Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Loveonthebrain- da li je netko suradivao

Pozdrav krpicarke! Uplatila sam profilu s 400 pozitivnih povratnih za torbicu jos prije dva tjedna. Cura je rekla poslati odmah iduci dan, ali vec vidim da 14 dana nije bila aktivna. Molim vas savjet sto napraviti? I da li tko suradivao s dotičnom da mi da njen kontakt: https❓/mojekrpice.hr/loveonthebrain-233580 Hvala
2023 09 18
Ostavite negativnu pa će se ili javiti po hitnom postupku pa ćete obrisati ili se neće javiti pa nek ostane povratna za upozorenje drugima. Ne javljanje nekome nakon uplaćenih novaca je za negativnu, bez obzira o kojem iznosu se radi i koliko osoba ima povratnih. Naravno da postoji mogućnost da se zaista nije u mogućnosti javiti, ali to nitko ne može znati pa nema smisla da joj dalje uplaćuju.
2023 09 18
Ostavila sam negativnu, mada ne mislim da ce to nesto rijesiti. Mislim da je negdje zapelo, ostavila sam joj i broj mobitela mogla se javiti
2023 09 19
Možete još probati pitati nekoga od koga je kupovala ako ima njezin broj mobitela jer ga često trebaju za slanje kao kontakt, ako mislite da je zaista neki slučajan problem, a ne pokušaj prevare. Nažalost smo ovdje na Krpicama vidjeli sve i svašta pa je teško više ikome vjerovati...
2023 09 19
Više puta mi se dogodilo da dobijem poruku od nekog profila, odem na taj profil i piše da je zadnji put bio aktivan prije dan-dva-tri.. a ja poruku dobila prije par sati. I to se nije desilo jednom. Ne kužim kako je moguće da netko pošalje poruku, znači očito je aktivan, a ne registrira mu to na profilu?!
2023 09 19
To je vrijeme zadnjeg logiranja, nema to veze sa aktivnošću. Mene nekad traži da se logiram svaki drugi, treći dan, a par puta dnevno sam na krpicama, a nekad se moram 3 put dnevno logirati
2023 09 20
> Nitospitos: > To je vrijeme zadnjeg logiranja, nema to veze sa aktivnošću. Mene nekad traži da se logiram svaki drugi, treći dan, a par puta dnevno sam na krpicama, a nekad se moram 3 put dnevno logirati Stvarno?! Ja se ama baš svaki put moram logirati sa passom.. :s
2023 09 20
Ja sam na mobitelu, možda je drukčije nego na kompu...
2023 09 21
Suradjivale smo i sve je proslo u redu. Iako, to nista ne znaci
2023 09 24
Ja jos nikakve povratne informacije nisam od dotične dobila :(
2023 09 28