Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Isti parfem - da ili ne?

Ja ga ne bih kupila. Općepoznata je istina da svaki parfem na različitim kožama različito mirišu, to ovisi o mali milijun stvari - PH faktoru, temperaturi tijela......, ali nevezano za to, ja bih se osjećala malo blesavo da kupim isti parfem koji kolegica s kojom provodim 8 sati u istoj prostoriji nosi već godinama, pa je praktički njen zaštitni znak. Nisam baš sigurna ni da bi mi bilo svejedno da sam na mjestu vaše kolegice, a vi odlučite nositi 'moj' parfem. I zapravo nema prevelike razlike u kupovanju iste suknje ili istog parfema - zapravo, još je osjetljivije kupiti isti parfem, jer, u istoj suknji sigurno ne dolazi već godinama, je l', te je manje njen potpis od parfema. Ja bih je pitala bi li imala što protiv da kupim isti parfem - nije to traženje dopuštenja, nego nekakav znak uvažavanja, kao što bih je pitala bi li imala nešto protiv da kupim istu suknju. Uostalom, kraj mora parfema koje se danas nude......
2024 05 04
Jednom smo slučajno kolegica i ja kupile istu tuniku, mogla se odlično kombinirati i jedan dan dođemo u istima. Kupile ju u istom Amadeusu, tanki zeleni traper. Jao, jedva sam čekala da odem doma. Ona je svoju poslije baš često nosila i dobivala za nju komplimente, a ja sam svoju dala mami. Eno, i danas je maminka nosi. Ta gospođa je otišla u mirovinu, al mama ne da nazad tuniku. Tako mi je s oblekom. Za parfem mislim jako slično kao i Gita, kad bi se to ticalo mene, no kako je korisnica rekla da joj je situacija glupa, ali ne toliko da ne kupi parfem, to mi već dosta govori, da, ima milijun parfema, kao i milijun dečkiju, al valjda kad zapneš za taj jedan/jednog, činiš sve da ga imaš. o:)
2024 05 04
Kupite i ne zamarajte se tuđim mišljenjem ;) ako Vam ipak "smeta" ili se osjećate neugodno zbog toga, može Vam poslužiti za druge situacije, kada niste u uredu s tom kolegicom :)
2024 05 04
> ProdajaOdjece7: > Kupite i ne zamarajte se tuđim mišljenjem ;) ako Vam ipak "smeta" ili se osjećate neugodno zbog toga, može Vam poslužiti za druge situacije, kada niste u uredu s tom kolegicom :) Nekako mi se čini da ga autorica teme misli koristiti BAŠ za posao, inače ne bi ni otvarala temu ,:)
2024 05 05
Kupila sam isti parfem kojeg i kolegica ima jer mi se svidio kada ga je ona imala 🤷
2024 05 05
> Desinićka: > Kupila sam isti parfem kojeg i kolegica ima jer mi se svidio kada ga je ona imala 🤷 TO nije odgovor na pitanje autorice teme. Vi i vaša kolegica radite u istom uredu? Taj parfem je niz godina njen zaštitni znak? Naravno da često kupujemo iste parfeme koji su nam se svidjeli kod naših prijateljica (i često se kajemo, jer na nama mirišu drukčije, kako nam se ne sviđa), ali , ovo je malo specifična situacija. Da nije - teme ni ne bi bilo.
2024 05 05
Da, u istom uredu smo nas dvije same. Nisam je pitala je li joj parfem zastitni znak (sto god to znacilo).🙂
2024 05 05
> Desinićka: > Da, u istom uredu smo nas dvije same. Nisam je pitala je li joj parfem zastitni znak (sto god to znacilo).🙂 TO bi značilo da je svi po tom parfemu znaju, kad se osjeti taj parfem zna se da je ona prošla, a ne vi,npr. Naravno da je ne trebate pitati je li joj to zaštitni znak , to se zna. Meni je to nekako tužno - od stotina i tisuća parfema koji se danas nude kupiti baš taj koji koristi kolegica s kojom se sjedi 8 sati u uredu. Ali, skroz je moguće da je moj stav pogrešan i da previše važnosti pridajem tome.
2024 05 05
1 2