Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Stari oglasi

Zanima me zašto nekim curama stoje oglasi iz npr 2019, 2020. godine, a admin ih ne želi obrisati? k tome su to još profili top članova 🤔 zar ne postoje jednaka pravila za sve?
2024 01 21
Koliko dugo smije stajati oglas?
2024 01 21
Pa, ne brišu se stari oglasi, te članice su aktivne. Ok, bilo bi super da se brišu, ali naravno prije toga da se članicu pita dali želi obnoviti oglas. Tako bi se riješili oglasa članova koji nisu godinama aktivni i lakše bi pretraživali po forumu.
2024 01 21
Nema nikakvih pravila da se brisu stari oglasi. Vec je na nekim drugim temama spomenuto da ima jako puno starih profila koji nisu aktivni vec godinama i rekli su admini da ih ne misle brisati. To je poprilicno losa odluka, bilo bi im puno lakse upravljati stranicom ako bi se maknulo tisuce zastarjelih oglasa, koji ionako nemaju nikakvu funkciju. Vise puta sam se probala javiti ljudima koji se nisu ulogirali barem godinu dana i nikad nisam dobila nikakav odgovor. Ionako bi korisnicima bilo jednostavno napraviti novi oglas ako se vrate na stranicu. Mozda se vlasnici krpica zele hvaliti kako imaju par tisuca oglasa vise, iako ti artikli zapravo nisu dostupni?
2024 01 21
Pa, po meni bi bilo dobro da nas "program" 3 mjeseca nakon objave oglasa pita želimo li obnoviti oglas pa se briše ako ne potvrdimo. A, što se tiče prastarih oglasa aktivnih članica, kaj, i bolje je da znamo koliko je nešto staro🤭🤭🤭
2024 01 21
Bilo bi super kada bi se oglasi mogli obnoviti kao na njuškalu. Ne znam zašto tako nešto ne uvedu.
2024 01 22
> Nitospitos: > Pa, po meni bi bilo dobro da nas "program" 3 mjeseca nakon objave oglasa pita želimo li obnoviti oglas pa se briše ako ne potvrdimo. > A, što se tiče prastarih oglasa aktivnih članica, kaj, i bolje je da znamo koliko je nešto staro🤭🤭🤭 Da super ideja!
2024 01 22
ne kužim, ja sam članica od 2021., ali ako ne prodam neku stvar naravno da će mi stajati oglas do 2025. ako treba. ne kužim zašto smeta da oglas stoji ako roba još uvijek nije prodana, a korisnik je aktivan?
2024 01 22
A bila sam uvjerena da sam negdje pročitala da oglasi za kozmetiku mogu biti objavljeni na krpicama oko godinu ipo, a za ostatak artikala oko 2 godine i da onda brisu stare oglase 🤔
2024 01 22
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/3aa5c25c83af0c6c7da39df090beb478.jpg) Ipak nisam luda 😅
2024 01 22
Oglasi bi se trebali brisati automatski nakon dvije godine, tako da ih sistem sam izbriše.
2024 01 24
> Admin2nd: > Oglasi bi se trebali brisati automatski nakon dvije godine, tako da ih sistem sam izbriše. To nije istina, jer postoje oglasi jos iz 2015te..
2024 01 25
Meni to iskreno ne smeta. Mislim, koja je razlika u oglasu iz 2020 i artiklu koji je prvi put objavljen prije isto toliko godina, i ponovno oglasavan svako malo? Pa medju popularima vidjam iste artikle vec nekoliko godina koje korisnica svako malo obnavlja i prodaje pod novo. Ovako bar znas da trebas izbjeci taj oglas zbog starosti artikla (ako ti je bitno).
2024 01 31
> Admin2nd: > Oglasi bi se trebali brisati automatski nakon dvije godine, tako da ih sistem sam izbriše. Mozda da provjerite' automatizaciju' jer upravo san naletila na serum iz 2020 https://mojekrpice.hr/items/zene/11527207/estee-lauder-advanced-night-repair-complex i body lotion isto godiste https://mojekrpice.hr/items/zene/10203823/moonlight-on-heaven-by-kilian A mozda da i podesite to da se brisu profili neaktivni 2 godine . Slozit cu se s desnicarkom i to stalno obnavljanje oglasa , 3 ista oglasa na profilu isto triba 'automatizirat' odnosno napraviti da softwer prepozna obnavljanje i brise.
2024 02 04