Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Bozicno darivanje ❤

Drage cure,žene,i sve dobre duše krpica,prošle godine stavila sam jednu objavu gdje sam darovala jedan adventski box I zaista je završio u ruke jedne divne gospođe i njezina me priča toliko dotakla da sam cjele blagdane bila u mislima sa njom. I ne kako to obično i bude takvi ljudi se ne javljaju,ne traže,ne zicaju,ne mole,oni žive skromno i bore se sami kako to najbolje znaju.Njezina draga prijateljica mi se javila i ispričala njezinu priču i bez imalo razmišljanja znala sam da je to ona To veselje i sreću kada je dobila box ne može se opisati sa riječima 😊Toliko jedna mala stvar meni a nekome toliko velika.Sigurna sam da svi mi poznajemo u životu osobe poput M I pišite mi u inbox tko i zašto baš ona zaslužuje box.Jedino mi je bitno da ste iz Zg I da ga osobno pokupite ili da ga ja dostavim vama dragoj osobi kao iznenađenje. Uljepsajmo nekom zajedno ove blagdane ❤ ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/bb79d038c50b7657d57b5c2a8e5478cb.jpg)
2023 11 28
Za svaku pohvalu, izvući nekom potrebitom osmijeh na licu i uljepšati ovo doba godine velika je stvar, dobro ste napisali takove osobe neće tražiti već čovjek mora sam ih pronaći jer se tada i sami jako dobro osjećamo. :D <3
2023 11 30