Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

PREVARA, KRPICARKA BOŽUR16

> MatiaPepe: > Prijavite adminu, posaljite razgovor i blokirat ce joj profil. Probajte joj prije toga reci ako ne izvrsi povrat da cete to uciniti pa mozda vrati novce. Meni se dogodilo slicno, ja sam dobila povrat, ali svejedno joj je profil bio blokiran Hvala, jesam sve to sam ucinila, stavila joj neg. Povratnu i ona meni, umjesto da se pokrije poglavi od srama, ona meni napisala da sam prevarantica da je lažno optužujem.
2023 05 11
> teehee: > Luv, je li ti zlatar napisao nešto ili usmeno samo potvrdio bižu? > Ne pitam jer sumnjam, već da bi ovoj lažljivici predočila i pisani dokaz. Jasno je kao dan da je u startu znala što prodaje. Pljuc! > Pozovi ju na temu, da vidimo opravdanje! Nema ju čega biti strah ako je iskrena. > A kaj ti je u kutijicu zlatarne Celje stavila tu bižu s certifikatom? Evo ja i teehee se potpuno složišmo u ovome da točno stavila Vam je bižuteriju u kutiju zlatarnice Celje kako kaže teehee, zašto ne napravi povrat. Još moram napomenuti da je dotična ovih dana prodavala zlatnu narukvicu za koju sam tražila da mi poslika žig da bi mi odgovorila da je prodana jer mi je bila sumnjiva , kopča je bila skroz oksidirana a to kod zlata nemože, isto tako sam ju tražila za dvije nove narukvice od srebra pozlaćene da mi poslika žig što nije napravila, DA BI KASNIJE STAVILA TE NARUKVICE POD KIRUŠKI ČELIK, jako me je ubrzavala s kupnjom, da čeka još ljudi međutim te narukvice su još tu., tako eto moja intuicija mi je govorila da bježim od nje što sam i napravila a eto vi ste se nasanjkali, tražite i dalje da vrati novac nema NEVRAĆAM NOVAC ZAR NIJE DOVOLJNA PROVJERA KOD ZLATARA. To je čista prevara i mislim da dobro zna što je prodala, zlatari kao i zlatarnica Celje to ne prodaju jer bi davno izgubili licencu ne bave se oni time. koja šašava priča i tko pametan bi joj to povjerovao, pa draga gospođa vratite ženi novac i uzmite te naušnice pa nosite u zlatarnicu Celje, samo mislim da iz zlatarnice Celje Vi nosite a ovo smeće ste uvalili ovoj ženi. AKO JE NETKO KUPIO NARUKVICU A OVO ČITA NEKA JU OBAVEZNO PROVJERI ILI JU JE SAMO MAKLA JER SAM VIDJELA DA TO NIJE ZLATO., BAŠ PRAVA LAŽLJIVICA. :s
2023 05 12
Ovo mi je upalo u oči „Rekla sam vam već da neću vratiti novac jer ovo nije zlatarna ili neka druga trgovina, već Second Hand gdje je pravilo da se novac ne vraća.“ Gdje je to pravilo napisano? I zašto se ne bi vratio novac ako kupac nije zadovoljan?
2023 05 12
Meni se ne sviđa takav stav. Ako ju je prije neka žena prevarila to ne znači da je to normalno ponašanje i da se svi trebamo pomiriti s tim i preprodati dalje kupljenu stvar pa neka se i netko treći "usreći". Ružno je takvo razmišljanje. Sve što se kupi u trgovini je završena stvar. I sami trebamo paziti što smo pritom kupili. Ako prodajemo tu kupljenu stvar onda smo mi ti koji smo odgovorni za stanje i kvalitetu. I ne vrijedi više optuživati trgovinu. S time da se osim provjere s kemikalijom, u zlatarni Celje može provjeriti i da te nausnice nisu njihov dizajn. Svaka zlatarna ima svoju liniju proizvoda.
2023 05 12
Dotična osoba sa profila luv2shop je dobila naušnice za 200 kn koje sam ja kupila u Zlatarni Celje za 650 kn sa Certifikatom da je to zlato 525. Zbog toga nisam imala potrebu ići na provjeru kod drugog zlatara. Ona tvrdi da naušnice nisu zlatne bez predočenja dokaza za to.
2023 05 12
> BOŽUR16: > Dotična osoba sa profila luv2shop je dobila naušnice za 200 kn koje sam ja kupila u Zlatarni Celje za 650 kn sa Certifikatom da je to zlato 525. Zbog toga nisam imala potrebu ići na provjeru kod drugog zlatara. Ona tvrdi da naušnice nisu zlatne bez predočenja dokaza za to. Gospođo iz aviona se vidi da te nausnice nisu zlatne Zlato je zlato,ne moze biti bizuterija Pravo zlato mora imati zig Ukoliko ste uvjereni da su pravo zlato neka Vam ih vrati,pa ih sami odnesete u zlatarnu
2023 05 12
Imala sam zlatne naušnice, kupljene u Zlatarni Celje u Zagrebu. Kroz niti 2 mj nošenja je sa iglice koja ide kroz uho nestao zlatni (vjerojatno) premaz. Na ostalim mjestima naušnica se taj zlatni "sjaj" izgubio. Nisu izgledale ovako loše, doduše... pa ne znam jel priča identična mojoj ili zaista neka bižuterija poslana umjesto zlatnih naušnica.
2023 05 12
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/d7bb9237f9b0dd215f523a608c5011b3.jpg) Naušnice izgledaju ovako, slikala sam prije prodaje, samo je iglica oksidirala u mom uhu. Nisam gospođu prevarila. Ne znam što je ona uradila sa njima da izgledaju tako.
2023 05 12
Nisam ja kriva što joj se naušnice ne sviđaju pa sad želi povrat novca. Moje srce je čisto jer znam da sam ih kupila sa certifikatom u Zlatarni Celje za 650 kn.
2023 05 12
Vidite sliku na mom uhu kako su lijepe, žute. Ne želim se više dokazivati, ali se želim opravdati zbog ljudi koji čitaju ove komentare. Prodala sam joj 100% zlatne naušnice za 200 kn a ona me blati posvuda. No, nema veze, ima Boga, On sve vidi i zna. A čitatelji i komentatori neka sami procijene. Moja riječ protiv njezine. Tko je kriv, a tko u pravu????!!!!
2023 05 12
> BOŽUR16: > Nisam ja kriva što joj se naušnice ne sviđaju pa sad želi povrat novca. Moje srce je čisto jer znam da sam ih kupila sa certifikatom u Zlatarni Celje za 650 kn. Ne vjerujem da je slučaj da joj se ne sviđaju već izgledaju izlizano, iznošeno...
2023 05 12
> BOŽUR16: > Nisam ja kriva što joj se naušnice ne sviđaju pa sad želi povrat novca. Moje srce je čisto jer znam da sam ih kupila sa certifikatom u Zlatarni Celje za 650 kn. A gdje je certifikat I koje to zlatne nausnice nemaju zig Moraju imati bar 2 ziga,a ne niti jedan
2023 05 12
> BOŽUR16: > Dotična osoba sa profila luv2shop je dobila naušnice za 200 kn koje sam ja kupila u Zlatarni Celje za 650 kn sa Certifikatom da je to zlato 525. Zbog toga nisam imala potrebu ići na provjeru kod drugog zlatara. Ona tvrdi da naušnice nisu zlatne bez predočenja dokaza za to. Gospođo, Koga Vi zajebavate, iz aviona se vidi da ste na maliciozni način prodali škart pod zlato, i uzeli novac kao pravi lopov, ovo je i gore od biti lopov!.
2023 05 12
Poslala sam joj certifikat. A na tako sitne naušnice ne stane žig. KreativnoSelo, da li vaše imaju žig?
2023 05 12
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/fea73dd723f064860a9f0ebc428f210d.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/2865092f47422038bac2c05c81094e12.jpg) To su jedne od ovih?
2023 05 12
1 2 3 4 5 6 ... 11