Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Pomoć! Slanje tiskom

Bok svima, Poslala sam do sada preko 100 paketa i nikad mi se ovo nije dogodilo. Najavila sam paket online, posla na tisak i poslala ga (imam račun i slip) ali nisam uzela i nije mi dala onu potvrdu od tiska sa šifrom. Da li se paket može pratiti po onoj šifri sto se dobije kad se najavi? Objasnila sam se kupilici ali želim bit mirna. Hvala
prije 29 dana, 17:47
Može se pratiti po onom broju s najave.Ja isključivo taj i koristim.Kopiram iz maila i to je to Nemate brige
prije 29 dana, 17:50
Može.
prije 29 dana, 17:50
Hvala svima puno
prije 29 dana, 17:52
Nemora se niš kopirat, niti slat šifra, pri dnu maila se klikne na status pošiljke, to još puno cura nezna pa evo prilike...
prije 29 dana, 19:59
Nije da ne zna ali eto ja uvijek pošaljem šifru, nije mi teško i nikad se ni jedna od tih stotine kupaca do sada nije žalila... ipak većina još voli to tako na "žgance " a meni je to nekako i navika ... javim kad pošaljem,još jednom zahvalim na kupnji I pošaljem tu kopiranu šifru . E kad bi sve bile tako ljubazne hehe 😉
prije 29 dana, 20:36
> mara0304: > Bok svima, > Poslala sam do sada preko 100 paketa i nikad mi se ovo nije dogodilo. > Najavila sam paket online, posla na tisak i poslala ga (imam račun i slip) ali nisam uzela i nije mi dala onu potvrdu od tiska sa šifrom. Da li se paket može pratiti po onoj šifri sto se dobije kad se najavi? > Objasnila sam se kupilici ali želim bit mirna. > Hvala ? Pa to ste mogli i sami provjeriti ako provjerite sifru koja je stigla mailom.
prije 29 dana, 21:17
> Desinićka: > > mara0304: > > Bok svima, > > Poslala sam do sada preko 100 paketa i nikad mi se ovo nije dogodilo. > > Najavila sam paket online, posla na tisak i poslala ga (imam račun i slip) ali nisam uzela i nije mi dala onu potvrdu od tiska sa šifrom. Da li se paket može pratiti po onoj šifri sto se dobije kad se najavi? > > Objasnila sam se kupilici ali želim bit mirna. > > Hvala > ? Pa to ste mogli i sami provjeriti ako provjerite sifru koja je stigla mailom. Gospođa, provjerila sam prije nego sam otvorila temu ali mi stoji da je paket jos uvijek tako gdje sam ga i predala. Mislila sam da ta šifra ne radi i da mi treba ona koja se dobije na tisku. Ne želim nikakve probleme sa slanjem ni sa kupilicom jer sam ovdje više od 10 godina. Zahvaljujem svim krpicarkama na ljubaznim odgovorima jos jednom.
prije 28 dana, 08:24
Da, treba proći neko kratko vrijeme da se "proknjiži" paket.
prije 28 dana, 09:44
Ako Vam je kupilica dala mejl, dobit će tamo šifru, odnosno moći će putem tog mejla pratiti svoj paket.
prije 28 dana, 11:02
> mara0304: > Bok svima, > Poslala sam do sada preko 100 paketa i nikad mi se ovo nije dogodilo. > Najavila sam paket online, posla na tisak i poslala ga (imam račun i slip) ali nisam uzela i nije mi dala onu potvrdu od tiska sa šifrom. Da li se paket može pratiti po onoj šifri sto se dobije kad se najavi? > Objasnila sam se kupilici ali želim bit mirna. > Hvala Meni nikad ni ne daju novu sifru kad kreiram online, uvijek samo tu, iako mislim da pise ili je pisalo nekad negdje da se dobije nova sifra, i mene je to onda u pocetku mucilo, ali ta sifra s maila je tocna uvijek 😊
prije 24 dana, 16:32
Bok, prvi put primam paket preko Tiska, pa me zanima dobije li se šifra za praćenje preko maila odmah kad ga pošiljatelj pošalje?
prije 22 dana, 20:29