Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Putovanja, odmori /

Taxi Zadar

Pozdrav, Lijepo vas molim da mi date prijedlog koji taxi koristiti u Zadru, a da nije Uber. S Uberom sam bila prezadovoljna, no imam problem s ulogiranjem na aplikaciju i taj dio pokusavam bezuspjesno rijesiti vec dobrih 20ak dana. Sto kazete na Cammeo? Ima li tko 3. a da su cijene transparentne i da je sve fair? ☺️
2023 08 25
Ja koristim Bolt, ali Cammeo je isto korektan. Taxi Jadera sam isto koristila, imaju korektne cijene kao i Cammeo.
2023 08 25
Hvala lijepa na odgovoru. Neki kazu kako je Smartlift kao Uber, da su takodjer jedni od jeftinijih. Kakvi su oni?
2023 08 25
Koristim Bolt. Cammeo vise ne jer ih se dugo ceka i manje ih je od Bolta.
2023 08 25
> AnDra411: > Hvala lijepa na odgovoru. Neki kazu kako je Smartlift kao Uber, da su takodjer jedni od jeftinijih. Kakvi su oni? To nažalost ne znam, nisam nikad koristila. Samo se pazite taksista na kolodvoru, kod mosta i sličnih mjesta, tamo znaju derati...
2023 08 25
Joj znam za njih, dvaput sam se s njima prepucavala u 3 godine 🙈 doslovno vrbuju ljude na izlasku iz busa
2023 08 25
Hvala na odg ☺️ > Desinićka: > Koristim Bolt. > Cammeo vise ne jer ih se dugo ceka i manje ih je od Bolta.
2023 08 25