Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Kada će biti popravljen kvar na krpicama

Vidim da je nestala tema. Ne mogu se čitati poruke. Plaćam VIP članstvo. Kako sam posložila ormar ne može nitko pročitai. Slova idu preko slova. Ovo traje već dosta dugo. Možete li išta objasniti ?
2023 02 22
Tko zna kada će biti popravljeno, ali sigurno je da ova stranica polako ali sigurno propada. Mali savijet kad nekome pišete poruke napravite onako osam točkica jednu ispod druge i tada ćete moći bez problema pročitati što Vam netko napiše i on Vaše. Nekako se moramo snalaziti dok se ovo ne riješi. Sretno!. 😊
2023 02 22
> Ketycaa: > Tko zna kada će biti popravljeno, ali sigurno je da ova stranica polako ali sigurno propada. Malo savijet kad nekome pišete poruke napravite onako osam točkica jednu ispod druge i tada ćete moći bez problema pročitati što Vam netko napiše i on Vaše. Nekako se moramo snalaziti dok se ovo ne riješi. Sretno!. 😊 Hvala na savjetu, djeluje 😃
2023 02 22
Hvala za savjet.❤
2023 02 22
maaa jel to radiiii...ajmeee
2023 02 23
Meni proradilo 😊🥳🥳🥳🥳
2023 02 24
Bok cure, ja na krpicama samo kupujem 😍 ali sam zaboravila lozinku zaporku, jel mi netko može objasnit kako mogu doći do nje, mijenjam mobitel pa ne bih željela izgubit omiljene🙂, unaprijed hvala
2023 02 24
> MaraVG: > Bok cure, ja na krpicama samo kupujem 😍 ali sam zaboravila lozinku zaporku, jel mi netko može objasnit kako mogu doći do nje, mijenjam mobitel pa ne bih željela izgubit omiljene🙂, unaprijed hvala Dok idete na ulogiraj, idete na Zaboravio sam lozinku i upišete svoj mail.
2023 02 24