Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Paket 24,brzo slanje

Pozdrav Da li slanje pošiljke sa uslugom paket 24 sigurno stiže sljedeći dan? U pitanju je Zagreb.
prije 22 dana, 21:01
Ne stiže HP je u banani Imate milijun članaka o tome
prije 21 dan, 03:11
Nekad paketomatom stigne odmah idući dan. Ali ako "ovisi život" o tome kad će stići, bolje nemojte slati
prije 21 dan, 05:02
Stigne! Uglavnom... Saljem cesto tako (zbog posla) i naplate mi to oko 10 eura al npr par puta sam slala u veliku goricu i nije stiglo na vrijeme, kao fali im postara na tom podrucju! Razumijem ja to al oni svedno uredno naplate tu uslugu! Al sto se tice zagreba nisam imala problema, uvijek je stiglo na vrijeme
prije 21 dan, 06:16
usluga 24 bi trebala stići unutar 24 sata jer košta dosta pa je baš to i namjena..meni je i izvan ZG stiglo unutar 24 sata ...al opet rječ je o pošti pa nikad ne reci nikad
prije 21 dan, 06:21
Da, ovisi o stanju pošte u mjestu primatelja, iako meni je iz rijeke u zagreb putovao 4 dana, nije mi stigla ni obavijest o paketu nego sam išla provjeriti u poštu.
prije 21 dan, 07:21
> Nitospitos: > Da, ovisi o stanju pošte u mjestu primatelja, iako meni je iz rijeke u zagreb putovao 4 dana, nije mi stigla ni obavijest o paketu nego sam išla provjeriti u poštu. Usluga paket24 bi vam trebalo doci na vrata, dostavljac vas i nazove na telefon prije nego dostavi paket,da se najavi. I dode onim kombijem, ne dostavlja to obican postar (zato toliko puno kosta)
prije 21 dan, 10:15
> sim3sim3: > > Nitospitos: > > Da, ovisi o stanju pošte u mjestu primatelja, iako meni je iz rijeke u zagreb putovao 4 dana, nije mi stigla ni obavijest o paketu nego sam išla provjeriti u poštu. > Usluga paket24 bi vam trebalo doci na vrata, dostavljac vas i nazove na telefon prije nego dostavi paket,da se najavi. I dode onim kombijem, ne dostavlja to obican postar (zato toliko puno kosta) Imaju opciju da se dostavlja na adresu, u poštanski ured i paketomat, tako varira i cijena, ali u pravu ste da imaju posebne dostavljače za to koji rade i popodne i subotom čak koliko znam pa više košta od obične pošiljke. Meni uvijek pošalju poruku na dan dostave u kojem razdoblju dolazi i zovu naravno prije nego dođu.
prije 21 dan, 12:29
A kako je sa preporučenim plus? Ako je danas poslano ima li šanse da sutra dođe?
prije 21 dan, 19:05
Nekad dostave i prije roka Znala sam poslati ujutro preporuceno,samo preporuka,bez nadoplate za ubrzanje,drugi dan ujutro je vec bilo dostavljeno Sve ovisi kada se preda posiljka,ako saljete popodne,to tek drugi dan ide iz poste Naravno da ih ne hvalim previse,nekada su spori,da bih prije ja pjesice dosla nego oni s posiljkom
prije 21 dan, 20:00
Prvi put sam slala pred 3 mjeseca i paket je stigao nakon 28 dana!! Nikada vise
prije 20 dana, 05:55
Trebao bi stići.
prije 20 dana, 09:09