Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Ni mu, ni hu

Cure pozdrav, uplatila sam Blueberry5928 novac prije 8 dana. Prije 7 dana otkada se zadnji puta javila nije se ni ulogirala. Bila sam strpljiva, moglo se desiti bilo što, nije neki novac 7e, ali sinoć sam poslala poruku. Naravno, nije se ulogirala a kamoli da je odgovarila. Da ne kažem da je prilikom dogovora oko kupnje, svaki put se odmah ulogirala. Da li je rano da stavim negativnu i žena koristi onaj aircash račun na koji sam uplatila, pa ne znam da li taj njen IBAN s aircasha stavljam negdje na listu???
2024 02 02
Uf, ima samo dve povratne... jeste ju provjerili na crnoj listi?
2024 02 02
Nije rano, ako ste se prije toga redovito čule, a onda je nakon uplate odjednom nestala, ostavite negativnu. Lako ju obrišete ako se situacija riješi. 8 dana nije malo za imati nečiji novac kod sebe i ne poslati ono za što je plaćeno niti se više javiti. Meni je to neshvatljivo, kad mi netko uplati šaljem najčešće isti dan jer imam obavezu prema toj osobi koja mi je dala novce, a ne da me onda čeka ne znam koliko. Mislim da svakoj poštenoj korisnici ne bi palo na pamet tako nešto izvesti, taman i da ne može odmah poslati, to se onda lijepo javi, a ne ovako.
2024 02 02
Nadam se da nije stvarno nestala s lica zemlje radi 7 eura. To je tako mali iznos za koji prevariti nekoga da se skoro osjećam da je vjerojatnije da ima neki razlog zašto se ne stigne ulogirati i/ili poslati. Svakako možete pustiti negativnu recenziju pa ju poslije obrisati ako se situacija riješi. U svakom slučaju, ja bih pokušala imati razumijevanja i pristupiti svemu na neki "prijateljski" način
2024 02 02
> Mimi1998: > Nadam se da nije stvarno nestala s lica zemlje radi 7 eura. To je tako mali iznos za koji prevariti nekoga da se skoro osjećam da je vjerojatnije da ima neki razlog zašto se ne stigne ulogirati i/ili poslati. Svakako možete pustiti negativnu recenziju pa ju poslije obrisati ako se situacija riješi. U svakom slučaju, ja bih pokušala imati razumijevanja i pristupiti svemu na neki "prijateljski" način Da i ja mislim da možda ima neku izvanrednu situaciju.. Svašta se može desiti da ni ne misliš na krpice. Hvala
2024 02 02
> Sunshine27: > Uf, ima samo dve povratne... jeste ju provjerili na crnoj listi? Molom vas link crne liste... Ne znam jel ima kakva crna lista tih računa aircasha?!
2024 02 02
Ostavite negativnu i prijavite moderatoricama. Ako ispadne opravdano nejavljanje, lako se obrise negativna.
2024 02 02
Opet neka NEJAVLJAČA?! Jao, koliko ih ima, vrijeme je da ih nekako nazovemo. Sandik, naslov teme vam je čisti hit, odavno nije tema tako dobro nazvana..!!!
2024 02 02
https://mojekrpice.hr/forum/t/253590/crna-lista Iako ne znam di je onaj dokument sa svim prevarantima? Zna li netko?
2024 02 02
A ne znam, ne vjerujem da je netko spao na to da se sramoti za 7 eura. Možda se stvarno nešto ženi dogodilo.
2024 02 02
> sanjaurban: > Opet neka NEJAVLJAČA?! Jao, koliko ih ima, vrijeme je da ih nekako nazovemo. > Sandik, naslov teme vam je čisti hit, odavno nije tema tako dobro nazvana..!!! 🤣🤣🤣🤣 a krivo sam napisala... Trebalo je biti NI MU, NI BU! 🤣🤣🤣
2024 02 03
> zenskiormar: > A ne znam, ne vjerujem da je netko spao na to da se sramoti za 7 eura. Možda se stvarno nešto ženi dogodilo. A i ja mislim tako, pa nikako tu negativnu da napisem. Pričekat ću još danas...
2024 02 03
> Sunshine27: > https://mojekrpice.hr/forum/t/253590/crna-lista > Iako ne znam di je onaj dokument sa svim prevarantima? Zna li netko? Ne mogu ga naći ni ja... 🙁
2024 02 03
Ako koja zna neka stavi link crne liste. Ako ništa, sutra ću javiti admin da ona stavi na crnu listu ili bešto. Hvala svima🤗
2024 02 03
> sandik1503: > > sanjaurban: > > Opet neka NEJAVLJAČA?! Jao, koliko ih ima, vrijeme je da ih nekako nazovemo. > > Sandik, naslov teme vam je čisti hit, odavno nije tema tako dobro nazvana..!!! > 🤣🤣🤣🤣 a krivo sam napisala... Trebalo je biti NI MU, NI BU! 🤣🤣🤣 haha, neka, ovako je bolje i nije obično!!!
2024 02 03
1 2 3