Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

izgubila korzet u tramvaju - HELP!

Hej curke.. nisam sigurna spada li moj problem pod ovu temu, ako ne, nadam se da ne zamjerite! Nova sam na krpicama i jos ucim 😁 U petak (6.1.) izgubila sam divan korzet koji sam isti dan kupila od drage gospode ovdje na krpicama za 4€.. Naime, bilo je kasno navecer i slucajno sam pricajuci na mobitel propustila dvije stanice tramvajem 7 - Dubec. Izletila sam van i zaboravila svjetlo plavu plasticnu vrecicu na sjedalu kod zadnjih vrata u tramvaju. Sljedeci dan trazila sam po sedmicama i ispitivala nase drage zetovce no nitko nista nije pronasao. Pokusala sam zvati i nalazni centar ZETa no takoder nisu nista primili. Zato ste vi moja zadnja nada! Korzet je dosao u kompletu s istim ali u drugoj boji i najmeravala sam ih isfurati sa najboljom prijateljicom i jako me zbediralo kad sam ga izgubila.. Znam da su male sanse da se netko javi cak i da ga je pronasao no ako jeste molim vas za prijateljsku ruku. Takoder kako bi potaknula osobu koja ga je mozda pronasla da se javi, za njega nazad dati cu vam 5€, nije puno ali sam ucenica i nazalost nemam resursa za vecu nagradu.. U svakom slucaju ako cujete ista ili ste ga pronasli molim vas javite. Fotografija korzeta je prilozena. Hvala na citanju krpicarke, sve najbolje u novoj godini ❤ ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/902271d050db47b441d34d8ebc9068d5.jpg)
2023 01 10
a naslov je bio baš obećavajući- nešto što dosad nisam čula :') a misliš ove krpice su nepresušne
2023 01 11
Mislim da mozete zaboraviti da cete ga naci,i da ce ga netko vratiti Vjerojatno iduca osoba koja je sjela na to mjesto je to uzela Da je vozac to nasao,nalazilo bi se u njihovom centru
2023 01 11
> kozmetika88: > Mislim da mozete zaboraviti da cete ga naci,i da ce ga netko vratiti > Vjerojatno iduca osoba koja je sjela na to mjesto je to uzela > Da je vozac to nasao,nalazilo bi se u njihovom centru osim ako vozač ne voli korzete :")
2023 01 11
😂😂😂
2023 01 11
Probaj ovo objaviti u zenskom recenziraju na fejsu, ipak je to najveca grupa. Sretno!!
2023 01 11
> AnamariaFunduk: > Probaj ovo objaviti u zenskom recenziraju na fejsu, ipak je to najveca grupa. Sretno!! Da.. hvala u svakom slucaju na savjetu! Nisam ocekivala previse ili da ce se netko javiti, ali uvijek vrijedi pokusati.
2023 01 11
Naslov me baš nasmijao. x-)
2023 01 12
Odličan korzet za male novce ,šteta🙃
2023 01 12