Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Ignoriranje krpičarke IZAČEGA nakon uzimanja podataka za uplatu

Totalno nekulturno od dotične,nakon što je tražila IBAN za uplatu, ne odgovara na moje poruke, a komplet koji je htjela kupiti od mene, obrisala iz omiljenih. Ne mislim da je isti morala kupiti, prihvaćam da se predomislila, ali da se ne javlja, totalna nekultura.
2023 05 13
Ništa čudno. Iznenadan prekid komunikacije bez i jedne riječi je sve češća pojava. Moj savijet Vam je da se ne obazirete na takve "kupce", vratite artikl u prodaju i nastavite kao da se ništa nije ni dogodilo. Na žalost ne možemo nikoga preodgijiti i učiti ga kulturi i bontinu, to se uči od malih nogu samo što neki očito nisu naučili do danas osnove istih. Sretno s prodajom, nedajte se obeshrabriti zbog ovakvih "kupaca".
2023 05 13
Možete ostaviti neutralnu povratnu ocjenu zbog zavlačenja i uzimanja podataka. Nemate pravo ostaviti negativnu jer do suradnje nije došlo koliko god da ste frustrirani...
2023 05 13
Svakim danom sve cesce i cesce nailazima na takve kupilice, koliko moze biti tesko odgovoriti na poruku sa “ipak odustajem od kupnje” ionako smo u danasnje vrijeme stalno na mobitelu. Puno ljepse od osobe da se javi i kaze kako vise nije zainteresirana za kupnju, nego da samo tako nestane i vise ne odgovara na poruke iako bude aktivna na krpicama…
2023 05 13
> Ketycaa: > Ništa čudno. > Iznenadan prekid komunikacije bez u jedne riječi je sve češća pojava. > Moje savijete Vam je da se ne obazirete na takve "kupce", vratite artikl u prodaju i nastavite kao da se ništa nije ni dogodilo. > Na žalost ne možemo nikoga preodgijiti i učiti ga kulturi i bontinu, to se uči od malih nogu samo što neki očito nisu naučili do danas osnove istih. > Sretno s prodajom, nedajte se obeshrabriti zbog ovakvih "kupaca". Hvala na savjetu i podršci
2023 05 14
Sve dalje sve više nekulturnih kupaca,dam joj popust na prodaju,a ona ne jevi ni slova,a kamo da bi dala kakvu ocjenu.Ili traži IBAN jer hitno treba nešto i poslije se ne javi.Ne znam jesam li igdje naišla na toliko nekulturnih i neodgojenih žena ili djevojaka.
2023 05 14
Meni je to za negativnu iako se ostavlja neutralna. Ne zelim d smoje podatke kartice i racuna ima netko tko se vise ne javi. Sto ce ti to? Za negativnu kao sto sam rekla. Ali, ovdje se za tako ozbiljni stvar ipak ostavlja samo neutralna
2023 05 14
> bellenoel: > Meni je to za negativnu iako se ostavlja neutralna. Ne zelim d smoje podatke kartice i racuna ima netko tko se vise ne javi. Sto ce ti to? Za negativnu kao sto sam rekla. Ali, ovdje se za tako ozbiljni stvar ipak ostavlja samo neutralna Koliko sam ja onda trebala ostaviti negativnih. A nisam ostavila ni neutralnu. Ne da mi se živcirati.
2023 05 14
> Vikili: > > bellenoel: > > Meni je to za negativnu iako se ostavlja neutralna. Ne zelim d smoje podatke kartice i racuna ima netko tko se vise ne javi. Sto ce ti to? Za negativnu kao sto sam rekla. Ali, ovdje se za tako ozbiljni stvar ipak ostavlja samo neutralna > Koliko sam ja onda trebala ostaviti negativnih. A nisam ostavila ni neutralnu. Ne da mi se živcirati. A i ja. Jako puno. Ali, nedovoljno ozbiljno se shvaca uzimanje osobnih podataka na ovoj stranici
2023 05 14
Ja sam, bez pretjerivanja, poslala 7 upita korisnicama koje su aktivne i prijavljuju se i nisam dobila ni jedan odgovor!!! Imala sam namjeru 100% kupiti, i bas mi je zao sto ne odgovaraju. Po meni se trebaju oglasi od takvih isto brisati kao sto se brisu krivi tagovi, jer ocito im nije do prodaje?😅
2023 05 14
> Busilub: > Ja sam, bez pretjerivanja, poslala 7 upita korisnicama koje su aktivne i prijavljuju se i nisam dobila ni jedan odgovor!!! Imala sam namjeru 100% kupiti, i bas mi je zao sto ne odgovaraju. Po meni se trebaju oglasi od takvih isto brisati kao sto se brisu krivi tagovi, jer ocito im nije do prodaje?😅 Možda im ne radi inbox. Meni je za ponedine artikle za koje hi došlo više upita kroz dan blokirao inbox. Napisala bi poruku, ali kad kliknem ‘odgovori’ poruka se ne pošalje :/ i sad imam sličan problem
2023 05 14
bas sam nedavno imala situaciju da sam poslala podatke, a taj artikl sam poklanjala, dakle trebalo je samo postarinu uplatiti, ali korisnica nije bila u stanju da uplati...
2023 05 15