Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Ugradnja trepavica - štetnost

Bok! Zanima me koliko je štetno imati ugrađene trepavice neki duži period? Konkretno, prosli mjesec sam prvi put ugradila trepke, moje su plave i kratke i ravne i ugradenima sam, logicno, odusevljena jer izgledam totalno drugacije. Sad.. nije mi bio plan nastaviti s njima jer sam sada imala dva vazna dogadaja pa sam ih samo zbog toga i stavila, ali razmisljam da nastavim. Tocnije, trebaju mi svakako za 9. mjesec pa me zanima je li stetno da od znaci pocetka 5. mjeseca do eto kraja 9. imam skroz ugradene? Citala sam jedan post, preporuca se pauza svakih par mjeseci, dok drugi post kaze da nema potrebe za pauzom jer kako trepke otpadaju bez ugradenih, otpadaju i s njima.. nema razlike. Nova sam u tom pa nemam pojma. Stoga molim za savjet :)
2023 05 11
Nosim trepavice bez pauze od 2015., ruski volumen, ne bih rekla da ih uništi jer da ih nema ne bi imali na šta lijepiti ekstenzije. Ono što bi preporučila iz iskustva je dermaluxe serum za cure s ekstenzijama, znači ne onaj za rast prirodnih trepavica, nego baš specijalizirani za trepavice s ekstenzijama,primjetila sam razliku otkad koristim
2023 05 22