Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Kaj je ovo?

> KreativnoSelo: > > Tiky123: > > Za strelicu natrag si instalirajte tj.aktivirajte blokatore oglasa i funkcionirati ce.Imala sam isti problem,jednostavno je za rijesiti. > > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/f5aa21f2839bc62ba46c0e1c63099ab1.jpg) > > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/2bdd857ddeb329dd87442b77e973646e.jpg) > Hvala na ovome! Meni se isto događa zadnjih dana. 👌 Nema na cemu,drago mi je ako ce vam pomoci kao sto je meni🙂
2023 02 17
> Nitospitos: > Pokušavam s jednom curom razmjeniti številke telefona već satima..ma, nema sanse. Vidimo po tri broja ili niš. Danas nema kupovine na krpicama🙄🙄🙄 Mozete si procitat poruku tako da mobitel okrenete vodoravno i na ikonu sa imenom/fotkom (koja vam prekriva tekst) kliknete i onako duze drzite te je kao uhvatite i odmaknete sa teksta udesno.Procitate si sto pise u razgovoru...do nekog trajnog rjesenja moramo ovako🙂
2023 02 17
Ja nemam tu ikonicu na mobu ,da blokam oglase.Zna li netko kako to sredit na iPhone?hvala
2023 02 17
https://mojekrpice.hr/forum/t/280366/obavijest-popravci-u-tijeku
2023 02 17
> Tiky123: > > Nitospitos: > > Pokušavam s jednom curom razmjeniti številke telefona već satima..ma, nema sanse. Vidimo po tri broja ili niš. Danas nema kupovine na krpicama🙄🙄🙄 > Mozete si procitat poruku tako da mobitel okrenete vodoravno i na ikonu sa imenom/fotkom (koja vam prekriva tekst) kliknete i onako duze drzite te je kao uhvatite i odmaknete sa teksta udesno.Procitate si sto pise u razgovoru...do nekog trajnog rjesenja moramo ovako🙂 Nemogu... Uspjela sam neznam kako jednoj curi napisat broj moba, treba napisati pet redova truć, bla i šesti red je vidljiv
2023 02 17
> Nitospitos: > > Tiky123: > > > Nitospitos: > > > Pokušavam s jednom curom razmjeniti številke telefona već satima..ma, nema sanse. Vidimo po tri broja ili niš. Danas nema kupovine na krpicama🙄🙄🙄 > > Mozete si procitat poruku tako da mobitel okrenete vodoravno i na ikonu sa imenom/fotkom (koja vam prekriva tekst) kliknete i onako duze drzite te je kao uhvatite i odmaknete sa teksta udesno.Procitate si sto pise u razgovoru...do nekog trajnog rjesenja moramo ovako🙂 > Nemogu... > Uspjela sam neznam kako jednoj curi napisat broj moba, treba napisati pet redova truć, bla i šesti red je vidljiv Da ,moze se i tako👍
2023 02 18
A pa sve mi je posasavilo😱
2023 02 18
Nikad pomaka na ovim krpicama, nadam se da će netko izmisliti novu stranicu za prodaju stvarčica :)
2023 02 18
> leptiricaMo: > Užas,meni je kompletna stranica u totalno izmijenjenom formatu :s Tako i meni jel se može to nekako riješiti ili ?
2023 02 18
i meni je tako
2023 02 19
Nemam puno oglasa, ali mislim da se prebacujem na Restyloh i Facebook jer ovo je već pretužno ,:) Danima nisam mogla ući u poruke na mobitelu (zbog oglasa koji se nisu zatvarali), dođem na komp i dočeka me ovo rasulo :')
2023 02 19
Vratite nam krpice! Vratite nam krpice! Vratite nam krpice! 😀😀😀😀
2023 02 19
> Nitospitos: > Vratite nam krpice! > Vratite nam krpice! > Vratite nam krpice! > 😀😀😀😀 :') :') :') Mozemo samo cekati ,kao i obicno Ne znam vise sta reci Nije prvi put da je tako Dok nam ne nestanu slike iz oglasa,moglo bi se i to dogoditi ponovno
2023 02 19
Jao, zamislite da se sve resetira,i oglasi i ocjene i prijatelji... brrr🥶🥶🥶, apokaliptično
2023 02 19
> Ararita2016: > > leptiricaMo: > > Užas,meni je kompletna stranica u totalno izmijenjenom formatu :s > Tako i meni jel se može to nekako riješiti ili ? Meni isto, nisam bila nekoliko dana, sad nepregledno. Pokušavam poslati upit za jedan artikal, ne da mi.
2023 02 20