Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Obavijest - popravci u tijeku

Meni su grupirani predmeti precrtani jedva se vidi zadnji red, nadam se popravku! Mislila sam da je to privremeno, no svaki dan isto!
2023 02 19
I meni.. nadam se da će se brzo rješiti.
2023 02 19
> Admin2nd: > Drage dame, > Trenutno naš IT tim istražuje problem koji se pojavio i nemamo dodatnih informacija osim da će biti popravljeno. > : ) Molim vas za pomoć,pokušala sam ostaviti prodavačici povratnu ocjenu, napisala sam tekst, kliknula na kupljeno i ocjenu međutim nemam prozorčića pošalji da sve skupa i pošaljem odnosno imam jako veliki okvir za napisati roman od ocjene kojeg ne mogu pomaknuti prema dole da bi eventualno onda na dnu bio prozorčić za poslati sve to skupa.Što da radim?
2023 02 19
Ja ne mogu poslati povratnu, napišem ju, kliknem kupljeno i ocjenu i onda ne mogu doći do polja pošalji, Ima li još netko isti problem??? zašto se stalno treba mijenjati nešto što u principu radi dobro??? Stvarno to ne razumijem, a ove nove krpice je na mobu skoro pa nemoguće gledati, zar o tome nitko nije vodio računa???
2023 02 19
> kikibela: > Ja ne mogu poslati povratnu, napišem ju, kliknem kupljeno i ocjenu i onda ne mogu doći do polja pošalji, Ima li još netko isti problem??? zašto se stalno treba mijenjati nešto što u principu radi dobro??? Stvarno to ne razumijem, a ove nove krpice je na mobu skoro pa nemoguće gledati, zar o tome nitko nije vodio računa??? Kvar je svima. Popravlja se.
2023 02 19
Ovo je stvarno dosta neozbiljno za jednu platformu, bez uvrede.
2023 02 19
> ninalinda2: > Sto pise u inboxu mozete saznati tako da kopirate tekst skupa sa uvecanom slikom i imenom kupilice ili prodavacice i onda samo "paste" u "Vas odgovor" ispod toga i vidite sto pise u cijelosti💪🏻 Da, vrlo jednostavno. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/7a8d99023e2e8c39edc24b16201433e2.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/09c27d4c4e3a44e73100ed4886f13721.jpg)
2023 02 19
> PigmyPuff: > > Marija007bje: > > Pročitati poruku možete da kopirajte tekst poruke i zalijepite ga tu gdje pišete. > > Poruku možete kopirati bez obzira što je slika od korisnika preko teksta. Samo označite i kopirajte i zalijepite tu gdje pišete i sve vidite. :) > Hvala na info! Puno korisniji savjet nego "nemamo dodatnih informacija osim da će biti popravljeno" 🤢 Meni se samo dio poruke kopirao, tako da nista od toga nažalost
2023 02 19
> anatopic69: > Meni isto..nemogu vidjeti razgovore > jedvo uđem u tražilicu koju nemogu pogledati > užas..da nam vrate ko prije -što prije 🤔 ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/367949592992a7a9deb8d103011e59e6.jpg) Tako je i meni.Poruke ne rade....
2023 02 19
> beautyfullthing: > > PigmyPuff: > > > Marija007bje: > > > Pročitati poruku možete da kopirajte tekst poruke i zalijepite ga tu gdje pišete. > > > Poruku možete kopirati bez obzira što je slika od korisnika preko teksta. Samo označite i kopirajte i zalijepite tu gdje pišete i sve vidite. :) > > Hvala na info! Puno korisniji savjet nego "nemamo dodatnih informacija osim da će biti popravljeno" 🤢 > Meni se samo dio poruke kopirao, tako da nista od toga nažalost Kopirajte - zacrnite/zaplavite cijeli tekst i profilku, link, što god imate u poruci i mora vam uspjeti c/p. Nemojte kopirati samo što vidite, nego sve.
2023 02 19
> ninalinda2: > Sto pise u inboxu mozete saznati tako da kopirate tekst skupa sa uvecanom slikom i imenom kupilice ili prodavacice i onda samo "paste" u "Vas odgovor" ispod toga i vidite sto pise u cijelosti💪🏻 ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/f1c9f4e67e2fedb10a2842b87f1000e8.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/09596ed774dfdf4906fc68ebd390336f.jpg)
2023 02 19
Na mobitelu ide, nadam se da je nekom pomoglo, a vjerujem da ce admin odnosno it strucnjak rijesiti poteskoce sigurno cim bude moguce☺️ Lp svima
2023 02 19
Bude to se skoro rješilo? Stvarno je ovo užas 🤦‍♂️
2023 02 19
Super savjet za c/p. 👍🏼 Inače, kod pisanja poruke se mogu npr točkice jedna ispod druge staviti pa tek onda krenuti sa tipkanjem iste kako bi druga strana vidjela poruku bez da Copy-pastea. Npr. . . . . Pa tek onda poruka. Tako će se cijela nalaziti ispod avatara.
2023 02 20
> beautyfullthing: > > PigmyPuff: > > > Marija007bje: > > > Pročitati poruku možete da kopirajte tekst poruke i zalijepite ga tu gdje pišete. > > > Poruku možete kopirati bez obzira što je slika od korisnika preko teksta. Samo označite i kopirajte i zalijepite tu gdje pišete i sve vidite. :) > > Hvala na info! Puno korisniji savjet nego "nemamo dodatnih informacija osim da će biti popravljeno" 🤢 > Meni se samo dio poruke kopirao, tako da nista od toga nažalost Meni se isto kopirao samo dio poruke tj samo jedna rijec. Ja sam na mobu, nemam laptop, i na mobu mi kopira samo jednu rijec, ne zeli cijelu poruku...tako da ni meni ovaj savjet ne pomaze, nazalost. Od petka nista ne mogu pročitati što mi stigne, niti odgovoriti, niti normalno vidjeti artikle, vec treći dan danas. 😟 Povratnu sam uspjela ostaviti.
2023 02 20
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 35