Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Što god stavim od taga, crveni se

Pozdrav, Nova sam tu relativno i moja prvotna misija krpica nažalost je pala u zaborav jer naime zbog neprihvaćanja bilo kakvog taga i materijala, ne mogu uploadati ni jedan jedini artikl! Razlog dolaska ovdje i jest prodaja odjeće i obuće koju sam bezuspješno pokušala prodati na jednom buvljaku gdje sam uz sve platila i visoku kotizaciju. FB grupa isto bez uspjeha. Jedva sam napravila account jer je i tu bilo velikih problema, trebala sam preko drugog maila raditi isti, pa sada i nemogućnost uploada artikla po ne znam koji put, isprobavam već tjednima. Javila sam se podrški koja ignorira moj upit. Zbilja se sa gore kreiranom web stranicom nisam susrela. Imate li kakav savjet što da radim? Pokušat ću preko mobitela uploadati, makar ima relativno nov laptop i ne razumijem čemu ovakvi problemi. Jel se itko susreo s takvim problemom? Hvala unaprijed.
2023 01 22
Redovno se susrećemo, kao što ste rekli jedna od gorih web stranica. Što se točno pojavljuje?
2023 01 22
Pa kad unesete tag i materijal, on i bude crven, tj ruzicast ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/c074c2957dedb4f80f992545e6c67345.jpg) Ili ja ne kuzim sto je problem?
2023 01 22
Ne smijete imati više od pet tagova, to bi mogao biti razlog zašto se crveni, tj. odbija učitati. Ali u tom slučaju bi vam se trebala pokazati obavijest o max. broju tagova
2023 01 23
Mislim da je jedna cura neki dan napisala da po novom ne prihvaća kratke riječi
2023 01 23
Momda nešto drugo krivo upisuješ, normalno je da se crveni, a ako su krivo upisani tagovi, ispod njih piše upozorenje. Malo je komplicirano dok ne uđeš u štos, a i mi koji smo duže tu, često jednostavno nemožemo uploadati artikl. Ja sve i radim preko moba. To je tak, to su čari krpica😀😀
2023 01 23
> Lina33: > Mislim da je jedna cura neki dan napisala da po novom ne prihvaća kratke riječi Minimalno tri znaka, to je oduvijek tako, koliko se sjecam.
2023 01 23
> Desinićka: > Pa kad unesete tag i materijal, on i bude crven, tj ruzicast ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/c074c2957dedb4f80f992545e6c67345.jpg) > Ili ja ne kuzim sto je problem? upravo je to problem bilo što da unesem, jedan znak crveno, više od šest znakova crveno, pa onda zarez crveno, razmak crveno apsolutno sam sve pokušala i izgleda da imam neki bug stavila sam samo jedan tag i crveno, sve znači uploadala, stavila opise i neće zbog toga pokušavam opet sve danas, pa javim
2023 01 23
Pa tako su i meni u crvenoj boji, to ne znači da neće proći. To je njihova boja :) Kad kliknete uplodaj artikl tek tada Vam se pokaže ako ste nešto preskočili ili upisali krivo.
2023 01 23
> EvaJ777: > > Desinićka: > > Pa kad unesete tag i materijal, on i bude crven, tj ruzicast ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/c074c2957dedb4f80f992545e6c67345.jpg) > > Ili ja ne kuzim sto je problem? > upravo je to problem > bilo što da unesem, jedan znak crveno, više od šest znakova crveno, pa onda zarez crveno, razmak crveno > apsolutno sam sve pokušala i izgleda da imam neki bug > stavila sam samo jedan tag i crveno, sve znači uploadala, stavila opise i neće zbog toga > pokušavam opet sve danas, pa Ako vam je tako kao na slici, to je ok i proci ce vam🙂 Al ako je nesto drugo onda napravite screenshot pa da vidimo
2023 01 23
> Desinićka: > > Lina33: > > Mislim da je jedna cura neki dan napisala da po novom ne prihvaća kratke riječi > Minimalno tri znaka, to je oduvijek tako, koliko se sjecam. Imam "za " u tagu i normalno se ponaša.. oglas postavljen pred par dana.. tako da, možda se nešto mijenjalo?!
2023 01 23
Ako ima razmak onda vam prihvaca. Ja sam sad probala i kaze min.tri znaka ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/f1a236acf0b42f66d206de5160cecbf2.jpg) Doduse za tag pise da treba min.6 znakova, mada meni uvijek prihvaca tri
2023 01 23
Uspjela uploadati, hvala vam puno curke <3 Nadam se uspješnoj prodaji!
2023 01 23