Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Javljaju se za kupnju a nemaju novaca ?!

Može mi tko objasniti javljanje za kupnju da bi na kraju nakon 10-ak pitanja i odgovora napisale da nemaju novce i da ako može zamjena ili da 'imam samo ___ € na računu ja bih odmah uplatila ako može?' (s time da taj iznos nije dovoljan, već je tipa 5 € manji od cijene), evo čemu to gubljenje vremena? Čemu javljanje ako nisi u mogućnosti kupiti? Ja jesam za dogovor pa i ponekad plaćanje slanja pola/pola ali da snizujem cijenu jer nekome fali 5,6,7 € na računu? Pa dokle više?!
prije 12 dana, 12:55
Neobjašnjivo je, bila sam u sličnim situacijama više puta. Meni se jave prvo za zamjenu a onda kad snizim cijenu najniže što mogu (sramotna cijena za mene, da se razumijemo) onda kažu da će mi se javiti kada prikupe novčana sredstva, što zvuči kao da skupljaju donacije. A onda se više nikad ne jave 😐
prije 12 dana, 13:15
Imala sam takvu situaciju, nekim ljudima je očito dosadno i troše tuđe vrijeme…
prije 12 dana, 13:16
Takve zene se cesto jave Sto se javljas ako nemas novca? Nije sramota nemati novca za nesto,sramota je ako si bezobrazna pa hoces svojim kukanjem i moljakanjem doci do necega sto si ne mozes priustiti Sta mogu kupim,sta ne mogu niti ne gledam Ne molim nekoga da snizi 50%cijene,jer eto ja to ne mogu kupit Imam ih nekoliko sto se svako malo jave za nesto,pa samo prestanu odgovarati,jer naravno nemaju novca za to Pa nakon nekog vremena jave se opet za nesto i tako u krug
prije 12 dana, 13:45
Ma mislim da je to tehnika manipulacije da se snizi cijena što je više moguće, sumnjam da bi netko potrošio zadnje novce na polovne krpice. Iako ima nas svakakvih..
prije 12 dana, 16:52
> kozmetika88: > Takve zene se cesto jave > Sto se javljas ako nemas novca? > Nije sramota nemati novca za nesto,sramota je ako si bezobrazna pa hoces svojim kukanjem i moljakanjem doci do necega sto si ne mozes priustiti > Sta mogu kupim,sta ne mogu niti ne gledam > Ne molim nekoga da snizi 50%cijene,jer eto ja to ne mogu kupit > Imam ih nekoliko sto se svako malo jave za nesto,pa samo prestanu odgovarati,jer naravno nemaju novca za to > Pa nakon nekog vremena jave se opet za nesto i tako u krug POTPISUJEM 👏 Svi želimo proći za dobru cijenu i dogovor i riješiti se artikla, ali neke nemaju granica, to je doslovno manipulacija. Na takve krpičarke gledam ovako ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/0ccf541c2b6c6322503e550d7a5c7e69.jpg) 🙈🙈
prije 12 dana, 17:04
:') :') :')
prije 12 dana, 19:11
I ja se javljam kad nemam love ako nešto žarko želim, ali žicam rezervaciju. Nisam znala za ovu metodu😂😂😂
prije 12 dana, 19:45
Ha, kako dobro, imaš zadnjih 9 eura na računu, a bluza košta 10. Ti je svejedno želiš, ne triba ti ni kruva ni mlika nego samo ta bluza!! Meni je to hit!! 8-)
prije 12 dana, 20:23
Situacija je vjerojatno frustrirajuća, ali meni je ovo urnebes 😂 Zadnje pare za polovno hahahahhaha
prije 12 dana, 21:23
Eto, užas cure, stvarno presmiješno Ajde rezervacija OK, ali natezanje za 2,3,4,5 eur jer 'nemam više na računu' 🤔 🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄
prije 11 dana, 09:01
da..ima ih...al meni jedna malo -malo dođe u inbox, valjda zaboravi jer svima šalje pa gdje prođe-prođe. Još gore traži me zamjenu za dječju odjeću al ta odjeća je premala a i ja nisam za zamjene ..kad joj to kažem ona odgovori , zadnja cjena s poštarinom, kad joj prepolovim poštarinu ona ne odgovara i tako par puta...inače ignoriram al zadnji put sam joj rekla da barem odgovori jer je to osnovna kultura a ne da mi se ispočetka opet javlja..
prije 11 dana, 09:15
Je, često je tako nažalost. Prvo upit sa 15 pitanja (ili još gore- jedno pitanje po jedno, a za svako nova poruka). Nakon tri dana "dopisivanja" - dal biste spustili cijenu? Svejedno spustiš li je ili ne, obično ionako ništa od toga. Strašno iritantno. A još kad čujem na kraju - pričekate me do "dječjeg"? (valjda doplatka), sigurna sam da je piši kući propalo. Ajde, jedno su korisnice sa dužim stažom ovdje, to bude često ok, ali novije, nikako. Pa žicanje poštarine. Artikl je 3 eura, kako još da uz to poklonim dostavu. Naravno da ću za skuplju stvar gratis poslati, ali ovo...ma nevjerojatno. I ja bi da je Tisak M paket 1 euro, ali kaj možemo kad smo u banana državi.
prije 11 dana, 09:18
Ja sam uvijek za dogovor oko cijene ili gratis poštarine ako su artikli skuplji , ali zbilja si ljudi svašta dozvoljavaju .. čak ne da si dozvoljavaju nego pokušavaju iskorištavati , i pritom su bezobrazne .. ako artikl prodajem za 5 do 10€ kakve računice ima uključivanje poštarine od 3 pa do 5 € ovisno o slanju .. ili pak spuštanje cijena za 20,30€ pa nije to vise 20,30kn … ne znam mene bi bilo sramota …
prije 10 dana, 08:45
Je jeee,baš ima svega.Od zadnjih 9 eura na računu do spuštanja cijene preko 50%. Meni je čak simpa kad netko na lip način dobije neki sitni popust,čisto radi osobnog zadovoljstava, ali tipa javljanja a unaprijed znaš da nećeš kupiti,ne znam kako ti se daaaa,eto. i
prije 8 dana, 18:43
1 2