Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

POMOĆ-TISAK PAKET

Zanima me dobije li primatelj paketa koji se šalje Tiskom na mail kod za praćenje. Prvi put primam paket preko Tiska a cura od koje sam kupila stvar mi nije poslala kod
prije 22 dana, 20:31
Sifru dobijete ako posiljatelj upise Vas mail Cim se paket najavi,dobijete sifru na mail A nakon sto se paket posalje:15-30 min nakon slanja sifra postaje aktivna,te tako pratite status
prije 22 dana, 21:08
Dala sam pošiljateljici mail ali nije mi došla nikakva obavijest o paketu ni šifra
prije 22 dana, 21:09
I hvala na odgovoru, a paket je trebao biti poslan prije 2 dana :/
prije 22 dana, 21:09
> ivaraguz7979: > I hvala na odgovoru, a paket je trebao biti poslan prije 2 dana :/ Znaci da nije upisala Vas mail i moguce da nije niti poslala paket Ajde ako nije upisala mail,ali sifru Vam je trebala poslati,jer ako je poslala paket,onda ima sifru
prije 22 dana, 21:11
Da razumijem… sifru takoder nisam dobila
prije 22 dana, 21:13
> ivaraguz7979: > Da razumijem… sifru takoder nisam dobila Posaljite joj poruku da cekate sifru od paketa
prije 22 dana, 21:14
Jesam jos jucer ali je rekla da ga nije sacuvala. Sve mislim da je ipak rijec o prevari
prije 22 dana, 21:15
> ivaraguz7979: > Jesam jos jucer ali je rekla da ga nije sacuvala. Sve mislim da je ipak rijec o prevari Stavite link profila kojem ste uplatili novac Svi mi cuvamo sifre paketa nakon slanja Ovi sto ne posalju paket nemaju sta cuvat,samo trosit tuđi novac,do kojeg su dosli prevarom
prije 22 dana, 21:17
> ivaraguz7979: > Jesam jos jucer ali je rekla da ga nije sacuvala. Sve mislim da je ipak rijec o prevari Ako se radi o ovoj crnoj torbici koju imate u omiljenima i označena je prodanom - vrlo vjerojatno ste u pravu jer nikakve su šanse da se taj obrazac ne sačuva. Da je napravila online obrazac, stigao bi Vam na email. Još jedan način na koji možete provjeriti jel govori istinu ili ne je da odete na kiosk na koji je trebao stići paket i pitate jel na Vaše ime vide ikakav paket u najavi/dolasku. Nakon toga ostavite negativnu na njenom profilu sa linkom na ovu temu. Ukoliko u međuvremenu nekim čudom pošalje torbicu, uredit ćete povratnu.
prije 21 dan, 03:53
Hvala puno na pomoci. Novci cu mi vraceni a idalje tvrdi da je torbica poslana tako da stvarno je malo neobicna situacija… hvala jos jednom!
prije 21 dan, 06:54
Pitajte na Tisku jel ima što u najavi na Vaše ime pa ćete znati. Apsolutno nitko osim prevarantica ne pošalje paket a baci obrazac. A ako se to i dogodilo sasvim slučajno, u nepažnji, valjda mora prva javiti i ispričati se da kupac zna o čemu se radi
prije 21 dan, 08:49
Da je upisala vaš e-mail u online obrazac stigla bi vam na mail i šifra za praćenje (kod). Meni nekad ljudi ne žele dati svoj e-mail, pa onda upišem neki drugi svoj e-mail na koji dobijem potvrdu o slanju s kodom i njima je pošaljem u poruci, a oni na sms dobiju poruku kad je paket na kiosku. Ne znam upisuje li se mail ako se ne ispunjava online nego samo na kiosku, ali i tada bi trebala dobiti papirić sa kodom. Možete eventualno pričekati tri dana, jer kroz to vrijeme mora svakako doći. Za nedjelju ne znam, ali znam da i subotom meni dođe obavijest na sms ako je paket na kiosku.
prije 21 dan, 10:50
> KreativnoSelo: > Pitajte na Tisku jel ima što u najavi na Vaše ime pa ćete znati. > Apsolutno nitko osim prevarantica ne pošalje paket a baci obrazac. A ako se to i dogodilo sasvim slučajno, u nepažnji, valjda mora prva javiti i ispričati se da kupac zna o čemu se radi Apsolutno netocno. Moj obrazac je bio pre blijed, nije se vidio broj. Paket navodno otisao za Varazdin, gubi mu se svaki trag. I sada cu dobiti naknadu od Tiska koju moram dati curi koja je kupila od mene, a ja ostajem bez skupog paketa.
prije 13 dana, 11:01
Što je točno netočno u mom navodu ? Imali ste obrazac, kako pišete, samo je dio sa šifrom blijed ? Jeftinije a i jednostavnije je ispuniti online obrazac pa ne shvaćam tko još dolazi na kiosk i tamo ručno prepisuje podatke i primatelja i pošiljatelja. Na temelju obrasca kojeg ste imali A NE BACILI KAKO NAVODE PREVARANTICE NAJČEŠĆE ste i dobili naknadu. Ako je vrijednost artikla viša od navedene maksimalne vrijednosti od 67€ to se onda ne šalje Tisak paketom.
prije 10 dana, 05:33