Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

PREVARA, KRPICARKA BOŽUR16

> zara080: > > maremarenda: > > plahta dobro ste primjetili BOŽUR16 blokirana i otvorila profil pod imenom Gitashop1 te stavljenom slikom profila od Vicky pa ta stvarno nema granice, samo se čudim što radi taj Admin da mi to vidimo iz aviona dok on ne, on vjerojatno briše oglase. ako se koji dogodio dupli a prevarante pušta, pozivam ga da blokira i ovaj drugi. :s > > Isto tako dosta smo truda uložile da bi vratila novac ženi za lažne naušnice mogla bi nam bar reći da li je uspjela.??????? > > Puno je tu pitanja ?????????? > Također me zanima ishod… Dobar dan moje drage krpičarke, nije mi Božur16 vratila novce. Pokušala sam par puta i dalje, ali nemakomunikcije jednostavno prestala a i vidim da je blokirana, te i taj njezin novi profil GITASHOP1. Zadnji mail od nje je bilo da ce me prijaviti za krevetu i odavanje osobnih podataka! To se zove, pojeo vuk, magare. Hvala svima na podršci🥰
2023 05 18
> zara080: > > maremarenda: > > plahta dobro ste primjetili BOŽUR16 blokirana i otvorila profil pod imenom Gitashop1 te stavljenom slikom profila od Vicky pa ta stvarno nema granice, samo se čudim što radi taj Admin da mi to vidimo iz aviona dok on ne, on vjerojatno briše oglase. ako se koji dogodio dupli a prevarante pušta, pozivam ga da blokira i ovaj drugi. :s > > Isto tako dosta smo truda uložile da bi vratila novac ženi za lažne naušnice mogla bi nam bar reći da li je uspjela.??????? > > Puno je tu pitanja ?????????? > Također me zanima ishod… Nista od povrat novca! Žalosno i tužno!!!🥰
2023 05 18
> plahta: > Nema sumnje u prevaru vec da li je dobila povrat novca ili ne.. Nist od povrat novca nažalost, još mi prijeti da će me prijaviti za krevetu i odavanje osobnih podataka. 🥰
2023 05 18
> TibbeT: > Mene zanima kako je ova priča završena. Je li vam vratila novce? Ništa od povrat novca, nazalost! Admin je blokirala kao i novi profil sto je otvorila GITASHOP1.🥰
2023 05 18
> PetrinOrmarrr: > Ne mogu Virovat da uopce ima obraza reci da je naušnice uzela u Zlatarni Celje i tako na neki nacin “blatit” tu zlatarnu, jer ja Imam majčin prsten star preko 40 godina kojeg nekad nosim, samo treba poliranje, malo su kamenčići izgubili početni sjaj…inače je prsten savršen, sto reci nego samo rijeci hvale za tu zlatarnu, a zao mi je žene koju je podlo nasamarila, jer ako već si pogriješio ponudi barem povrat i ispadni Čovik! > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/c033606af2a19cb5f04898cd7c4fb094.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/6480ba6580b594f92bd36fef7cacd6da.jpg) naravno ima svoju oznaku, ne znam koliko se vidi na slici ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/8b0f335bb9a823df7a7bb1c46c3b0705.jpg) Slažem se, prsten je prekrasan i odmah se vidi da je pravilne!! ove naušnice nisu ni vidjeli zlataru a kamoli ZLATARU CELJE!! Namjera je bila prevara i to je to, nasjela sam i izgubila bitku!!
2023 05 18
> luv2shop: > > plahta: > > Nema sumnje u prevaru vec da li je dobila povrat novca ili ne.. > Nist od povrat novca nažalost, još mi prijeti da će me prijaviti za krevetu i odavanje osobnih podataka. 🥰 Žao mi je zbog Vas, a njoj neka je na sramotu.
2023 05 18
Samo da svima javim ishod, nisam na forumu par dana zbog osobnih razloga! Povrat novca nisam dobila. BOŽUR16 mi u zadnjem mailu prijetila prijavom za klevetu i odavanje osobnih podataka, komunikacija je prestala. Vidim danas da je blokirana, kao i njen novi profil GITASHOP1. ŽELIM SE SVIMA OD SRCA ZAHVALITI NA PODRŠCI🥰❤ Oprezni budite jer izgleda da je prevara, I ne poštenosti, stvarnosti današnjice!
2023 05 18
Ime i prezime u naslov teme ;
2023 05 18
> plahta: > > luv2shop: > > > plahta: > > > Nema sumnje u prevaru vec da li je dobila povrat novca ili ne.. > > Nist od povrat novca nažalost, još mi prijeti da će me prijaviti za krevetu i odavanje osobnih podataka. 🥰 > Žao mi je zbog Vas, a njoj neka je na sramotu. Hvala puno na podršci!
2023 05 18
> kozmetika88: > U naslovnu temu obavezno staviti njeno ime i prezime,pa neka se ponosi > Jer najlakse je otvoriti novi profil,pa ce opet nekoga prevariti > I obavezno njene podatke adminu,neka je stavi na crnu listu Stavila sam joj ime i prezime ali ima izgleda, više imena i računa, tako da to baš nece vele koristiti. Tko se namjerio prevariti taj se snalazi. Hvala Vama na podršci.🥰
2023 05 18
> luv2shop: > > PetrinOrmarrr: > > Ne mogu Virovat da uopce ima obraza reci da je naušnice uzela u Zlatarni Celje i tako na neki nacin “blatit” tu zlatarnu, jer ja Imam majčin prsten star preko 40 godina kojeg nekad nosim, samo treba poliranje, malo su kamenčići izgubili početni sjaj…inače je prsten savršen, sto reci nego samo rijeci hvale za tu zlatarnu, a zao mi je žene koju je podlo nasamarila, jer ako već si pogriješio ponudi barem povrat i ispadni Čovik! > > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/c033606af2a19cb5f04898cd7c4fb094.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/6480ba6580b594f92bd36fef7cacd6da.jpg) naravno ima svoju oznaku, ne znam koliko se vidi na slici ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/8b0f335bb9a823df7a7bb1c46c3b0705.jpg) > Slažem se, prsten je prekrasan i odmah se vidi da je pravilne!! ove naušnice nisu ni vidjeli zlataru a kamoli ZLATARU CELJE!! Namjera je bila prevara i to je to, nasjela sam i izgubila bitku!! Zao mi je sto vam se to desilo💔 nadala san se boljem ishodu i s time povratu vašeg novca!
2023 05 18
Molim vas moze li mi netko pomoci, je li moguce doci do podataka (br telefona) od osobe koja me prevarila. Sve sto imam je gmail i paypal username.
2023 06 14
Je li otvorila mozda novi profil?! 😅 Sada sam naletila na ovu temu .
2023 06 24
> BOŽUR16: > Poslala sam joj certifikat. A na tako sitne naušnice ne stane žig. > KreativnoSelo, da li vaše imaju žig? Sram vas moze biti! Radim u zlatarni i ne postoje "sitne" nausnice na koje ne stane zig. Svaki artikl iz bilo koje zlatarne ima svoj zig po kojem je odmah moguce vidjeti o kojoj vrsti zlata se radi ili cak srebra ili celika. Vi gospodo znate jako dobro da lazete i na taj nacin prodajete svoju robu. Neznam zasto uopce imate potrebu nakon sto ste okrale gospodu, sad sebe opravdavati, pa nemate vi srama, sta uopce ovake price za malu djecu sad nama pricate. Uzivajte u novcima do jednog dana dok vam se sve ne vrati istom mjerom. Karma.
2023 10 01
1 2 ... 9 10 11