Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Addiko aplikacija - traži adresu primatelja

Imam pitanje za korisnike Addiko aplikacije - prilikom uplate, u predlošku, pod obavezno traže upisati adresu primatelja uplate, pa me zanima izgleda li i drugima tako nalog? Obično je dovoljno samo ime i IBAN za uplate, ne znam zašto je Addiko poseban po tom pitanju i stvaraju nepotrebnu neugodnost jer uvijek moram naknadno još pitati za adresu što zvuči čudno. Može li se to nekako zaobići npr. da upišem neku bezveze adresu ili neki grad i samo dodam broj? Bi li prošao nalog ili oni to nekako provjeravaju? ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/f3c55299d428461cdc5838c875148fb3.jpg) Dosad su mi svi napisali adresu, no prije par dana jedna žena je odbila (iako sam joj poslala screenshot Addiko naloga) i uzalud da joj dalje objašnjavam, sad misli da se želim domoći njene adrese. A nakon što sam joj spomenula da joj mogu uplatiti onda preko Keks Paya (od Erste banke app), ali mora imati tu aplikaciju instaliranu prvo, više mi ne odgovara. Ispadoh prevarant, a samo sam joj htjela uplatiti :'( ,:)
2023 04 30
Jeste probali upisati i pod adresu samo grad? Nemam Addiko, ali nisam čula niti za jednu banku da ima sve to za upisati pod obavezno... :/
2023 04 30
Probat ću idući put umjesto adrese primatelja upisati adresu BANKE primatelja, možda tako prođe?
2023 04 30
Koristim adiko aplikaciju i umjesto adrese napisem grad. Uvijek tako, prode najnormalnije
2023 05 01
> sim3sim3: > Koristim adiko aplikaciju i umjesto adrese napisem grad. Uvijek tako, prode najnormalnije Tako je kako ste napisali.
2023 05 01
Super onda, sad znam za ubuduće. Hvala na odgovorima!
2023 05 01