Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Kako obustaviti kupnju

Naime, treba mi pomoć, kupila sam nakit bas preko stranice ( unjela podatke banke, mislim da je to povezano trustappom) , medutim cura se uopce ne javlja, moze li se nekako povratiti ta kupnja? jer novci su mi skinuti sa racuna, ali jednostavno od nje nema odgovora. Hvala unaprijed!
2023 12 08
Pozdrav, Uplata je u "sefu" koji čuva novac do dolaska i pregleda artikla nakon čega ga možete pustiti dalje prodavaču. Budući da se prodavač ne javlja, molim Vas da se za povrat obratite na https:// trustap.zendesk.com/hc/en-us ili email support @trustap.com.
2023 12 08
Ja nisam prijavljena na trust appu sa odredenom karticom s kojom je placeno, ima li to kakve veze? tj moje pitanje je moze li se ona naknadno dodati?
2023 12 08
Pozdrav kako da povratim uplatu? Stisnula sam uplatu i skinulo mi je s računa novac.
2024 01 22
Molimo da povrat zatražite na support @ trustap.com. Priložite broj transkacije i povrat će biti izvršen u cijelosti. Više na trustap.zendesk.com/hc/en-us
2024 01 23
Kako mogu otkazati transakciju na trustap ako mi je vec skinulo novce s racuna?
2024 01 31