Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

PREVARA, KRPICARKA BOŽUR16

> luv2shop: > Ovo su podatke od profila BOŽUR16. Sada je prošla moju najveću razinu toleranciju jer ne samo što je prevaranica, lažljica nego bezobrazno. Neka se zna da nebi ko jos nasjeo!! > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/40b7de123e6788422a1ffcd7644a73d0.jpg) Ajme.... Ovo će dugo dugo trajati... Nažalost.
2023 05 13
> vintage.red.cat: > > luv2shop: > > > vintage.red.cat: > > > Nažalost to nisu iste naušnice, razlika se vidi na leptiriću koji ima središnju prugu izvana i žig iznutra, ove koje ste dobili to nemaju. Kod same naušnice kanđice na orginalu su takozvani stoperi, a na Vašim samo savinuta kanđica. > > > Uvijek me ražaloste ovakvi postovi, no nažalost ovdje neke prodavačice je nemoguća misija uvijeriti da to što prodaju nije zlato. Božur nije izuzetak. > > > Drage cure ako se odlučite prodavati srebro i zlato potrošite 10 eura na ove dvije boćice i nećete se naći u ovakvoj situaciji da se sramotite radi par kuna. > > > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/d9aae66dc527058cfbb542d71999a295.jpg) > > Dobar dan, gdje se može kupiti? Ako imate link bilo bi super! > > Hvala > Samo ukucajte zlatarski pribor. Ja sam iz Zagreba (sad sam nova u Puli) , tamo su mi bili susjedi ulicu do. No vidim da ste iz Dubrovnika, ne znam gdje kod Vas ima no pitajte u prvoj zlatarni. Ako ih zamolite budu Vam i oni prodali. Treba Vam Ag tester za srebro i kiselina za 9 karatno zlato. Što je sasvim dovoljno jer ako to ne prođe onda je biža. Plus sa njim možete testirati i pozlatu. Naravno i ovaj kamen koji vidite na boćici. Na njemu malo pobrusite sa nakita gdje se najmanje vidi i onda kiselina. Jako pažljivo rukovati jer ako Vam dođe u kontakt sa kožom, uh. Imate videa na you tube kako koristiti. Super! Hvala
2023 05 13
Jel ova iskasljala pare il joj prvo treba misu za dusu uplatit u seoskoj zupi?
2023 05 15
Mene zanima kako je ova priča završena. Je li vam vratila novce?
2023 05 15
Mislim da nije vratila novce jer je blokirana Božur16. Koliko sam mogla skužiti ima i novi profil, ali ovaj put bez "srebrnog i zlatnog" nakita.
2023 05 16
Recite nam koji je to profil kako bi ga zaobišli :s
2023 05 16
Gitashop1 Nema nakita, ali obuca copy - paste sa ranijeg profila...
2023 05 16
U naslovnu temu obavezno staviti njeno ime i prezime,pa neka se ponosi Jer najlakse je otvoriti novi profil,pa ce opet nekoga prevariti I obavezno njene podatke adminu,neka je stavi na crnu listu
2023 05 16
> plahta: > Gitashop1 > Nema nakita, ali obuca copy - paste sa ranijeg profila... Bravo, to je ona (iz nekog razloga sa slikom koju koristi Vicky). Trebalo bi javiti adminki da blokira i ovaj profil. Nadam se da će otvaračica ipak javiti da je dobila povrat...
2023 05 16
Ne mogu Virovat da uopce ima obraza reci da je naušnice uzela u Zlatarni Celje i tako na neki nacin “blatit” tu zlatarnu, jer ja Imam majčin prsten star preko 40 godina kojeg nekad nosim, samo treba poliranje, malo su kamenčići izgubili početni sjaj…inače je prsten savršen, sto reci nego samo rijeci hvale za tu zlatarnu, a zao mi je žene koju je podlo nasamarila, jer ako već si pogriješio ponudi barem povrat i ispadni Čovik! ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/c033606af2a19cb5f04898cd7c4fb094.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/6480ba6580b594f92bd36fef7cacd6da.jpg) naravno ima svoju oznaku, ne znam koliko se vidi na slici ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/8b0f335bb9a823df7a7bb1c46c3b0705.jpg)
2023 05 17
Nažalost ova stranica je počela vrvjeti od prevara i laži. Treba bas biti oprezan prilikom kupnje, a cak ni jako puno recenzija ne znaci nista bas ako osoba nije iskrena i neda iskren opis onoga što prodaje. :(
2023 05 17
S obzirom na sve sto se iskomuniciralo Luv2shop jel mozemo saznati konačan ishod situacije...podršku ste imali pa barem da znamo konačan ishod, sve drugi su pretpostavke.....
2023 05 17
> plahta: > S obzirom na sve sto se iskomuniciralo Luv2shop jel mozemo saznati konačan ishod situacije...podršku ste imali pa barem da znamo konačan ishod, sve drugi su pretpostavke..... Vrlo je nemoguće da zlato poprimi takav izgled. Naime, nama se dogodilo na bijelom zlatu koje uopće nije bilo zlato. Kupili smo vjenčano prstenje u zlatarni Daniel u Đurđevcu i opako požalili. Jedino što nam ostaje jest upozoriti druge da tamo ne kupuju! Prevaranti!!!
2023 05 17
Nema sumnje u prevaru vec da li je dobila povrat novca ili ne..
2023 05 17
> maremarenda: > plahta dobro ste primjetili BOŽUR16 blokirana i otvorila profil pod imenom Gitashop1 te stavljenom slikom profila od Vicky pa ta stvarno nema granice, samo se čudim što radi taj Admin da mi to vidimo iz aviona dok on ne, on vjerojatno briše oglase. ako se koji dogodio dupli a prevarante pušta, pozivam ga da blokira i ovaj drugi. :s > Isto tako dosta smo truda uložile da bi vratila novac ženi za lažne naušnice mogla bi nam bar reći da li je uspjela.??????? > Puno je tu pitanja ?????????? Također me zanima ishod…
2023 05 18
1 2 ... 8 9 10 11