Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Ni mu, ni hu

Sretno vam bilo.
2024 02 03
@sandik1503 Jeste uspjeli riješiti situaciju, korisnica se javila?
2024 02 05
Evo me.. Naravno da se nije javila... Na njenu dušu... Ako se javi, brišem sve. Još moram tu crnu listu naći. Dunja Rak se zove i imam samo posatke za uplatu Aircash-a. https://mojekrpice.hr/blueberry5928-444654/feedback Hvala cure🤗
2024 02 05
> Vikili: > Sretno vam bilo. Niš se nije izdešavalo... Ma, 7e.. Šta je tu je. Zato mi lijepo adminka napisala da pratim postupak onog Trusta... A to ne koristim pa je to kraj priče... Nema veze..
2024 02 05
Našla sam ovaj dokument, ne znam je li to ta lista docs.google.com/spreadsheets/d/1Jo62fMboxjJ1WTnBpqPRG46RGtpgg-ozAjc5rYCDHfc/edit?pli=1#gid=0 Bome je podugačka :|
2024 02 06
> Nasura: > Našla sam ovaj dokument, ne znam je li to ta lista docs.google.com/spreadsheets/d/1Jo62fMboxjJ1WTnBpqPRG46RGtpgg-ozAjc5rYCDHfc/edit?pli=1#gid=0 > Bome je podugačka :| Također imam ovaj dokument, on se pospremi na google disc i tamo se ažuriraju sve promjene, tko ga je jednom otvorio, a ima gmail, tamo mu je u "dijeljeno sa mnom"
2024 02 06
> Nasura: > Našla sam ovaj dokument, ne znam je li to ta lista docs.google.com/spreadsheets/d/1Jo62fMboxjJ1WTnBpqPRG46RGtpgg-ozAjc5rYCDHfc/edit?pli=1#gid=0 > Bome je podugačka :| Auuu.. Kolika lista. Moram provjeriti ime Rak Dunja. Možda je imala još profila ili računa pa sada ima Aircash račun Hvala ti puno!
2024 02 07
> sandik1503: > > Nasura: > > Našla sam ovaj dokument, ne znam je li to ta lista docs.google.com/spreadsheets/d/1Jo62fMboxjJ1WTnBpqPRG46RGtpgg-ozAjc5rYCDHfc/edit?pli=1#gid=0 > > Bome je podugačka :| > Auuu.. Kolika lista. > Moram provjeriti ime Rak Dunja. > Možda je imala još profila ili računa pa sada ima Aircash račun > Hvala ti puno! Kod ibana ne mora biti ispravno ime i prezime i novac opet stigne ako je dobar iban. To je neka siva zona banke jer ne može biti ništa drugo. Ne bi se smjela moći izvršiti uplata ako iban ne odgovara imenu i prezimenu. Ne radim u banci, ali evo, neka mi neki bankar odgovori zašto im logika nije na prvom mjestu. Tako bismo svi imali manje problema s prevarantima. O Aircashu ništa ne znam, ne znam kako je s imenima. Jer ako je lažno ime i prezime opet imamo problem.
2024 02 07
> sanjaurban: > > sandik1503: > > > Nasura: > > > Našla sam ovaj dokument, ne znam je li to ta lista docs.google.com/spreadsheets/d/1Jo62fMboxjJ1WTnBpqPRG46RGtpgg-ozAjc5rYCDHfc/edit?pli=1#gid=0 > > > Bome je podugačka :| > > Auuu.. Kolika lista. > > Moram provjeriti ime Rak Dunja. > > Možda je imala još profila ili računa pa sada ima Aircash račun > > Hvala ti puno! > Kod ibana ne mora biti ispravno ime i prezime i novac opet stigne ako je dobar iban. To je neka siva zona banke jer ne može biti ništa drugo. Ne bi se smjela moći izvršiti uplata ako iban ne odgovara imenu i prezimenu. Ne radim u banci, ali evo, neka mi neki bankar odgovori zašto im logika nije na prvom mjestu. Tako bismo svi imali manje problema s prevarantima. O Aircashu ništa ne znam, ne znam kako je s imenima. Jer ako je lažno ime i prezime opet imamo problem. Mislim da je to zato što se može desiti da netko slučajno krivo napiše ime, a opet je uplatio novac i taj novac mora otići na taj IBAN koji je napisan, ne može banka svaku takvu transakciju vraćati ili pauzirati pa da onda ljudi idu istraživati gdje je zapelo, to odbija klijente. Meni evo recimo redovito dodaju slovo J u ime pa po tome banka ne bi meni uplate prebacivala jer nije ime isto kao ono koje njima piše za taj IBAN. I to je ako je ista banka. Ako se uplaćuje iz jedne banke u drugu, onda nisam ni sigurna da banka u kojoj je uplaćeno ima uvid u osobne podatke klijenta druge banke. Svakako taj način otežava situaciju zbog prevaranata, ali što se može, kao i za sve poduzeti potrebne mjere sigurnosti i nadati se najboljem. Nisam donedavno ni znala da se može stavit neko drugo ime, svašta naučim tu na Krpicama iz dana u dan :D
2024 02 08
Jeste je prijavili administratorici? Vidim da jos nije blokirana
2024 02 08
Nasura, da to je meni nelogično, bilo bi logično da ako si krivo napisao ime da dobiješ obavijest da ime ne odgovara računu i onda moraš provjeriti koje je ispravno ime. Za poslovne subjekte imam takvu provjeru i ne može mi novac nigdje krivo otići. Banke ne trebaju imati nikakve uvide u klijente, samo trebaju imati ovo što mi imamo, spoj imena i računa, to su podaci koje mi šaljemo jedna drugoj. Da, svašta se nauči ovdje i čuju se različita mišljenja i iskustva dragih ženica. o:)
2024 02 08
> sanjaurban: > Nasura, da to je meni nelogično, bilo bi logično da ako si krivo napisao ime da dobiješ obavijest da ime ne odgovara računu i onda moraš provjeriti koje je ispravno ime. Za poslovne subjekte imam takvu provjeru i ne može mi novac nigdje krivo otići. Banke ne trebaju imati nikakve uvide u klijente, samo trebaju imati ovo što mi imamo, spoj imena i računa, to su podaci koje mi šaljemo jedna drugoj. Da, svašta se nauči ovdje i čuju se različita mišljenja i iskustva dragih ženica. o:) Za poslovne subjekte su to sve javni podaci, zato se automatski ispune kad se upiše IBAN, ali zbog zaštite privatnosti to ne smiju imati za fizičke osobe pa onda koliko god nama bilo to lakše da si provjerimo da smo dobro uplatili, ne vjerujem da će ikad to dopustiti. Koliko se god to banalno činilo da je to samo broj računa i ime, te podatke dobije onaj kome vlasnik računa pošalje, banka nije ovlaštena pružati takve podatke. Bilo bi dobro da mogu bar napisati da nije točno ime primatelja, ali mislim da bi u tom slučaju jako puno transakcija vraćali što njima znači više posla i nezadovoljni klijenti koji bi morali nekad i zbog jednog slova ispravljati nalog. To je čak i izvedivo ako se online ispunjava, ali kad dođe netko s uplatnicom u npr. Poštu i uplaćuje nekome, dok to dođe do banke, dok banka vidi da se ne poklapaju podaci, kako će uopće javiti toj osobi kad ne zna tko je ni što je i što bi trebala onda s tom transakcijom... Kao i za sve, birokracija komplicira u praksi jednostavne stvari. :D
2024 02 12
> Desinićka: > Jeste je prijavili administratorici? Vidim da jos nije blokirana Javila sam admin al je rekla da tražim novac natrag preko onog Trusta a nisam korisnik toga. Napisala sam joj da je se blokira pa sada čekam.
2024 02 12
> sandik1503: > > Desinićka: > > Jeste je prijavili administratorici? Vidim da jos nije blokirana > Javila sam admin al je rekla da tražim novac natrag preko onog Trusta a nisam korisnik toga. Napisala sam joj da je se blokira pa sada čekam. Admin se nije javila naravno. Ispod moje negativne je konačno odgovor kradljivice da se nije mogla ulogirati i da mi je poslala nakon toga poruku u inbox. Od poruke ni mu bi bu. Laže. To je bilo prije 2 dana kad je zadnji puta bila ulogirana. Sramota za 7e
2024 02 18
Korisnica je blokirana. Adminka je odradila posao👍😎
2024 02 20