Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Prodaju stvari koje ne znaju gdje su

Pozdrav, sad mi se ovo dogodilo već dva puta i nije mi jasno čemu ti ljudi imaju otvorene profile na ovoj stranici. Prvo se javim za jedan kuput, kaže mi osoba da će ga izmjeriti, javi se bla bla. Nakon par sati mi se javi da je kaput negdje na tavanu, njoj se ne da sad to tražiti, javi se kad obavi to. Pitam za tjedan dana, odgovora nema. Ok, ništa od tog kaputa, nema veze. Drugi puta sam se nažalost totalno zaljubila u Levi's hlače koje su na prodaji još dan danas. Javim se, kaže mi osoba da ne zna gdje su, mora ih pronaći. Ok, nema problema, kažem da nek se javi kad ih nađe. Prođe tjedan dana, ništa. Javim se, kaže prodavačica da je zaboravila, javi se do večera. N-I-Š-T-A. Javim se nakon par dana, i ne odgovara! Ne nađem slične hlače nigdje, toga mi je jedino žao. Uglavnom, čemu ti ljudi još uvijek imaju aktivne profile? Kao prodaju nešto, želiš kupiti to što prodaju a ne možeš?!? :@
2023 09 20
Jednom sam se zagrijala za jedan sat. Javim se gospođi. Ista priča. Nije ga pronašla kroz tjedan dana. U komunikaciji bila zbilja ugodna tako da joj nisam zamjerila. A što sad...Valjda se dogodi. Idemo dalje. Drugom prilikom javim se za jednu majicu sa šljokičastim leptirom. Na profilu piše kako rado odgovara na poruke, mjeri i radi sto čuda, uvijek je dostupna itd. Nije bila sigurna za veličinu ali bez problema će mi izmjeriti čim ju pronađe. Za jedno tjedan dana sam joj poslala poruku da ju podsjetim. Nije se više javila. Uglavnom bez živciranja, jer jednostavno nije vrijedno. Ima nas svakakvih. Bitno da ne budete svjesno prevareni, sve ostalo već nekako... Mene na stranici drže ove pristojne i normalne ženice. Prije tjedan dana sam ubola parfem koji sam škicala već duže vrijeme. I to za super cijenu. Trebalo biti slanje Tiskom, kad smo razmijenile podatke, skužimo da smo blizu. Našle se taj isti dan i tako ugodno ispričale, ma divota. E takve suradnje želim. Nadam se da ćete i vi ubrzo imati neku sličnu🤗🤗🤗
2023 09 20
Ja imam dosta starih oglasa, odnosno slike stare i po par godina, i nekad se dogodi da jedna hrpa robe za prodaju završi u dijelu ormara s robom koju još nosim, ili sa zimskom robom jer je samo tamo bilo mjesta, pa mi ni ne padne na pamet tamo je tražiti. Dogodi se svima, ako ne - ili niste dugo u tome, ili svaka čast na organizaciji misli x) Iako imam osjećaj da, bez obzira na obaveze koje osoba ima, u tri se dana ipak stigne pogledati većina prostora za koje postoji mogućnost da sadrže baš taj dio odjeće. Ako se ne nađe - maknuti oglas, pa se lako opet objavi kad se predmet pojavi haha, razvlačiti to tjednima nema smisla
2023 09 20
Moguce da su se predomislile oko prodaje ili im se jednostavno ne da mjeriti, slikati itd, nekima to bude tesko, najradije bi da svi odmah kupe. A inace i meni se znalo dogoditi da sam zaboravila gdje sam nesto spremila pa sam morala ici traziti, ali bi uvijek nasla na kraju
2023 09 20
Nema svatko isto stvari za prodaju,pa valjda zato ne znaju di im je sta Sve sto imam oglaseno od odjece stoji u vakum vrecama Sva kozmetika u kutiji,tako da znam di mi je sta Nije mi jasno da netko drzi robu na tavanu ili podrumu i tu istu robu prodaje
2023 09 21
Joj, koma, meni se jednom dogodilo da je krpičarka rekla da ne nadje taj komad odjeće, da ga je već prodala i nije maknula oglas. Svoje stvari za prodaju stavim odvojeno na jednom mjesto, da mi je sve organizirano.
2023 09 21
a onda još drže oglas godinama na profilu...pa ne kužim obriši ono što neznaš di je i dali ga imaš ionako ti je profil očito pretrpan pa neka bude pregledniji.. ali još uvijek nisam skužila zašto ljudi ne brišu prodane stvari?
2023 09 21
Nekad znaju bit oglasi robe koju ne zele prodati, vec privuc paznju na profil🤷🏼‍♀️
2023 09 21
> Desinićka: > Moguce da su se predomislile oko prodaje ili im se jednostavno ne da mjeriti, slikati itd, nekima to bude tesko, najradije bi da svi odmah kupe. > A inace i meni se znalo dogoditi da sam zaboravila gdje sam nesto spremila pa sam morala ici traziti, ali bi uvijek nasla na kraju Hlače sam htjela odmah kupiti. I evo, gledam ih i dalje se prodaju. Komedjia. Slažem se, ponekad nisi odmah siguran gdje je nešto, ali bome dan-dva je dovoljan da se nađe. Ako ne, obrišeš oglas.
2023 09 21
> ivana5436: > Nekad znaju bit oglasi robe koju ne zele prodati, vec privuc paznju na profil🤷🏼‍♀️ To prvi puta čujem, nisam znala da to rade ljudi! :')
2023 09 21
> Vicky1: > a onda još drže oglas godinama na profilu...pa ne kužim obriši ono što neznaš di je i dali ga imaš ionako ti je profil očito pretrpan pa neka bude pregledniji.. > ali još uvijek nisam skužila zašto ljudi ne brišu prodane stvari? Ili kad stave PRODANO u naziv artikla a niti označe da je prodano, niti obrišu.
2023 09 21
> kucni_bog: > Ja imam dosta starih oglasa, odnosno slike stare i po par godina, i nekad se dogodi da jedna hrpa robe za prodaju završi u dijelu ormara s robom koju još nosim, ili sa zimskom robom jer je samo tamo bilo mjesta, pa mi ni ne padne na pamet tamo je tražiti. Dogodi se svima, ako ne - ili niste dugo u tome, ili svaka čast na organizaciji misli x) > Iako imam osjećaj da, bez obzira na obaveze koje osoba ima, u tri se dana ipak stigne pogledati većina prostora za koje postoji mogućnost da sadrže baš taj dio odjeće. Ako se ne nađe - maknuti oglas, pa se lako opet objavi kad se predmet pojavi haha, razvlačiti to tjednima nema smisla Da, tako bi i ja napravila da ne nađem, obrisala oglas. Ali eto ovo je uredno još u prodaji. Baš me zanima koliko im se ljudi javilo za te artikle, jer oboje imaju dosta pregleda i oznaka ''omiljeni artikli'.
2023 09 21
> SanjicaSanjci: > Jednom sam se zagrijala za jedan sat. Javim se gospođi. Ista priča. Nije ga pronašla kroz tjedan dana. U komunikaciji bila zbilja ugodna tako da joj nisam zamjerila. A što sad...Valjda se dogodi. Idemo dalje. Drugom prilikom javim se za jednu majicu sa šljokičastim leptirom. Na profilu piše kako rado odgovara na poruke, mjeri i radi sto čuda, uvijek je dostupna itd. Nije bila sigurna za veličinu ali bez problema će mi izmjeriti čim ju pronađe. Za jedno tjedan dana sam joj poslala poruku da ju podsjetim. Nije se više javila. > Uglavnom bez živciranja, jer jednostavno nije vrijedno. Ima nas svakakvih. Bitno da ne budete svjesno prevareni, sve ostalo već nekako... Mene na stranici drže ove pristojne i normalne ženice. Prije tjedan dana sam ubola parfem koji sam škicala već duže vrijeme. I to za super cijenu. Trebalo biti slanje Tiskom, kad smo razmijenile podatke, skužimo da smo blizu. Našle se taj isti dan i tako ugodno ispričale, ma divota. E takve suradnje želim. Nadam se da ćete i vi ubrzo imati neku sličnu🤗🤗🤗 Joj to je najgore kad ti se baš nešto svidi i onda taman nikako do toga! Ne mogu naći te hlače nigdje drugdje. Drago mi je što ste našli parfem koji ste željeli duže vrijeme! Super! Imala sam super suradnje ovdje, ali eto baš su me ove razljutile. ,:)
2023 09 21
Joj curke, svašta se dogadja. Recite mi da li vama ide prodaja? Kod mene nula bodova - nedavno sam se vratila na Krpice 8-)
2023 09 21
Da, desi se, ali treba onda kupcu odmah reći situaciju. Meni se jednom desilo da sam poklonila suknju i zaboravila ju obrisati.
2023 09 21
1 2