Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Sinsay uv lampa za nokte / ima tko

Hey curke 😊 Molila bih ukoliko je neka od vas kupila ovu lampu za recenziju. Pocetnik sam, ne treba mi nista wow , samo da to liči na nešto 😅. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/2e427bdb7dce6434f0a596004fa2ce02.jpg)
2023 07 21
Koja je jacina lampe?☺️
2023 07 21
> mkrpice: > Koja je jacina lampe?☺️ Nisam uspjela pronaći jačinu lampe na stranici , u međuvremenu sam narucila pa mogu javiti povratno kad preuzmem. 😊
2023 07 21
Imam je cca godinu dana i zadovoljna sam, malo me nervira senzor (ako malo pomaknes ruku detektira kao da si je izvadio pa ubacio i krece odbrojavanje ispocetka). Ali eto trajni lak mi drži kao kad sam radila u salonu.
2023 07 21
> ProudMary: > Imam je cca godinu dana i zadovoljna sam, malo me nervira senzor (ako malo pomaknes ruku detektira kao da si je izvadio pa ubacio i krece odbrojavanje ispocetka). Ali eto trajni lak mi drži kao kad sam radila u salonu. Odlično , hvala na info 😀
2023 07 22
Jako loša, negdje sam pronašla da je jačina 32w 😵‍💫 Lak se nikako nije zapekao…. Narucila s alija za 90kn i top je
2023 07 24