Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Poštanski pretinac

Pozdrav, ako netko ima iskustva, molim informaciju. Kod otvaranja poštanskog pretinca, da li je pošiljatelju potrebna naša cijela adresa ili se paket šalje na ime i prezime, te broj poštanskog pretinca i adresu pošte? Trebala bi zaprimiti jedan paket iz inozemstva (SAD) i zanima me da li je moguće ikako taj paket preusmjeriti direktno na poštu tako da se ne daje potpuna adresa (koju ne bih željela dati iz privatnih razloga). Unaprijed hvala :)
2023 06 27
ja sam nekome slala paket u postanski pretinac i pisala sam samo ime posiljatelja, adresu poste i broj tog pretinca. samo je upitno da li morate dati jos koje podatke zbog carina, pdv-a i slicno, znam da dosta inozemnih firmi ne salje u pretince
2023 06 28
Paket bi slala privatna osoba, nije nikakva online kupnja u pitanju. Da li i u slučaju osobnog paketa isti ide na carinu?
2023 06 28
naravno, ide na carinu, pišem iz iskustva, proljetos je moja mama dobila paket iz USA, na mali paketić je platila preko 30e carine!!!!!
2023 06 29