Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Gdje kupiti svečanu haljinu?

Pozdrav svima! Tražim svečanu i modernu haljinu za bratove svatove! Pretražila sam brdo online stranica i ništa nisam našla što bi me oduševilo 😔 Na kojim online stranicama ste vi kupile svoju? Haljina bi trebala biti ne tako često viđena. Zadnjih godinu dana su haljine na isti kalup, pomalo dosadno za vidjeti. Ako netko prodaje svečanu haljinu u S veličini (boja sve osim crne i bijele) rado ću škinuti 😉 od svega bi najviše voljela čuti ime online trgovine 🥰 hvala svima 😘😘
2023 07 12
Ja uvijek na Asos-u nađem. Ako ste tamo probali, nisam od neke pomoći. Možda da malo detaljnije opišete kakvu haljinu tražite, barem koju fotku neke koja je na tragu te idealne :")
2023 07 13
Ja sam kupila prošle godine na Modivo stranici :)
2023 07 13
Pogledajte i na Chi Chi London 😊
2023 07 13
> AlexBow: > Pogledajte i na Chi Chi London 😊 E da. Ovu marku sam na asos-u često znala. Prekrasnih imaju
2023 07 13
About You, Answear, Zalando Ima svega, samo pitanje je koliki vam je budzet
2023 07 13
Za mene je Asos najbolja stranica kad se radi o svečanijim haljinama za cure. Tamo sam uvijek našla ono što je meni to to 😄
2023 07 14
> TihanaSpernjak: > Pozdrav svima! Tražim svečanu i modernu haljinu za bratove svatove! Pretražila sam brdo online stranica i ništa nisam našla što bi me oduševilo 😔 > Na kojim online stranicama ste vi kupile svoju? Haljina bi trebala biti ne tako često viđena. Zadnjih godinu dana su haljine na isti kalup, pomalo dosadno za vidjeti. > Ako netko prodaje svečanu haljinu u S veličini (boja sve osim crne i bijele) rado ću škinuti 😉 od svega bi najviše voljela čuti ime online trgovine 🥰 hvala svima 😘😘 Mozete kod mene skicnuti, ja sam bila kuma, i meni su sve dosadne bile ovo asos zalando shein (upitna kvaliteta iako masa hvali i vjerujem da ima ali za mene i moja mjerila svejdno lose, i ne da mi se igrat lutrije) sve isto godinama haha znala sam unaprijed godinu dana svatove i redovito sam gledala te stranice, dok sam dosla da kupim toliko mi sve dosadilo i niceg novog da sam odustala, milijun stranica sam pogledala i sve sto ste navodili, bila i u bosni, poznatije butike koje su ljudi preporucivali i isla i u zagreb itdd, ovu sam slucajno nasla jer sam vidjela na jednoj curi pa me spojila s curom koja je prodavala takvu istu(ona si kupila jer je vidjela isto na toj curi jer se i njoj jako svidjela, no ipak mi prodala), kupila ju u bosni u nekoj trgovini i rekla mi je ime ali sam nazalost zaboravila a ionako nemaju web pa ni ne bi bilo od pomoci, ali je kvalitetna teska luksuzna, paa eto mozes pogledati.
2023 07 18
Butik Antonija(Dubrava)... Imaju i on line Ja kupila za bratovu svadbu...top izbor
2023 07 19
Velik izbor svečanih haljina ima na ASOSu, a mogu se naći i na Mohitu i Stradivariusu
2023 08 06