Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Molim pomoc iskusnijih prodavacica

Ako želiš primiti paket normalno je da ćeš dati svoju punu adresu jer druge opcije nema, samo broj Tiska to nikad nebih pristala, znači ja svoje podatke mogu dati dok dotična svoje ne može, glupo je uopće o tome raspravljati ako bilo što kupujete online normalno je da ćete dati svoju adresu meni osobno je to bez ljutnje smiješno., a onaj tko se to ne usudi nemože ni kupovati ni prodavati i kraj priče. Ili žena ima neko loše iskustvo ili bez uvrede nije baš pismena pa misli da pošiljke idu sa nekim brojevima koje ni ona nezna. :')
2023 03 27
Koliko Zagreb ima Tiskova pa i manja mjesta imaju neka 4, neka manje neka više ili samo jedan što je u mom slučaju, i kako znati onda na koji Tisak poslati a i sam tražiti broj Tiska presmiješno mi je to. :D a ipak ćete joj poslati Poštom pa da bi poslali Poštom isto morate imati adresu na koju šaljete ne kužim tu ženu., vjerojatno neki problemi s podacima pa puše i na hladno i to je za razumiti. :D
2023 03 27
Sifra je potrebna da ali broj mobitela nije nuzan.. naravno da bi bilo korisno ostaviti i broj mobitela kako bi dobili obavijest ali on nije striktno nuzan da se posalje paket..
2023 03 27
osobni podaci su baš to - OSOBNI PODACI i nemoraju se dati ja isto nedajem svoj mail niti broj telefona svima tisak dam i pratim paket po šifri ...već svi znamo da je za 2-3 dana na kiosku ....i to je posve dovoljno nažalost da ima svakakvih ljudi koji ti odmah sjednu na sve aplikacije i chatove- svatko zna za sebe i nažalost uči po svom iskustvu ali da tisak nema veze s dostavom na adresu..možda je zamjenila paket pošte i tiska
2023 03 27
Prije koju godinu sam nešto osvojila u nagradnoj igri i nagrada mi je došla na kućnu adresu, paket je bio od Tiska i dostavno vozilo Tiska. Tako da je ta opcija sigurno bila moguća, ali možda samo za neke tvrtke koje su imale mogućnost sklopiti ugovor o prijevozu preko Tiska. Jedan moj susjed je isto prije imao pretplatu na jedne novine i svaki dan mu je na njegovu adresu dolazila dostavna služba od Tiska, znači njihov kombi. Tako da je to i bilo moguće. Nekad prije. Uz neke mogućnosti. Ali za sve osobne potrebe, to se ipak ne može.
2023 03 28
A i postojala je opcija da se preko Tiska može slati u susjedne zemlje uz dostavu na kućnu adresu. Možda je kupilica mislila i na to. Nije u krivu, ali nije detaljno upućena da to kod nas ne funkcionira. Sad sam išla gledati online kreiranje paketa, ne nudi mi opciju slanja paketa van Hrvatske pa pretpostavljam da to više ne postoji.
2023 03 28
1 2