Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Obavijest - popravci u tijeku

> MajaaWolfheart: > > MamicinaRuza: > > Pa koliko im treba da riješe?Zbilja su brzi! > Valjda ce bit gotovo za 10 dana🤣 Bome užas koliko im treba
2023 02 20
> 4th.sista: > Super savjet za c/p. 👍🏼 > Inače, kod pisanja poruke se mogu npr točkice jedna ispod druge staviti pa tek onda krenuti sa tipkanjem iste kako bi druga strana vidjela poruku bez da Copy-pastea. > Npr. > . > . > . > . > Pa tek onda poruka. > Tako će se cijela nalaziti ispod avatara. Ja sam tako napravila 6 redova, ali i dalje slika prekriva par redova poruke...dakle, trebalo bi se nekih desetak redova ostaviti praznih (ili s tockicama) jer su te slike preko poruka ogromne.
2023 02 20
I ja sam samo preko mob. Nista ne vidim :(
2023 02 20
Ništa ne vidim . Ima li info kada i bide li vraćeno na staro ?
2023 02 20
Krpice su super stranica.Meni se isto desava ali dajte malo strpljenja uvijek se stranica popravi .Kako bi rekli"Strpljen spasen"
2023 02 20
Zbilja su ažurni,već 4 dana stranica ne radi kako treba 🤯
2023 02 20
Savjet... Prebacite se na aplikaciju Trendi. Za sad savršeno funkcionira. Puno je preglednija, jednostavnija za korištenje i ne šteka, a vidim da već imaju dosta oglasa objavljeno, očito se ljudima više ne da natezati s krpicama.
2023 02 20
> lanalala: > Instalirajte aplikaciju Trendi, sve radi savršeno, bez štekanja, padova itd., slike se odmah učitaju, visoka kvaliteta slika, sve je lakše, moje krpice je web stranica kao iz starog doba. Upravo instalirala i savršena je. Hvala na preporuci 🌸
2023 02 20
> Renata_RBR: > Savjet... > Prebacite se na aplikaciju Trendi. > Za sad savršeno funkcionira. Puno je preglednija, jednostavnija za korištenje i ne šteka, a vidim da već imaju dosta oglasa objavljeno, očito se ljudima više ne da natezati s krpicama. Ja sam je instalirala, ali ubrzo i deinstalirala...nedostatak joj je što nema povratnih informacija kao tu na krpicama ili na eBayu, pa nemas pojma kako ce proći koja kupnja tj hoce li ti netko uopće i poslati artikl koji unaprijed platis. Na krpicama i eBayu barem u tom smislu imas neku sigurnost jer povratne informacije i feedbackovi o nekom prodavatelju ipak nešto govore i pomažu pri odluci kome ces uplatiti novac. Naravno, ebay ima jos i dodatnu zaštitu tj on ti vrati novac ako te prodavatelj zezne...a i na krpicama ima puno veći izbor svega i svacega nego na trendi. Samo da što prije riješe ovaj problem...
2023 02 20
> Lulu28: > Recite Vašim ITevcima da im je "pukao CSS" ...to je problem. > I to lako riješiv problem. :) Jeli itko vezan za otklanjanje kvarova pogledao taj CSS (što god to bilo)? Jer ako je, očito onda nije problem u tome budući da i dalje nista ne radi, vec treći dan...
2023 02 20
> madaja11: > > Lulu28: > > Recite Vašim ITevcima da im je "pukao CSS" ...to je problem. > > I to lako riješiv problem. :) > Jeli itko vezan za otklanjanje kvarova pogledao taj CSS (što god to bilo)? Jer ako je, očito onda nije problem u tome budući da i dalje nista ne radi, vec treći dan... CSS se ne prikazuje ispravno. Znamo mi koji radimo u IT-u.. Onaj tko je radio web treba i popravit, a ne samo pogledat. 😂 😁
2023 02 20
> AlexBow: > > madaja11: > > > Lulu28: > > > Recite Vašim ITevcima da im je "pukao CSS" ...to je problem. > > > I to lako riješiv problem. :) > > Jeli itko vezan za otklanjanje kvarova pogledao taj CSS (što god to bilo)? Jer ako je, očito onda nije problem u tome budući da i dalje nista ne radi, vec treći dan... > CSS se ne prikazuje ispravno. Znamo mi koji radimo u IT-u.. Onaj tko je radio web treba i popravit, a ne samo pogledat. 😂 😁 Lulu28 je napisala da je to lako rjesiv problem, kad 'pukne CSS'...
2023 02 20
Pa lako je riješiv, ali agenciji koja je radila krpice sigurno ovo nije jedini projekt, možda im je gužva sa ostalim klijentima pa nisu uzeli ovo ko prioritet. Riješit će se kad tad, strpljenja ljudi. :)
2023 02 20
Jos uvijek problem nije rijesen? Ili samo meni steka
2023 02 20
Nista nije rijeseno. Obrisala sve kolacice, i opet nanovo ne mogu u poruke nikako. Mislim da ce ovo dugooooo potrajat.
2023 02 20
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 35