja bi to učinila.. a za slanje ima i bus..
2023 01 04
> hulalula: > > Ivan93: > > Pozdrav ekipa, > > trebam kupiti neko štivo i majicu kojih ima u Srbiji a ne šalju u Hrvatsku. > > Ima li netko ovdje (ili zna nekoga iz Srbije) ko bi mi mogao poslati paket u Hrvatsku? > > Uz naknadu naravno :) > I ja se javljam, voljela bi dvije knjige kupiti iz Srbije. Uz naknadu domacim proizvodima ili eurima 😁 Koje domaće proizvode imate? 🍽🤣
2023 01 05
> sanjaurban: > Možda preko srpskih MK? Tamo sigurno ima neka korisnica koja bi to učinila.. a za slanje ima i bus.. To sam i napravio, dobra ideja
2023 01 05
Ja ću ići početkom ožujka u Novi Sad pa ako se ne snađete javite se :).
2023 01 06
> supermamica: > Ja ću ići početkom ožujka u Novi Sad pa ako se ne snađete javite se :). Nažalost prekasno
2023 01 11