Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Primopredaj-povrat

> happinesss: > Hvala puno svima na odgovorima! Procitala sam sve komentare, iako je vecina za to da ne trebam obaviti povrat, doticna prijeti negativnom ako isti ne obavim😅 uz to je rekla da ce me tuziti jer prodajem na krpicama i ona nije dobila racun, te kaze da je to preprodaja i zabranjeno. Uz to prijeti privatnom tuzbom.😂 A cime se ona bavi na krpicama ako nije prodajom/kupnjom? Kakve li izjave ode sve mozes cuti to je strasno…
2024 01 09
Po tome odmah znate da je bila loša namjera iza svega. Neka Vas izvede pred sud, ako ima viška novaca, još joj i za troškove prijevoza uzmite, situacija je čista ;) A gdje je još vještačenje originalnosti, ajooj Pas koji laje, taj ne ujeda....
2024 01 09
Btw. osvetničke negativne admin briše, a skida profile i po prijavi za uznemiravanje.
2024 01 09
> happinesss: > Hvala puno svima na odgovorima! Procitala sam sve komentare, iako je vecina za to da ne trebam obaviti povrat, doticna prijeti negativnom ako isti ne obavim😅 uz to je rekla da ce me tuziti jer prodajem na krpicama i ona nije dobila racun, te kaze da je to preprodaja i zabranjeno. Uz to prijeti privatnom tuzbom.😂 Mislim da već i sami znate, ali ne škodi ponoviti - ovo nije točno. Niste dužni izdati nikakav račun, niti je išta od ovoga zabranjeno. Imate 10ak artikala na stranici tako da nema panike da ste u ikakvom prekršaju. Predomislila se vezano za jaknu i zato vas zafrkava. Na Vašem mjestu bih pristala na povrat da je razgovor bio ljubazan, iskren i pristojan. Naravno, bez toga da vozim 30 minuta nazad po jaknu. No budući da se ponaša tako kako se ponaša, a vi ste ionako u gužvi zbog puta, ne morate pristati ni na što. Blokirate broj, javite se adminu da makne negativnu i to je to.
2024 01 10
Uh. Ja sam uvijek za dogovor, ako je moguć. Da nije bilo te zadnje, prijeteće poruke, vjerojatno bih ženi vratila novac i primila natrag svoju uflekanu i premalu jaknu. Ova zadnja poruka kako ste ju opisali malo mijenja stvari. Pitanje je postoje li fleke ili ne. To prvo treba utvrditi, iako, mogu se i namjerno napraviti. Pa smo i tu u dilemi. Također, ako i vidimo fleku na slici, ne znamo da ona ide dolje. U kemijskoj čistionici morate platiti tretman čišćenja iako se možda nećete riješiti fleke. Jeste li vi oprali tu jaknu? Ako ste ju prali, a fleka nije otišla, znači da ju treba posebno tretirati. Ako uopće postoji! Zadovoljan kupac je najvažniji. No, s bezobraznim kupcem idemo drukčije. Ok kupac je cijelo vrijeme ok, ne mijenja se, kao lik u filmu. Kod ovih koji se mijenjaju ne znaš zapravo koja je prava istina. Također, primopredaja. Na primopredaji nikad neću zagledati tako stvar u detalje da nam bude neugodno. Nisam policajac. Primopredaju volim jer mogu isprobati stvar, što mi je najvažnije. Tako da je moguće da na primopredaji nešto i propustim. I zašto kupiti jaknu koja ti je premala????? Kupila ju je, ali joj je mala, taj dio baš ne razumijem. To da se drugi put vozite po istom poslu, to mi isto nema smisla. O kojem se iznosu radi? To se čini nevažno, ali ipak je malo važno.
2024 01 10
> happinesss: > Hvala puno svima na odgovorima! Procitala sam sve komentare, iako je vecina za to da ne trebam obaviti povrat, doticna prijeti negativnom ako isti ne obavim😅 uz to je rekla da ce me tuziti jer prodajem na krpicama i ona nije dobila racun, te kaze da je to preprodaja i zabranjeno. Uz to prijeti privatnom tuzbom.😂 Kao i vecina i ja sam da se ne radi povrat! Znaci dosla je, vidjela je jaknu, kupila i to je to. Dugo sam na krpicama (od 2014 x-)) svacega sam se ovdje nacitala, kako mozes znati da ona nije tu jaknu izvela u jedan izlazak/setnju ili sta vec i sada joj vise ne treba pa bi izmislila problem da vrati? Ne kazem da je tako ali moguce je. Uostalom nakon ove prijetece poruke moze ti sve biti jasno s kakvom osobom imas posla, nakon toga ja vise niti nebi bila spremna za ikalav dogovor :)
2024 01 10
Jucer me od cijelog stresa i svih njenih poruka zaboljela glava do granice da sam morala uzeti tabletu.. i tako sam i zaspala😅 Ali poruke su prestale dolaziti i situacija se danas smirila! Ja sam se adminu javila, trazila savjet i linkala temu.. Zaista sam iznenadjena jer korisnica ima preko 200 povratnih, i nisam ni pomislila da bi tako prijetila ili nesto tako pisala. Hvala svima na pomoci😊
2024 01 10
Javi kako je admin reagirao i riješio problem, baš me zanima :) Ja sam jednom imala situaciju kada je korisnica isto tražila povrat a primopredaja je bila u pitanju u trenutku kupnje i pristala sam, reko ajde, rekla je da je majica imala fleke a na kraju kada sam ja zaprimila majicu natrag nije bilo nikakvih fleka :) tako da vjerojatno je problem u nečem osobnom u tom trenutku, ima raznih situacija
2024 01 10
Povrat premale jakne nije obaveza, ali je dobra volja, znam da ima cura koje dobrano koriste nečiju dobru volju, ja ako kupim nešto što mi ne odgovara ne pitam za povrat. Ali, nemogu se načuditi postovima nekih cura koje pišu da je ona namjerni zaflekala jaknu, jednom se to meni desilo, da sam kao namjerno podrapala jaknu... I čudno mi je kako nitko, ni prva vlasnica, ni druga, ni treća te fleke nije zamjetila na vrijeme, zbog toga se jedini dvoumim u presudi, ali kako rekoh, robu treba pregledati prodavač, ja se na primopredaji žurim jer ne želim tratiti tuđe vrijeme, a i primopredaja je kupnja a ne proba. Ja bih rado vidjela fleke a i cijelu prepisku
2024 01 10
1 2