Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Može pomoć, nova sam :)

Pozdrav ekipa! :) Ovako, imat ću par jako glupih pitanja 🤣 ali nisam nikada prodavala niti slala doslovno ništa, a nakupilo mi se jako puno stvari a nebi htjela zeznuti nekoga, pa bolje da provjerim. E sad, kad sam rekla da su glupa, stvarno su glupa, ali eto, ne znam jer nisam nikada to radila. 1. Dok prodajete stvari, koji način plaćanja odabirete? Uplatom na račun, pouzećem..? Ne znam koji je najbolji. 2. Ako je uplatom na račun, jel to odaberete ovaj tekući račun, na koji vam dolazi plaća ili? Jel bi bilo problema odnosno jel bi banka nešto prigovarala, tipa zbog poreza ili slično? Stvarno se ne razumijem u te stvari. 3. Kako šaljete pakete? Poštom, tiskom? Meni bi najbolje odgovarala pošta, pa zato još jedno pitanje 4. Ako šaljem poštom npr neke majice, moram li kupiti njihovu kutiju, ili mogu neku kartonsku kutiju od doma i zalijepit ju ili mora biti baš njihova kutija? 4. Ako šaljem tiskom, moram li kupiti njihovu kutiju ili isto tako mogu svoju i kako funkcionira to? 5. Šaljete li preporučeno te pakete ili ne? Ja se ispričavam na ovim pitanjima jer i ja dok ih pišem su mi glupa, ali eto, mlada sam i nisam nikada prodavala ništa, a bolje da pitam i naučim! Hvala svima koji odgovore i pomognu :)
2023 01 16
Pozdrav, Dobrodošla! Najbolje je uplata na račun ili na keks, revolut ili aircash ako imaš. Šalješ tek nakon vidljive uplate jer ima svakakvih prevara. Za poštu ne trebaš imati njihovu kutiju. Možeš u svojoj nekoj zapakirani od cipela npr..ili u vrećicama od npr about you, h&M, sinsay..samo preko one naljepnice naljepis svoj papir sa podacima kome šalješ. Trenutno je zgodna opcija slanja iz pošte na paketomat i najjeftinija 2.64€ Za tisak isključivo ide njihova kutija, ako kreiraš obrazac online onda je jeftinije
2023 01 16
Dobrodošli, niti jedno pitanje nije glupo. Uplata ide na tekući račun nakon toga šaljete paket tiskom ili poštom kako se dogovorite. Tisak isključivo u njihovim kutijama a kod pošte možete svoje koristiti. S obzirom da ste novi bilo bi dobro da skupite koju povratnu radi povjerenja kupaca. Ja većinom kod profila bez povratnih tražim da prvo pošalju a kada zaprimimo paket uplatim na tekući račun novce. Većinom su cure pristajale. Sretno
2023 01 16
> Lina33: > Pozdrav, > Dobrodošla! > Najbolje je uplata na račun ili na keks, revolut ili aircash ako imaš. > Šalješ tek nakon vidljive uplate jer ima svakakvih prevara. > Za poštu ne trebaš imati njihovu kutiju. Možeš u svojoj nekoj zapakirani od cipela npr..ili u vrećicama od npr about you, h&M, sinsay..samo preko one naljepnice naljepis svoj papir sa podacima kome šalješ. > Trenutno je zgodna opcija slanja iz pošte na paketomat i najjeftinija 2.64€ > Za tisak isključivo ide njihova kutija, ako kreiraš obrazac online onda je jeftinije Hvala od srca! :)
2023 01 16
> Boston: > Dobrodošli, niti jedno pitanje nije glupo. Uplata ide na tekući račun nakon toga šaljete paket tiskom ili poštom kako se dogovorite. Tisak isključivo u njihovim kutijama a kod pošte možete svoje koristiti. S obzirom da ste novi bilo bi dobro da skupite koju povratnu radi povjerenja kupaca. Ja većinom kod profila bez povratnih tražim da prvo pošalju a kada zaprimimo paket uplatim na tekući račun novce. Većinom su cure pristajale. Sretno Puno, puno hvala 😊
2023 01 16
Pozdrav, dobro došla!. 🤗 Prvo pitanja nisu glupa, tko pita ne skita. Bolje da pitate nego da nekog "zeznete" kako ste i sami gore napisali. 😊 1. Najbolje je da vam kupac novac direktno uplati na Vaš račun jer možete kontrolirati kad Vam je tko uplatio tako da izbjegnete mogućnost da Vas netko prevari a i brže ide nego s pouzećem. Ukoliko odaberete da Vam kupac plati pouzećem novac dobijete kroz par dana kad kupcu paket dođe plus još dan, dva dok do Vas ne dođu novci. Mislim da je očigledno koji način je bolji ali Vi odlučite sami kako želite i što Vam je isplativije. 2. Što se tiće ovog drugog pitanja banka nema ništa s tim odnosno ne progovaraju jer je to nisu neke velike sume novca i novac Vam sjeda povremeno odnosno kad nešto prodate. 3. Ja osobno šaljem pakete tiskom jer mi je puno brže i jednostavnije. Nema čekanja u redovima, paket najavom kod kuće tako da ne gubim vrijeme na popunjavanje obrasca za slanje. Moja topla preporuka Vam je da izbjegnete poštu jer ćete izgubiti puno vremena i živaca uz to još i postoji rizik da Vam izgube paket kako to inače biva s poštom. Paket koji šaljete tiskom dođe jednako brzo kao i poštom. 4. U pošti ne morate kupovati njihovu kutiju ako imate svoju jedino što ne primaju kutije od tiska. 5. Kod tiska morate kupiti njihovu kutiju. Dakle doma spakirajte u vrećicu/kutiju ono što šaljete i onda to ide u tisak kutiju za slanje. 6. Kod tiska nema opcije preporučeno ali kod pošte imate i to obavezno tako i navedite jer se obične pošiljke zagube u većini slučajeva. Sretno s prodajom!. 🥰
2023 01 16
> Ketycaa: > Pozdrav, > dobro došla!. 🤗 > Prvo pitanja nisu glupa, tko pita ne skita. Bolje da pitate nego da nekog "zeznete" kako ste i sami gore napisali. 😊 > 1. Najbolje je da vam kupac novac direktno uplati na Vaš račun jer možete kontrolirati kad Vam je tko uplatio tako da izbjegnete mogućnost da Vas netko prevari a i brže ide nego s pouzećem. Ukoliko odaberete da Vam kupac plati pouzećem novac dobijete kroz par dana kad kupcu paket dođe plus još dan, dva dok do Vas ne dođu novci. Mislim da je očigledno koji način je bolji ali Vi odlučite sami kako želite i što Vam je isplativije. > 2. Što se tiće ovog drugog pitanja banka nema ništa s tim odnosno ne progovaraju jer je to nisu neke velike sume novca i novac Vam sjeda povremeno odnosno kad nešto prodate. > 3. Ja osobno šaljem pakete tiskom jer mi je puno brže i jednostavnije. Nema čekanja u redovima, paket najavom kod kuće tako da ne gubim vrijeme na popunjavanje obrasca za slanje. Moja topla preporuka Vam je da izbjegnete poštu jer ćete izgubiti puno vremena i živaca uz to još i postoji rizik da Vam izgube paket kako to inače biva s poštom. Paket koji šaljete tiskom dođe jednako brzo kao i poštom. > 4. U pošti ne morate kupovati njihovu kutiju ako imate svoju jedino što ne primaju kutije od tiska. > 5. Kod tiska morate kupiti njihovu kutiju. Dakle doma spakirajte u vrećicu/kutiju ono što šaljete i onda to ide u tisak kutiju za slanje. > 6. Kod tiska nema opcije preporučeno ali kod pošte imate i to obavezno tako i navedite jer se obične pošiljke zagube u većini slučajeva. > Sretno s prodajom!. 🥰 Maaaa ljubim Vas!🥰 puno hvala! Za ovo gore što se tiče plaćanja pouzećem, kako ja dobijem te novce? Jel mi poštar donese novce doma ili?
2023 01 17
> Yana10091: > > Ketycaa: > > Pozdrav, > > dobro došla!. 🤗 > > Prvo pitanja nisu glupa, tko pita ne skita. Bolje da pitate nego da nekog "zeznete" kako ste i sami gore napisali. 😊 > > 1. Najbolje je da vam kupac novac direktno uplati na Vaš račun jer možete kontrolirati kad Vam je tko uplatio tako da izbjegnete mogućnost da Vas netko prevari a i brže ide nego s pouzećem. Ukoliko odaberete da Vam kupac plati pouzećem novac dobijete kroz par dana kad kupcu paket dođe plus još dan, dva dok do Vas ne dođu novci. Mislim da je očigledno koji način je bolji ali Vi odlučite sami kako želite i što Vam je isplativije. > > 2. Što se tiće ovog drugog pitanja banka nema ništa s tim odnosno ne progovaraju jer je to nisu neke velike sume novca i novac Vam sjeda povremeno odnosno kad nešto prodate. > > 3. Ja osobno šaljem pakete tiskom jer mi je puno brže i jednostavnije. Nema čekanja u redovima, paket najavom kod kuće tako da ne gubim vrijeme na popunjavanje obrasca za slanje. Moja topla preporuka Vam je da izbjegnete poštu jer ćete izgubiti puno vremena i živaca uz to još i postoji rizik da Vam izgube paket kako to inače biva s poštom. Paket koji šaljete tiskom dođe jednako brzo kao i poštom. > > 4. U pošti ne morate kupovati njihovu kutiju ako imate svoju jedino što ne primaju kutije od tiska. > > 5. Kod tiska morate kupiti njihovu kutiju. Dakle doma spakirajte u vrećicu/kutiju ono što šaljete i onda to ide u tisak kutiju za slanje. > > 6. Kod tiska nema opcije preporučeno ali kod pošte imate i to obavezno tako i navedite jer se obične pošiljke zagube u većini slučajeva. > > Sretno s prodajom!. 🥰 > Maaaa ljubim Vas!🥰 puno hvala! > Za ovo gore što se tiče plaćanja pouzećem, kako ja dobijem te novce? Jel mi poštar donese novce doma ili? Da, možete birati hoće li Vam poštar na adresu donjeti ili će pošta staviti novac na Vaš račun.
2023 01 17