Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Vinted - aplikacija za prodaju rabljene odjece

tnx 😊 sorry zamijenila sam te za korisnicu Chanella koja je bila stavila taj screen 😊 moj bed
2024 04 17
> Mybalm: > isto tako je i meni sada javilo da vinted ne podrzava moju karticu... ne znam kako dalje doslovno, kako da finaliziram prodaju Ne treba kartica za prodaju, uplata ne sjeda direktno na Vas racun i ne trebate ju unositi uopce...osim ako zelite nesto kupiti, a i tada ju ne morate imati spremljenu u aplikaciji. Za povuci novce sa Vinted racuna treba samo IBAN koji cete unijeti kad Vam novci budu vidljivi u aplikaciji.
2024 04 17
> meowzz: > Znate li gdje se moze kupiti nekakva ambalaza za pakiranje, obicne kutije? > Nemam nikakvih kutija, bacam ih jer mi se ne da skupljati to po stanu, zbog toga uglavnom i koristim iskljucivo Tisak 🙈 Odite i bilo koju trgovini koja se bavi sa prodajom obucom ( npr. CCC, deichman ili slicne trgovine ) vecinom ljudi ne zele kutiju pa oni ostave i bacaju te kutije tako da vrlo rado ce Vam dati kutije kako ih nebih nosili na bacanje.... Uvijek to radim tako da nikakvih problema necete imati
2024 04 17
> meowzz: > Znate li gdje se moze kupiti nekakva ambalaza za pakiranje, obicne kutije? > Nemam nikakvih kutija, bacam ih jer mi se ne da skupljati to po stanu, zbog toga uglavnom i koristim iskljucivo Tisak 🙈 Sačuvajte Tisak kutije kad ih dobijete kupnjom na krpicama i samo ih preokrenite na onu drugu smeđu stranu ili pitajte za ambalažu po samoposlugama, oni uvijek imaju višak koji bacaju.
2024 04 17
Cure ja sam jedno 10 dana na vintedu i prodala sam 6 stvari! Evo ja sam odusevljena! Neke stvari sam prodala po nizoj cjeni nego sam mislila ali nema veze, i ja sam u fazi proljetnog ciscenja! Aplikacija je jako prakticna i slanje je super jednostavno!
2024 04 18
> Vekica: > Cure ja sam jedno 10 dana na vintedu i prodala sam 6 stvari! Evo ja sam odusevljena! Neke stvari sam prodala po nizoj cjeni nego sam mislila ali nema veze, i ja sam u fazi proljetnog ciscenja! Aplikacija je jako prakticna i slanje je super jednostavno! Ni tamo baš ne ostave povratnu za svaku suradnju ili artikli nisu još stigli do kupaca?
2024 04 18
Ok, kužim za withdrawal samo IBAN unijeti, to je ok... ali prihvaća li Revolut jednokratni IBAN kod kupovine?
2024 04 18
Kad se šalje paket ne mora se pisati ime, prezime i adresa kupca na paketu? Dobila sam kod jel mi to dovoljno?
2024 04 18
> NixNina: > Ok, kužim za withdrawal samo IBAN unijeti, to je ok... ali prihvaća li Revolut jednokratni IBAN kod kupovine? Mene isto zanima može li se preko Revoluta plaćati i može li se na Revolut primati uplata...
2024 04 18
Ja sam isto napravila profil , još sam u proučavanju pa ćemo vidjeti kako sve funkcionira i hoću li ostvariti koju suradnju …
2024 04 18
> KreativnoSelo: > > Vekica: > > Cure ja sam jedno 10 dana na vintedu i prodala sam 6 stvari! Evo ja sam odusevljena! Neke stvari sam prodala po nizoj cjeni nego sam mislila ali nema veze, i ja sam u fazi proljetnog ciscenja! Aplikacija je jako prakticna i slanje je super jednostavno! > Ni tamo baš ne ostave povratnu za svaku suradnju ili artikli nisu još stigli do kupaca? Samo je jedan artikal stigao za sad i ostavila mi je ocjenu :)
2024 04 18
> kata316: > Kad se šalje paket ne mora se pisati ime, prezime i adresa kupca na paketu? Dobila sam kod jel mi to dovoljno? Ne treba, zapakiraj paket u vrecicu ili kutiju i napisi kod na paket. To je dosta :)
2024 04 18
Pozdrav cure, molim pomoć, prodala sam stvari preko Vinteda i moram ih poslati poštom. Piše da mogu poslati i preko paketomata 24, ali kada upišem kod koji su mi poslali napiše da taj kod ne postoji. Jeli mozda koja od vas imala slicnu situaciju? Hvala
2024 04 19
Ako vam kupac ne ostavi povratnu automatski vam se nakon tri da doda od korišničke podrške, piše na osnovu dobre kupnje vinted ostavlja povratnu jer nije kupac.
2024 04 19
Ne piše se adresa, samo zapakira i stavi u pretinac. Kurirska služba stavi svoju naljepnicu.
2024 04 19
1 2 ... 5 6 7 8 9 10 11 ... 34