Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Kupovina na Krpicama

Pozdrav! Molim Vas dobila sam ovu poruku. Što mi je činiti? ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/483b419a0f8beb951ac276500227e943.jpg)
prije 16 dana, 05:37
Takvu poruku inače dobijete kada Vam kupac uplati za proizvod preko trustapa, ali ovo meni vuče na prevaru
prije 16 dana, 06:33
Emotikoni obično nisu na porukama tog sadržaja, to je prvi glas za uzbunu..
prije 16 dana, 07:31
Vjerojatno opet neka prevara, jednostavno zanemarite... A i kad je riječ o kupnji preko trustappa, kupac je 100% zašticen, a prodavač nikako...tako da je bolje izbjeci u si rokom luku...
prije 16 dana, 07:58
Ovo je prevara, prave poruke stižu s linkom na pretinac Transakcije gdje pišu svi detalji o transakciji. Ime profila vam odmah mora biti sumnjivo jer je napisano znakovima koje u našem jeziku ne koristimo i još sadrži emotikone. Zatvorena je mogućnost nazivanja profila mojekrpice i ovo im je zaobilazni put za varanje.
prije 16 dana, 08:42
> Admin2nd: > Ovo je prevara, prave poruke stižu s linkom na pretinac Transakcije gdje pišu svi detalji o transakciji. > Ime profila vam odmah mora biti sumnjivo jer je napisano znakovima koje u našem jeziku ne koristimo i još sadrži emotikone. Zatvorena je mogućnost nazivanja profila mojekrpice i ovo im je zaobilazni put za varanje. > Mozemo li prodavati bez Trustapa i slati Tiskom kao prije?
prije 13 dana, 19:19
> Marysardy: > > Admin2nd: > > Ovo je prevara, prave poruke stižu s linkom na pretinac Transakcije gdje pišu svi detalji o transakciji. > > Ime profila vam odmah mora biti sumnjivo jer je napisano znakovima koje u našem jeziku ne koristimo i još sadrži emotikone. Zatvorena je mogućnost nazivanja profila mojekrpice i ovo im je zaobilazni put za varanje. > > > Mozemo li prodavati bez Trustapa i slati Tiskom kao prije? Naravno da se moze Saljete kako hocete
prije 13 dana, 19:30
> kozmetika88: > > Marysardy: > > > Admin2nd: > > > Ovo je prevara, prave poruke stižu s linkom na pretinac Transakcije gdje pišu svi detalji o transakciji. > > > Ime profila vam odmah mora biti sumnjivo jer je napisano znakovima koje u našem jeziku ne koristimo i još sadrži emotikone. Zatvorena je mogućnost nazivanja profila mojekrpice i ovo im je zaobilazni put za varanje. > > > > > Mozemo li prodavati bez Trustapa i slati Tiskom kao prije? > Naravno da se moze > Saljete kako hocete Hvala
prije 13 dana, 20:20