Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Kako izračunati cijenu slanja na paketomat Hr poste

Hvala svima. Super ste. Ne saljem često na taj način, pa mi ništa nije bilo jasno.
2023 11 28
Caoo cure imam pitanje, evo ovaj tjedan sam prvi put slala pakete preko paketomata od prodaja na krpicama i to dva puta, i ni jednom mi nije dosla potvrda na mail iako sam oba puta dala podatke na paketomatu da mi dode potvrda na mail, jel to normalno, jer osim potvrde o placanju od online bankarstva nemam nikakvu drugu potvrdu od njih :/
2023 11 28
Nije normalno, dođe na mail. Ali pogledajte na inbox tamo u spam ili promocije
2023 11 28
> Retail_therapy: > Caoo cure imam pitanje, evo ovaj tjedan sam prvi put slala pakete preko paketomata od prodaja na krpicama i to dva puta, i ni jednom mi nije dosla potvrda na mail iako sam oba puta dala podatke na paketomatu da mi dode potvrda na mail, jel to normalno, jer osim potvrde o placanju od online bankarstva nemam nikakvu drugu potvrdu od njih :/ Pogledajte u isti mail, vjerojatno imate dva privitka :)
2023 11 28
Ja sam slala tri puta. Doma zapakiram. Treba iskoristiti ovu pogodnost jer je samo do kraja godine. Tako sam čula.
2023 11 29
I ja sam cula da ce poskupiti, a bas sam navikla na paketomat i jos nijednom nisam imala lose iskustvo, ali nekako mislim da ce bit skuplje od tiska (nadam se da sam u krivu) i da cu se vracat na tisak.. vidjeli su da im to dobro ide, u zadnje vrijeme paketomati znaju bit puni da se ne moze ni slati paket, tako da vidjet cemo, puno mi je zgodnije i jednostavnije na paketomat prvenstveno jer uvijek radi i ima jos par pluseva od mene, tisak je jedino dobar jer ima svoje kutije
2023 11 29
Zna li netko može li primatelj paketa preusmjeriti paket iz odredišnog paketomata u paketomat u drugom gradu (ako npr. iskrsne neko putovanje) ili se inicijalno odredište ne može promijeniti? Ako se može, kakva je procedura? Može li se to učiniti npr. telefonski i sa šifrom paketa i brojem mobitela ili se mora ići u poštanski ured pisati zahtjev?
2023 11 30
> NightOwl: > Zna li netko može li primatelj paketa preusmjeriti paket iz odredišnog paketomata u paketomat u drugom gradu (ako npr. iskrsne neko putovanje) ili se inicijalno odredište ne može promijeniti? Ako se može, kakva je procedura? Može li se to učiniti npr. telefonski i sa šifrom paketa i brojem mobitela ili se mora ići u poštanski ured pisati zahtjev? Kad pošta zaprimi paket,dobijete poruku u kojoj vam šalju poveznicu za preusmjeravanje paketa.
2023 11 30
> NightOwl: > Zna li netko može li primatelj paketa preusmjeriti paket iz odredišnog paketomata u paketomat u drugom gradu (ako npr. iskrsne neko putovanje) ili se inicijalno odredište ne može promijeniti? Ako se može, kakva je procedura? Može li se to učiniti npr. telefonski i sa šifrom paketa i brojem mobitela ili se mora ići u poštanski ured pisati zahtjev? Možete vi kao primatelj preusmjeriti jednom paket gdje želite, drugi paketomat ili ured pošte. Imate link u viber poruci i birate što ćete s paketom. Ali samo 1 put
2023 11 30
Jee obe potvrde su u spamu bile, hvala curee ❤️❤️❤️
2023 12 01
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/6fb33f8988c89ce908dcd94ffa45843f.jpg) U pošti ,cijena za kutiju.
2023 12 09
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/9aef465c8b9e3002448d5c7efb8a8182.jpg) Cijena kutije u pošti,jučer slikala.
2023 12 09
Nisu normalni s tim cijenama za obične kartonske kutije, L bi trebala biti max 1 euro, a ove manje ispod. Kao da se trude da što manje ljudi koristi njihovu uslugu. A kad bi netko slao pošiljku zamotanu u plastičnu vrećicu ili u papir paketomatom, što bi onda oni? Bi li takva pošiljka došla na odredišno mjesto ili ne? 🤔 Velika je vjerojatnost da bi takve pošiljke namjerno raskupusali, a poslije na eventualne žalbe odgovarali da nije poslano u odgovarajućoj ambalaži te da u tom slučaju nema naknade štete. Eto, odgovorila sam sama sebi. 😅
2023 12 09
poslala sam upravo paket paketomatom (prvi put), ne znam još kako to točno funkcionira, no s obzirom da sam morala unijeti svoj broj mobitela, da li i ja kao pošiljtelj dobijem neku obavijest da je paket stigao odn. da je preuzet?
2023 12 21
> bambi_Zg: > poslala sam upravo paket paketomatom (prvi put), ne znam još kako to točno funkcionira, no s obzirom da sam morala unijeti svoj broj mobitela, da li i ja kao pošiljtelj dobijem neku obavijest da je paket stigao odn. da je preuzet? Ne! Ali imate broj paketa pa mozete sami provjerit status
2023 12 23