Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Negativna jer nisam pristala na ponudu za zamjenu!!

Svašta sam doživjela ovdje,ali ovo je presmijesno. Poslala sam gospođi upita zamjenu (za starke koje prodaje za 75€,a zamjena 100€). Dns se javlja što bi htjela (Mango novu haljinu, s.Oliver jaknu I Liu jo ruksak sa navedenim oštećenjem). Zahvalim I kažem da mi ne odgovara njena ponuda. Da mi mi gospođa ostavila negativnu jer ne pristajem na zamjenu. Kaj je to normalno?! Nakon 4 nedefinirane poruke. Jakna nije moja I nisam mogla bez pitanja kolegice pristati (koja je u međuvremenu I pristala). Šta je došlo do toga da se negativne daju jer nekome ne odgovara ponuda za zamjenu? ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/8b9d439dce3a5d96c863654e64795070.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/99b4e3aa0f60349cf6ebe82f1955f086.jpg)
2023 08 31
hahahhahah...dobro možda je nekima teško odgonetnuti što znači povratna-a mora usljediti neka akcija/djelo da bi mogao dati povratnu ,neki čak ni tada ne dobiju vi ste ju dobili i prije reda svatko ima pravo pitati , ima pravo i odustati od kupnje, ma ima pravo i neodgovoriti. povratna se događa kada nastane razmjena, dobra ili loša i onda ode plusić ili minus za sve one koji šire povratne kapom i šakom :) prijavite adminu i on će ju izbrisati jer je neutemeljena
2023 08 31
Pa daaa! Ja zaista nisam konfliktna osoba I ne volim drame,ali ovo me izbacilo iz takta. Negativna jer mi ne odgovara ponuda za zamjenu?!?!?! Isuse Kriste! Prijavila sam administratoru.
2023 08 31
E stvarno svašta ,:) a i ovo 75 za prodaju, a 100 za zamjenu je novi level bezobrazluka.
2023 08 31
> vedranapv: > E stvarno svašta ,:) a i ovo 75 za prodaju, a 100 za zamjenu je novi level bezobrazluka. Jel da? Mislila sam da sam jedina kojoj to općenito smeta (dizanje cijena za zamjenu).
2023 08 31
Hahahaha odlicno Iduce ce ici negativna jer je cijena artikla previsoka 😂
2023 08 31
> Desinićka: > Hahahaha odlicno > Iduce ce ici negativna jer je cijena artikla previsoka 😂 :)
2023 08 31
> Desinićka: > Hahahaha odlicno > Iduce ce ici negativna jer je cijena artikla previsoka 😂 😂😂😂
2023 08 31
> vedranapv: > E stvarno svašta ,:) a i ovo 75 za prodaju, a 100 za zamjenu je novi level bezobrazluka. Dugo se mijenjam na krpicama jer trazim stvari koje poklanjam i nikad nisam imala duple cijene. Ako prodajem, dajem povoljno da mi ne stoji a ako je zamjena uvijek ponudim da se izabere po želji s mojeg profila. Jedino mi je vazno da su obje strane zadovoljne.
2023 09 01
Svašta se ovdje da pročitati,imala sam bas neki dan upit za torbu,cjena je bila 60e sa post,i dobijem upit može za 40?a na profilu od dotične stoji tisak plaćate sami,nedaj boze da bi poklonila pt i onda meni ponudi cjenu..Ja bi takvima odmah bez razmišljanja spicila negativnu.Uvjek sam za dogovor I umanjiti cjenu 2,3 e,ali za 20e mi spuštaš cjenu..ono koji?Došla sam se samo malo pojadati,ne zamjerite 😂Prije nekoliko godina bilo je sve puno lijepse i pristojnije ovdje nego šta je to danas ali šta možemo Ima još uvjek prekrasnih cura 🙂
2023 09 01
Tražite od administratora da obriše negativnu
2023 09 01
Vidjela sam negativnu ocjenu kod jedne korisnice. Razlog više nego bizaran. Navela je da se tu kupuje a ne navodi se samo" kako je ovo lijepo"!
2023 09 01