Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Što učiniti..? Trustap....

> lela2509: > Hvala Vam što ste podijelile svoja razmišljanja,biti će još takvih situacija..... > Odgovor admina je da se obratim korisničkoj službi Trustap.Što ja imam sa njima ?Uputiti ću korisnicu neka im se obrati i zatraži refund jer ne želim prodati robu pomoću njihove aplikacije.Nažalost korisnica je nova,prva kupnja na Krpicama, brzopleto je stisnula ikonu "kupi",automatski je prebacilo na Trustap.Stvarno ova situacija je zbunjujuća ,osobito za nove korisnice.Iskreno mi je žao ženskice,prva kupnja i odmah problem..... >:( Ovo stvarno nije nikako u redu ni odgovorno, a kamoli tek "poslovno" ponašanje. Pa aplikacija je tu na njihovoj stranici i oni nude tu uslugu, pa nismo si mi to same instalirale. Ako su oni posrednici između aplikacije i nas krajnjih korisnika kad treba uzeti proviziju, onda su dužni i stajati iza tog istog korisnika u rješavanju problema ukoliko dođe do istih. To je ono što sto su sve dobro korisnice predvidjele kako će biti i kakve će se sve još problematike pojaviti oko svega ovoga. Ali očito uzalud se piše. Uz sve druge probleme na stranici, sad se još moramo baviti i s ovime hoće li netko stisnuti kupi. A ovo koliko sam upoznata mislim da nažalost morate vi prekinuti transakciju, da ne može to kupac. Isto kao kad uplaćujete nekome na račun preko banke, pošte i slično ne možete samo tako povući natrag uplatu.
2023 10 30
Evo mislim da je ovo ukratko to: ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/3e0d6eee09c3dc6e868ce83773f8b9ba.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/d6a9ff34c4d49723a2df3f6dfa18870b.jpg)
2023 10 30
> Nitospitos: > Ne razumijem koji vrag uopće uplaćuju novac ako se vidi da članica ne koristi trustup, pa kaj su ljudi zbilja tak bedasti da samo klikaju bezveze?! Kaj su slijepi?! Ne kužim? Evo, Iskrica koristi i to se vidi, mare ne koristi i to se vidi... To sam se i ja pitala, no kad se malo bolje sve sagleda baš vrišti taj KUPI uostalom kao i na bilo kojoj većoj platformi ustvari imaš contact seller ili buy. I realno kad pogledaš oglas ako ti sve se čini ok, stisneš taj kupi, kao što bi isto to na bilo kojoj drugoj stranici i misliš si to je to. Možda ljudi sad stvarno misle kako je to jedini način kupnje, a da ovo kontaktiraj prodavača je ustvari samo za info. Pogotovo za nove korisnike, a koliko ih ima što uopće niti su na forumu, niti znaju za njega i kako uopće saznati kad se nešto mijenja na stranici? Ali opet ima jedna stvar koja je meni čudna, što ljudima ne zazvoni aha preko ovoga sam samo platila, pa realno opet moram kontaktirati prodavača oko načina dostave, podataka o slanju i ostalo. Jer pametnjakovići nisu se sjetili to integrirati unutar samog sustava, jer jedino taj sistem na takav način plaćanja i ima smisla. Ustvari oni su očito samo posrednici između naših novčanika 😂 eh kad je glad za parama već od znanja, pa se dogode propusti...
2023 10 30
A što je sa Krpičarskama koje imaju kupci preko Trustapa, a nema ih na stranici godinama i neće otkazati transakciju? Predpostavljam da se nakon nekog vremena novac automatski vrati kupcu. Inače, ova nova aplikacija mi nekako ne šmeka, jer prodavač mora platit poštarinu, a na to nije raćunao, a o načinu uvodjenja aplikacije bolje da ne pričam, jer je dosta neprofesionalna, aljkava, sa puno propusta, ...
2023 10 30
> Nitospitos: > Meni se čini da su se ovdje dogodile neke promjene u zadnjih pol godine, i više, mislim da su se i administratori promjenili... Uvodi se neki red, kao sigurno plaćanje, gdje neće više kupci biti oštećeni, nego prodavači, jer će se kupci predomišljati kak im se sprdne, ajd napokon da i mi kupci dođemo na svoje😂😂😂! Ali, nema tu reda dokle god se mogu prodavati lažnjaci, otvarati nove profile, varati na razne načine, al, opet, čar krpica je kaj fakat možeš sve prodati i kupiti, čak i za par eura, isplati se. Na vestiare je kupnja sigurna, ali nema tamo svega, samo skupa robica, a i tamo ima mutnih pored svih pravila, ja neki dan poslala ženi upit za čizme, ona sutradan obriše oglas, a brisanje oglasa nije dozvoljeno, tj smanjuje ti "bodove" Kada brises oglas nema nikakvih sankcija . Pita te jesi li prodao drugdi Please tell us why you want to remove your item from sale * I don't want to sell my item anymore I've sold my item elsewhere Other reason ja nekad zaboravim obrisat pa dobijem upit i tek onda se sitin i pobrisen nisan vidila nikad neki afekt na rating, a jednom san se i predomislila i pobrisala
2023 10 30
Nije mi taj trustup za krpice, nikako!! (Any, piše da se brisanje artikla neće dobro odraziti na status, tak nešto, zaboravila sam)
2023 10 30
Situacija je slijedeća: Otvaranjem ikone Transakcija nije moguće poništiti prodaju bez registracije...ali možete se obratiti njihovoj službi za korisnike. Javila sam se i objasnila da ne koristim Trustap i da novac vrate korisnici. Na mail mi je stigao njihov upit da li želim poništiti prodaju,što sam potvrdila. Ajde da vidimo kako će teći dalje.....
2023 10 30
Ako se meni desi da netko uplati novac preko trustupa bez da me kontaktira ja ću to ignorirati, ne pada mi na pamet da si dozvolim me umjetna inteligencija uzrujava i troši moje vrijeme, moje podatke nemaju, niti iban(ili imaju?? 🤖🤖🤖) i nemam niš s tim novcima...
2023 10 31
Što više čitam, to manje želim ovo. Ja ću sve svoje artikle označiti za zamjenu, a ako netko želi kupiti, dogovorimo se za cijenu.
2023 10 31
Drage dame, prodavač ne mora ništa klikati ni odbijati u slučaju da ne želi koristiti sigurnu kupnju. Kupac u transakcijama može poništiti uplatu. U istom prozoru postoji gumb za kontakt koji otvara inbox za razgovor o artiklu.
2023 10 31
> VeraM36: > Što više čitam, to manje želim ovo. Ja ću sve svoje artikle označiti za zamjenu, a ako netko želi kupiti, dogovorimo se za cijenu. Ne morate jer postoji gumb Pitaj prodavača koji otvara razgovore u inboxu - koriste se Razgovori kao i do sad.
2023 10 31
Ova aplikacija mi se čini da je donela samo pometnju i nezadovoljstvo nad načinom implementacije iste, što baš i nije neki uspeh. Uz to je kapnuo i koji eur od provizije, ali mislim da treba stranicu prvo malo skockati i osvježiti, jer je sve skupa malo staromodno, sporo i ne baš organizirano.
2023 10 31
> Admin2nd: > > VeraM36: > > Što više čitam, to manje želim ovo. Ja ću sve svoje artikle označiti za zamjenu, a ako netko želi kupiti, dogovorimo se za cijenu. > Ne morate jer postoji gumb Pitaj prodavača koji otvara razgovore u inboxu - koriste se Razgovori kao i do sad. To znamo mi koji smo na forumu. Koliko će novih korisnica koje ne znaju kliknuti kupi i misliti da su riješile stvar. Ne šaljem dok ne vidim novce na računu. A vi s tobom to onemogućuje te. Štiti se kupac kao, a tko će štititi prodavače od osoba koje maslaju.
2023 10 31
Ali eto, barem nemamo apsolutno niš s time sto je netko "kupio" neku našu krpu i prebacio lovu na trustup, kao sto rekoh, neću se umarati razgovorima s robotima.
2023 10 31
> miss11: > mislim da treba stranicu prvo malo skockati i osvježiti, jer je sve skupa malo staromodno, sporo i ne baš organizirano Sve je to u produkciji :) Zbog različitih tipova prevara je odlučeno da je prioritet potreba za sigurnim načinom kupnje, a vaši novčanici su sljedeći na redu. Ne primamo nikakve uplate već neko vrijeme, ali smo to odlučili staviti na drugo mjesto da bi osigurali sigurnost kupnje prije blagdana. Znate i same da se oko blagdana i prije ljeta prevare intenziviraju, a stvarno to želimo izbjeći. Nitospitos, ne razgovarate s robotima, totalno ste tu fulali.
2023 10 31